Covidové lži: V německém Bundestagu proběhne dvoudenní konference

Covidové lži: V německém Bundestagu proběhne dvoudenní konference

Jak průběžně sleduji dění nejen v Evropě, tak téměř všude se nyní řeší zločiny covidistů, kteří zaváděli nezákonné a škodlivé restrikce, nutili občany k aplikaci experimentálních genových přípravků a mezitím využívali nouzových stavů k obohacování sebe i svých kamarádíčků.

Dnes již není žádným tajemstvím, že tyto loutky (ať už na základě korupce či vydírání) moc dobře věděly, v čem jedou.

Právě množící se důkazy dlouho připravovaného podvodu, jímž měla být odstartována zásadní změna stávajícího systému na systém neofeudální (tzv. Velký reset), jsou podnětem pro rozsáhlá vyšetřování.

I když je většina těchto snah potírána již v začátcích, přinejmenším pomáhají otevírat oči všem zaslepeným, kteří stále věří, že vlády „konaly dobro.“

Jsme jednou z mála zemí, kde se vše zametlo pod koberec a jedná se tak, jako by se nikdy nic nestalo.

V sousedním Německu se nyní na toto téma chystá ve dnech 11. a  12. listopadu hned dvoudenní sympózium, na kterém vystoupí se svědectvími i mnoho odborníků,  včetně těch zahraničních.

Již v červenci 2020 se ve Spolkovém sněmu konalo 1. sympozium AfD o koronaviru (video z akce).

V té době přicestovala z Itálie jako hlavní řečník prof. Maria Gismondo. Nikdo z účastníků si tehdy nedokázal představit, že budou následovat další téměř tři roky „pandemie.“

Se začátkem konfliktu na Ukrajině v roce 2022 Covid náhle skončil. Ale ne důsledky. Ty jsou všudypřítomné dodnes.

V březnu 2023 pak parlamentní skupina Alternativy pro Německo vyzvala k vytvoření „vyšetřovacího výboru pro koronavirus“ v německém Bundestagu.

Ten by měl poskytnout celkový obraz o činnostech a opomenutích spolkové vlády a jejích podřízených orgánů před pandemií Sars-CoV-2 a během ní. Návrh byl však stažen z pořadu jednání.

Nyní parlamentní skupina AfD organizuje 2. sympozium v prostorách německého Spolkového sněmu. Více než 1000 lékařů, vědců, ekonomů, odborníků na ústavní právo a veřejných osobností bylo vyzváno, aby se vyrovnali s touto velmi spornou dobou.

Více než dvě desítky řečníků vystoupí s klíčovými projevy a budou odpovídat na otázky v panelových diskusích.

První den bude Prof. Dr. Stefan Homburg mimo jiné informovat o výzvách právní politiky, prof. Andreas Sönnichsen o nouzovém schválení vakcín a Dr. Ronny Weikl o obchodech s rouškami.

Prof. Paul Cullen a Dr. Gunter Frank shromažďují data a fakta, která byla shromážděna po skončení „pandemie“ a poskytují stále jasnější obrázek.

Poslanec braniborského zemského sněmu Lars Hünich poskytuje důležité postřehy a zkušenosti z tamního vyšetřovacího výboru pro koronavirus.

Na výslech tam již byl pozván mimo jiné Christian Drosten (pozn.: jeho falešné PCR testy se používají v celé Evropě). Hamburský lékař Dr. Walter Weber pohovoří o domovních prohlídkách, radiolog a lékařský kritik Dr. Gerd Reuther bude přednášet na téma „Hlavní je panika.“

První den bude zakončen přednáškou hvězdného hosta prof. Sucharita Bhakdiho. Poté poslanecký klub pozve hosty na večerní akci.

V neděli budou přednášet mediální expert Prof. Dr. Michael Meyen, psychoneuroimunolog Prof. Dr. Christian Schubert a poslanec FPÖ Gerald Hauser (Rakousko).

Právník Philip Kruse (Švýcarsko) a bývalý prezident LKA z Durynska Uwe Kranz poinformují o WHO a jejích plánech na globální pandemický režim.

Prof. Dr. Hockertz a Dr. Michael Yeadon budou hovořit o nebezpečích pro zdraví a svobodu.

Diváky a hosty čekají dva poučné a vzrušující dny. Registrace je již otevřena, ale počet míst je omezen na 285.

Účastníci budou vybíráni podle pořadí příchodu. Potvrzení o účasti obdržíte na konci října 2023.

Tolik k německé akci.

Podobné akce se opakovaně konaly i v Rakousku, Holandsku, Švýcarsku či Švédsku. Není nejvyšší čas na takovou akci také u nás?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Covidové lži: V německém Bundestagu proběhne dvoudenní konference

  1. Jo, ten zatraceny Covid z laboratore a ty jedovate Vopichy. Pritom je jiz pres 100 let znamo, ze proti rychle mutujicimu viru neni mozne vyvinout vakcinu. (Covidovy vopich neni vakcina, “v” neni gramaticka chyba). Jen kratka uvaha: Pfitzer zverejnil, ze na prizpusobeni vopichu na novou mutaci potrebuje minimalne 100 dni. Kdyby na zjisteni aktualni mutace viru potreboval Pfitzer jen 20 dni (musi analyzovat viry v mnoha zemich), potreboval by Pfitzer na aktualizaci minimalne 120 dni, t. j. ca. 4 mesice. Jenze Coronavirus mutuje minimalne kazdych 1.5 az 2 mesice. Takze logicky myslici clovek si umi spocitat, ze uplne novy mRNA vopich je jiz pri prvni aplikaci zastaraly. Sam jsem to napsal jako otevreny dopis nemeckemu Lauterbachovi, i kdyz mi zena varovne rikala “drz hubu”. Vysledek: potvrzeni o prijeti informace, ale vice jsem necekal a tisice zbytecne mrtvych.
    Jednou jedna zena napsala na SEZNAMu otazku na ctenare, zda ma nechat naockovat sve male decko mRNA vopichen. Napsal jsem ji: “!Probuh jenom to ne”; SEZNAM to smazal a me tez. Jestlize nekdo zna ten konec, pujdu te zene klidne svedcit k soudu. At SEZNAM plati.

    1. Pozor celá komedie je podvod: proti viru za předpokladu jeho mutace nebo nové úpravy v laboratoři, je snazší vycházet z laboratoře a jen tak tak se dá stihnout výroba počtu toxín v miliardách. Vir v populaci (jakékoliv) zaburácí a dá pokoj, jelikož si imunita populace vytvoří odolnost přírodního výběru a opět za předpokladu, že si ji ovce neničí opakovaně vopichem nefunkčních svinstev. Platí, že covidismus je hra na strašáka v neléčené sepsi. Důležité je spíše umět zmírnit nemoc např. PR koňské masti…, aby nedošlo k sepsi! Ale je davově vhodné věřit v zázrak vopichu, jelikož se dá vydělávat na lidské hlouposti.

  2. Pozor celá komedie je podvod: proti viru za předpokladu jeho mutace nebo nové úpravy v laboratoři, je snazší vycházet z laboratoře a jen tak tak se dá stihnout výroba počtu toxín v miliardách. Vir v populaci (jakékoliv) zaburácí a dá pokoj, jelikož si imunita populace vytvoří odolnost přírodního výběru a opět za předpokladu, že si ji ovce neničí opakovaně vopichem nefunkčních svinstev. Platí, že covidismus je hra na strašáka v neléčené sepsi. Důležité je spíše umět zmírnit nemoc např. PR koňské masti…, aby nedošlo k sepsi! Ale je davově vhodné věřit v zázrak vopichu, jelikož se dá vydělávat a lidské hlouposti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout