Výsledky studie, která porovnávala očkované a neočkované děti (video)

Výsledky studie, která porovnávala očkované a neočkované děti (video)

Na úvod chci upozornit, že v tomto případě se nejedná o Covid očkování, ale o běžné očkování, které je u nás povinné.

Jenže v USA povinné není, většinou je jen doporučené. Právě tam tedy nebyl problém sehnat dostatek dětí očkovaných i neočkovaných a sledovat jejich zdravotní stav.

Výsledky studie jistě nepotěší zejména Big Pharmu…

U řady onemocnění je jejich výskyt výrazně vyšší u očkovaných dětí.

„CDC nikdy nestudovalo dlouhodobé zdravotní důsledky očkovaných a neočkovaných dětí,“ řekl profesor Brian Hooker, Ph.D., v prezentaci pro Světovou zdravotní radu.

Brian Hooker je vrchním ředitelem pro vědu a výzkum na Children’s Health Defense a emeritním profesorem biologie na Simpsonově univerzitě v Reddingu v Kalifornii, který již 20 let obhajuje a zkoumá bezpečnost vakcín.

Vzhledem k neochotě CDC provádět dlouhodobé studie srovnávající očkované a neočkované děti, Dr. Hooker se ujal shromažďování a provádění takových studií.

Toto je jeho výsledek.

Dr. Hooker představil studii Anthonyho R. Mawsona a kolegů. Tato studie shromáždila informace od matek, které své děti vyučují doma, a zaměřila se na děti ve věku 6 až 12 let.

Při srovnání očkovaných a neočkovaných dětí Mawson a jeho kolegové zjistili něco pro mnohé nečekaného. Poměr šancí pro řadu onemocnění byl významně vyšší u očkované kohorty než u neočkované kohorty.

Pravděpodobnost vzniku alergické rýmy byla u očkovaných dětí 30krát vyšší než u dětí neočkovaných.

U jiných nemocí byl obrázek podobný. U očkovaných dětí v Mawsonově studii byla 3,9krát vyšší pravděpodobnost vzniku alergií, 4,2krát vyšší pravděpodobnost výskytu ADHD, 4,2krát vyšší pravděpodobnost autismu, 2,9krát vyšší pravděpodobnost výskytu ekzému a 5,2krát vyšší pravděpodobnost, že budou mít poruchy učení a 3,7krát častěji trpí neurovývojovými poruchami než neočkované děti.

Výzkumná práce Dr. Mawsona byla poprvé publikována v časopise Frontiers in Public Health a přitáhla širokou pozornost, když během prvních tří dnů získala více než 80 000 zhlédnutí.

Po této široké pozornosti časopis stáhl článek s odůvodněním, že nebyl nikdy plně přijat navzdory jeho dřívějšímu zveřejnění. Článek prošel dalším kolem vzájemného hodnocení a nakonec byl společností Frontiers zamítnut. Dr. Mawson znovu publikoval svůj článek v Journal of Translational Science v roce 2017 .

Kritici řekli: „Je to jen studie.“

Profesor Brian Hooker a demokratický prezidentský kandidát Robert F. Kennedy Jr. však dokázali sestavit více než 100 dalších studií, jako je Mawsonova, které porovnávaly zdravotní výsledky očkovaných a neočkovaných dětí.

A to, co našli, je pozoruhodné. Neočkované děti mají trvale lepší zdravotní stav než děti očkované. 

Celou prezentaci a Dr. Hookerovo vystoupení na Světové radě pro zdraví můžete sledovat na videu níže (anglicky):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout