V roce 2030 budou mít všichni v EU svoji digitální identitu, která bude doplněna digitální měnou (CBDC)

V roce 2030 budou mít všichni v EU svoji digitální identitu, která bude doplněna digitální měnou (CBDC)

To alespoň tvrdí EU – a dá se tomu i věřit. Možná si říkáte, že my euro nemáme, ale to se samozřejmě může velmi rychle změnit.

Dosud jsme měli jen takové vlády, které nás postupně k euru směřovaly (ať už tvrdily cokoli, mnohem důležitější jsou činy než řeči) a podle všeho se bude v tomto směru pokračovat i nadále.

Do roku 2030 tak můžeme mít euro, případně na něj přejít již v jeho digitální podobě. Další možností je následování příkladu Švédska, které již zavedlo digitální korunu propojitelnou s ID.

EU je každopádně se svými plány již poměrně daleko. Letos v červnu představila digitální euro, přičemž projekt digitální ID pro každého občana EU již druhým rokem probíhá v pilotním testovacím programu.

Ve středu byla zveřejněna první zpráva o stavu digitální dekády. Poskytuje úplný přehled o pokroku při dosahování digitální transformace, která je podle Evropské komise potřebná k tomu, aby se EU stala digitálně svrchovanější, odolnější a konkurenceschopnější.

Zpráva vyzývá země EU, aby přijaly kolektivní opatření k urychlení digitální transformace v Evropě a aby dále pracovaly na dosažení cílů programu politiky digitální dekády (DDPP).

Cíle DDPP zahrnují, aby 100 % hlavních veřejných služeb bylo přístupných on-line a aby 100 % občanů Unie mělo on-line přístup ke svým elektronickým zdravotním záznamům a zabezpečené elektronické identifikaci (eID).

Komise uvádí, že mnoho členských států má dobré předpoklady k tomu, aby plně digitalizovaly orgány veřejné správy a zdravotnické záznamy a zavedly elektronickou identifikaci pro své občany.

Plné zavedení evropské peněženky digitální identity již tedy probíhá a očekává se, že bude dokončeno v roce 2030 a doplněno digitálním eurem, které bylo navrženo v červnu 2023.

Tedy – pro ty, kdo nejsou znalí v zavádění digitální totality – postupně dojde k vytvoření ID každého občana EU (cílem je zřejmě vytvořit ID každému nejpozději do roku 2030) a toto ID bude propojeno s digitální měnou (CBDC).

Na ID lze napojit sociální kredity a v případě rušení hotovosti, které je samozřejmě také v plánu, pak může skutečně malá hrstka lidí ovládnout celou společnost.

Před uvedeným scénářem může Evropany uchránit jen rozpad EU a totální výměna politické reprezentace. To je ovšem – vzhledem ke spící většině – zatím zcela nesplnitelný cíl…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

14 thoughts on “V roce 2030 budou mít všichni v EU svoji digitální identitu, která bude doplněna digitální měnou (CBDC)

  1. Aby sa tak nestalo, musí Rusko – samozrejme už bez zradcu Putina na čele – oslobodiť od bruselofašizmu,teroru mimovládok, amerických okupantov a globalizmu aspoň východnú Európu. Hoci aj vyhranou vojnou. Lebo spoliehať sa na samovoľný kolaps EÚ sa nedá – a už vôbec nie na jej reformovanie, ako si to naivne predstavuje napr. Milan Uhrík.

  2. Tak dnes už je na 100% jisté, že k takové zrůdnosti jako digitální identita a falešná CBDC nedojde. Jsou to jen plány globalistických ničemů. Na druhé straně pokud by tyto informace sloužili k probuzení ovcí, tak by to bylo alespoň k něčemu.

  3. Blábolí ze sna, nějak se jim to hroutí jako domeček z karet, lidi vám na to kálí, strčte si CBDC s ID do análu. Lidstvo si s takovejma zločincema poradí.

  4. Okamzite obnoveni CESKOSLOVENSKA!!! pravniho statu!!! Ceskoslovensko nikdy nebylo v EUa v NATO.Cesko korporace Ltd s.r.o. s Ceskoslovenskem nema nic spolecneho. A ti padem ani ja. Ceskoslovenskeho obcanstvi jsem se nevzdala, tecka hotovo dvacet. Ja jim na jejich korporat zvysoka seru. NASRAT, NASRAT,NASRAT!!!

  5. Som zvedaví ako to budú chvieť vymáhať od moslimákov a ďalších absolútne prispôsobivých obyvatelov, ktorých nám sem do európy dovážajú, či to je zase iba pre bielych európanov?!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout