Světové ekonomické fórum hovoří o „ovládání mysli pomocí zvukových vln“

Světové ekonomické fórum hovoří o „ovládání mysli pomocí zvukových vln“

Všechny plány do budoucna nám postupně globalisté sdělují – a je pouze problém spící většiny, která tyto zcela otevřeně sdělované plány nebere vážně, případně se jimi vůbec nezabývá, protože o nich jednoduše neví.

I proto je dobré si občas připomenout některé z těchto již dříve sdělených plánů, jejichž realizace se nebezpečně blíží.

Již v roce 2018 se WEF přiznalo, že je v plánech nabourat mysl každého jedince a již dlouhé roky se zkoumají cesty, jak toho docílit.

Světové ekonomické fórum – jedna z nejmocnějších elitních organizací na světě – nedávno diskutovalo o vzniku technologie dálkového ovládání mysli. A připouští, že tato technologie by mohla být použita k přeměně lidí na otroky s ovládanou myslí.

Světové ekonomické fórum (WEF) je vedle Rady pro zahraniční vztahy, Bilderberg Group, Aspen institutu a Trilaterální komise jednou z nejvlivnějších elitních organizací.

Každý rok se na fóru sejde kolem 2 500 předních obchodních zástupců, mezinárodních politiků, ekonomů, celebrit a novinářů, aby diskutovali o globálních problémech.

V mnoha ohledech se WEF podobá skupině Bilderberg. Zajímavost: Klaus Schwab, zakladatel a výkonný předseda WEF, je bývalým členem řídícího výboru Bilderberg Group.

WEF již dlouhé roky zcela otevřeně podporuje zájmy světové elity.

Vzdálené ovládání mysli

Jedním z diskutovaných témat zasedání WEF Global Future Council, které se konalo 11. a 12. listopadu 2018 ve Spojených arabských emirátech, bylo „Ovládání mysli prostřednictvím zvukových vln.“

Na oficiálních stránkách WEF byl zveřejněn článek s názvem „Kontrola mysli zvukovými vlnami? Ptáme se vědce, jak to funguje,“ ve kterém profesor Oxfordské univerzity Antoine Jérusalem popisuje technologii a problémy s ní spojené:

Ovládání mozku zvukovými vlnami: jak to funguje?

Principem neinvazivní neuromodulace je zaměřit ultrazvukové vlny na oblast mozku tak, aby se shromažďovaly na jednom místě. Se správnými parametry to pak snad může změnit aktivitu neuronů.

Pokud se chcete zbavit neuronů, které se zbláznily, například při epilepsii, pak byste měli zvýšit energii, abyste je v podstatě zabili. Pokud však chcete selektivně podporovat nebo blokovat neuronovou aktivitu, musíte pečlivě vyladit ultrazvukové vlny.

Je tedy rozdíl mezi ultrazvukovou stimulací, která se používá k odstranění tkáně, a ultrazvukovou neuromodulací, jejímž cílem je řídit aktivitu neuronů bez poškození tkáně.

Ultrazvuková neuromodulace je něco, co rozhodně funguje, ale zatím tomu nerozumíme.

Jaké sociální výhody z toho mohou plynout?

Současnými módními slovy jsou Alzheimerova a Parkinsonova choroba a také traumatická poranění mozku. Vědci se ale zabývají také míchou a periferním nervovým systémem. Vzhledem k tomu, že mozek je de facto rozhodovacím centrem pro tolik procesů, myslím, že by se mohl zaměřit na kterýkoli z těchto systémů.

Je to bezpečné?

Při pokusu o „kontrolu“ neuronální aktivity pomocí drobných mechanických vibrací v oblasti mozku je důležité, aby zaměření ultrazvuku, frekvence a amplituda byly správně vyladěny, jinak může dojít k poškození mozku. 

Jde o to, že stále nevíme, jak to všechno vyladit; a pokud bych to měl trochu přehnat, mohl bych říci, že náš současný přístup není tak daleko od pohrávání si s nastavením rádia, dokud neuslyšíme tu správnou stanici.

Jednou z mnoha obtíží je jistota, že tyto zvukové vlny skutečně používáme k ovládání neuronů a nepoškozujeme je. Pravdou je, že stále nevíme, jak tento proces funguje. A pokud nevíte, jak to funguje, nevíte, kolik je „příliš.“

Jaké jsou největší etické výzvy?

Potenciál této technologie je obrovský – mám na mysli obrovské množství aplikací a také etické výhody.

Z biologického hlediska je to podobné jako u léků. Můžete se vyléčit, můžete se stát závislými a můžete zemřít. Jde jen o to dodržet určitá pravidla. Z etického hlediska se svět mění tak rychle, že je těžké odhadnout, co bude přijatelné zítra a co nebude přijatelné dnes.

Také věřím, že je lidská přirozenost chtít dělat cokoli, co se dá, a že se to udělá. Otázkou je pouze kdo to udělá. Dávám přednost spravedlivé společnosti, která by vedla tanec, než darebáckému státu bez respektu k životu lidí a zvířat. Pokud chceme tento tanec vést za 10 let, musíme začít zkoumat už dnes.

Jak dystopické to může být?

Vidím, že přichází den, kdy bude vědec schopen ovládat to, co člověk vidí ve své mysli, tím, že vyšle správné vlny na správné místo v jeho mozku. Mám podezření, že většina námitek bude podobná těm, které dnes slyšíme o podprahových sděleních v reklamě, jen mnohem vehementnější.

Tato technologie není bez rizika zneužití. Mohla by to být revoluční zdravotní technologie pro nemocné nebo dokonalý kontrolní nástroj pro bezohledné k ovládání slabých. V tomto případě by se ale ovládání muselo brát doslova.

Co můžeme udělat pro ochranu jejich potenciálu?

Netvrdím, že všichni vědci jsou moudří a dobře informovaní o tom, co by se mělo a nemělo dělat. Někteří z nás půjdou tak daleko, jak si budou moci dovolit. Ale to je lidská přirozenost a nejen u vědců.

Ať tak či onak, naším úkolem je najít něco, co bude lidstvu k užitku. A pokud dokážete najít způsob, jak někoho udělat lepším, pak s největší pravděpodobností víte, jak na to. Cílem je zajistit, aby regulace bránila druhému, aniž by bránila prvnímu. Věřím, že toto je úloha regulátorů. A myslím si, že Evropská unie, kde na tom pracuji, to umí docela dobře.

Další úlohou tvůrců politik by mělo být poskytování komunikační platformy pro vysvětlení dlouhodobé vize konkrétní oblasti výzkumu. A to může být příliš brzy nebo seznáme, že to není dobrý nápad a konečným rozhodnutím může být, že to musíme ukončit.

Z dlouhodobého hlediska by však potenciální přínosy nové technologie měly být veřejnosti vysvětleny jednoduchými slovy, v čemž vědci nemusí být nutně dobří.

Politici by si měli pamatovat, že když to neuděláme my, stejně to někdo udělá – možná bez regulace.

Stručně řečeno, Antoine Jérusalem říká, že dálkové ovládání mysli je neuvěřitelně výkonná technologie, která může potenciálně léčit nemoci. 

Ve špatných rukou však může tato technologie převzít úplnou kontrolu nad lidským mozkem. Podle jeho slov to může být „dokonalý nástroj kontroly, kterým bezohlední ovládají slabé.“

Jak již bylo řečeno, dálkové ovládání mysli není nic nového a elity mají přístup k tomuto typu technologie již léta. To je patrné i v nedávno uniklém dokumentu z roku 1996 popisujícím vzdálené ovládání mysli.

Jedna stránka dokumentu popisuje mnoho možných účinků vzdáleného ovládání mysli.

Navzdory nepochybně dystopickému potenciálu této technologie Antoine Jérusalem věří, že se lidstvo nemůže vyhnout jejímu vývoji.  Pravděpodobně to říká proto, že společnost vyvíjející tuto technologii je součástí WEF – a on sám pracuje v EU.

Jaké je jeho řešení, jak zajistit, aby technologie nebyla použita k přeměně lidí na otroky ovládání mysli? Nařízení vlády. A vlády jsou ovládány globálními elitami.

Stručně řečeno, WEF říká, že tato technologie by měla být pod kontrolou globální elity. Je to pro vás útěcha?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Světové ekonomické fórum hovoří o „ovládání mysli pomocí zvukových vln“

  1. Mysl je pouze jedním z hrubých smyslů, pro praktikujícího jogína fujtajbl k ničemu. Masové ovládání mysli pomocí zvuku je hovadina, protože každá individualita je nastavena jinak na vnímání zvuků a jinak na ně tedy bude reagovat a je úplně fuk, na jaké centrum chtějí ti idioti působit, protože zvuk VŽDY proniká celým tělem, tedy jím rezonuje. Jakýsi jejich vymakaný bod v mozku je tedy naprosto irelevantní, protože to bude pouze vstupní brána, posléze musí zvuk projít celým tělem, protože takhle to funguje.

  2. to bude masakr a k tomu si představte kolik lidi se chovají jako ovce už tet tolik lidi si v budoucnu strčí do své kedlubny i čip od Elona Muska Neuralink bude tu svět Zombie a jak to bude vypadat to už víme bude to podobné jako v USA když se podívá na videa od Rene Pudleinera všude po ulici jen zombie a fetaci

  3. Ze zvuk muze mit vliv na mysl, o tom neni treba pochybovat, u me by stacilo muset poslouchat pul dne moderni “muziku“ nebo kdakani nejakeho idiotskeho textu v anglictine treba od Svaba. Podle mych zkusenosti umi lekarsti sarlatani jen skodit (viz COVID) a jen malokdy pomoci lecenim. Kdyz o mozku zname jen vicemene kulove, „urcite“ bude mozne donutit jedince k cinnosti, kterou si panickove budou prat. To uz umela slechta ve stredoveku, ale mucenim, tak dnes bude muceni jen modernejsi.

  4. Jsou bez šance nikdo nikdy nepřinutí žádného člověka myslet si co chtějí oni. Každá bytost je individuální a řídí si svůj život, tím i myšlení které nikdo nemůže ovlivnit. Jestli se o to ale někdo pokusí zničí jen sám sebe!

  5. Podprahove ovlivnovani lidske mysli funguje uz roky, rikaji tomu MK ULTRA. Podprahove vas aniz byste to nejak vnimaly programuji v pisnickach ve filmech v reklamach a ve vsech dalsich oblastech. Je to programovani urcitymi frekvencemi zvuku. Viz jecici relklamy. Toto stejne je i ve filmech viz satanisticke symboly,rev deti pri sberu adrenalinu, ze ktereho se nasledne vyrabi droga bohatych adrenochrom a tak se da pokracovat do nekonecna. A v tomto zhovadilem svete zijeme.Potes koste!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout