Otevřený dopis světovým lídrům

Otevřený dopis světovým lídrům

Zatímco v některých evropských zemích se zítra budou konat demonstrace, které mají upozornit na blížící se diktaturu WHO, v různých médiích po celém světě (samozřejmě mimo mainstream) se nyní objevil velmi naléhavý otevřený dopis, který oslovuje vlády všech zemí světa.

Tedy těch zemí, které tupě souhlasily s diktátorskou pandemickou smlouvou a změnami MZP. To jsou prakticky všechny členské země WHO – vyjma 11 zemí, které jsou pod sankcemi a smlouvy odmítají s tím, že v případě jejich přijetí z WHO odstoupí.

Z některých zemí se sice ozývají výtky, většinou se jedná o země africké, ale víceméně nejde o nic zásadního.

1. prosince 2023 je lhůta pro odmítnutí změn přijatých 27. května 2022. VAŠE MLČENÍ v této věci JE VÁŠ SOUHLAS.

Změny Mezinárodních zdravotních předpisů byly přijaty na 75. Světovém zdravotnickém shromáždění dne 27. května 2022.

Podle článku 61 Mezinárodních zdravotních předpisů mají hlavy států každé země 18 měsíců na zamítnutí změn.

Termín pro zamítnutí změn (1. prosince 2023) se stále více blíží. TEĎ je nejvyšší čas promluvit!

Pokud je mi známo, žádný politik na světě se proti změnám přijatým 27. května 2022 dosud nevyjádřil. Tedy vyjma politiků, kteří nemají žádnou výkonnou moc.

Otevřený dopis jednoho z největších bojovníků proti oběma dokumentům Jamese Roguskiho (níže také ve videu – anglicky):


Toto sdělení je určeno hlavám států (prezidentům, předsedům vlád, králům, královnám a ano, dokonce i papeži) všech 194 členských států Světové zdravotnické organizace, jakož i Lichtenštejnsku a Svatému stolci, kteří jakožto pozorovatelé uvádí, se také hodlají řídit Mezinárodními zdravotními předpisy.

Vezměte prosím na vědomí, že 1. prosince 2023 je termín, do kterého musíte odmítnout jakékoli změny Mezinárodních zdravotních předpisů přijaté 75. Světovým zdravotnickým shromážděním dne 27. května 2022.

V souladu s článkem 61 aktuálních Mezinárodních zdravotních předpisů má každý z vás právo informovat Světovou zdravotnickou organizaci jednoduchým sdělením, že odmítáte změny pro vaši zemi.

Předmětné změny předložily dne 24. května 2022 tyto země: Austrálie, Bosna a Hercegovina, Kolumbie, Evropská unie a její členské státy, Japonsko, Monako, Korejská republika, Spojené království a Spojené státy americké.

Změny byly přijaty jen o tři dny později, 27. května 2022, aniž by veřejnost měla možnost to diskutovat nebo komentovat.

Upřímně řečeno, zajímalo by mě, zda vás delegáti vaší země řádně informovali o důsledcích svých činů.

Také by mě zajímalo, zda jste byli informováni o existenci těchto pozměňovacích návrhů a o vaší pravomoci je odmítnout.

Rád bych vám připomněl, že v souladu s článkem 61 současných Mezinárodních zdravotních předpisů máte pravomoc odmítnout pozměňovací návrhy přijaté 27. května 2022, ale lhůta pro toto oficiální opatření je 1. prosince 2023.

Modlím se k Bohu, abyste obdrželi tyto informace a měli moudrost a odvahu vzepřít se Světové zdravotnické organizaci a chránit práva a svobody lidí ve vaší zemi.

Vyzývám vás, abyste využili své pravomoci podle článku 61 Mezinárodních zdravotních pravidel a oznámili Světové zdravotnické organizaci oficiálním dopisem své rozhodnutí odmítnout změny přijaté dne 27. května 2022, a vyzývám vás, abyste tak učinili nejpozději do 1. prosince 2023.

Vyzývám všechny ostatní lidi na světě, zejména ty, kteří mluví jinými jazyky než anglicky, aby nahráli přesně stejnou zprávu svým vlastním hlasem a ve svém vlastním jazyce a zveřejnili video, kdekoli můžete.

Také doporučuji všem, aby toto video šířili co nejvíce.

Věřím, že my, lidé světa, se můžeme a musíme sjednotit, abychom chránili svá nezcizitelná práva a svobody.

Jmenuji se James Roguski a mohu být zastižen přímo na čísle 310-619-3055. Pro více informací navštivte StopTheAmendments.com .

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Otevřený dopis světovým lídrům

  1. jsem zvědav jak se k tomuhle zachova Madarsko ale také Slovensko a Polsko když Slovaci mají tet volby a co bude tedy dělat nová vláda a 15 října jsou právě volby v Polsku snad se do vlády s PIS dostane Konfederace myslím že když budou mít rozumné vlády tak Slovensko, Polsko i Madarsko by to odmitnout mohli což si rozhodně nemyslím o naši vládě zvlaště když se nezdá že by vláda padla už tet by to chtělo sestavit novou vládu protože čekat něco od pětikolky že by tohle odmitla tomu nevěřím chce to ve vládě SPD nebo PRO nejlepe obě strany jinak jsme my Češi v prdeli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout