Podívejte se, jak byl Macron vypískán celým stadionem na MS v ragby (video)

Podívejte se, jak byl Macron vypískán celým stadionem na MS v ragby (video)

Macron je ve Francii dlouhodobě neoblíben, přičemž poslední volby zřejmě vyhrál jen díky manipulacím a muslimům, kteří ho ve finále volili jako pro ně menší zlo.

Po volbách se jeho obliba propadla ještě víc a dnes je již v situaci, kdy je vůbec div, že se odváží vyjít mezi větší davy lidí.

Tento slouha globalistů, jeden z žáků Klause Schwaba a čelní člen jeho WEF, byl na svůj post dosazený přímo Rothschildy, přičemž hlavním cílem jeho instalace je zřejmé udržení Francie ve stále stejném kurzu, ze kterého by zemi mohl jiný kandidát významně odchýlit.

V jednom ze svých nejviditelnějších veřejných vystoupení od doby, kdy byla jeho země uvržena do chaosu kvůli jeho kontroverzním penzijním reformám a muslimským nepokojům kvůli policejní střelbě na teenagera alžírského původu, se prezidentu Macronovi nedostalo vřelého přivítání od francouzského lidu na Stade de Frace na mistrovství světa v ragby.

Zatímco zahajovací ceremoniál viděl nesčetné množství francouzských celebrit nadšeně přijímaných davem, v případě globalistického vůdce, vyvolalo jeho vystoupení vlnu bučení a pískání z tribun.

Když se Macron objevil na stadionu, byl očividně překvapen reakcí veřejnosti:

 

Nicméně předpokládám, že podobný obrázek bychom viděli i v případě jiných politiků. Několikrát jste se zde mohli podívat na velmi podobné reakce německých občanů při veřejných vystoupeních politiků vládních stran.

A předpokládám, že takový Fiala, který je aktuálně nejméně oblíbeným premiérem dokonce v celosvětovém měřítku, si zřejmě pro jistotu účast na hromadných akcích raději předem rozmyslí.

Lze očekávat, že reakce na něj by se velmi podobaly reakcím na Macrona či jiné politiky, kteří ničí vlastní země…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Podívejte se, jak byl Macron vypískán celým stadionem na MS v ragby (video)

  1. Fialu už taky vypiskali Slovanko bylo o tom i video
    https://www.bing.com/ck/a?!&&p=e8ade02d257d1bc2JmltdHM9MTY5NDIxNzYwMCZpZ3VpZD0xMzBmOWIyOC0xODIyLTYxNDgtMjA0OC04OWI2MTk2MDYwN2UmaW5zaWQ9NTI1NQ&ptn=3&hsh=3&fclid=130f9b28-1822-6148-2048-89b61960607e&psq=petr+fiala+byl+vypiskan&u=a1aHR0cHM6Ly93d3cuYWMyNC5jei96cHJhdnktei1kb21vdmEvcHJlbWllci1maWFsYS12eXN0b3VwaWwtemEtZG9wcm92b2R1LXBpc2tvdHUtbmEtemVtZS16aXZpdGVsY2Uv&ntb=1

  2. Chcelo by to nejakého nového Šakala… škoda,že tomu prvému sa nepodarilo zabiť krutého diktátora /práve on zaviedol vo Francúzsku neobmedzenú moc prezidenta/ a povojnového prisluhovača Nemcov de Gaulla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout