Klimatičtí šílenci narušili utkání US Open, jeden z nich skončil na psychiatrii (video)

Klimatičtí šílenci narušili utkání US Open, jeden z nich skončil na psychiatrii (video)

Pokud by podobným stylem jednaly i evropské represivní orgány, pak by byla zejména v Německu plná psychiatrická oddělení  klimatických nálepek.

Jenže tam jsou již do těchto míst posílání muslimští vrazi, teroristé a násilníci, takže klimatičtí šílenci zůstávají – většinou bez jakýchkoli postihů – na svobodě.

Již opakovaně se ukázalo, že většina veřejnosti těmto akcím nefandí –  a je celkem jedno, zda hlasatelé klimatické apokalypsy obtěžují občany v Evropě či USA. Také jejich přítomnost na US Open nebyla od publika přijata zrovna příznivě.

Nicméně zatímco v Evropě by byli členové klimatické sekty propuštěni bez jakýchkoli dalších postihů, v USA se rozhodli jedince, který se po vzoru svých evropských kolegů přilepil k zemi, poslat rovnou na psychatrii…

Trojice klimatických idiotů protestovala tento týden na US Open proti klimatickým změnám.

Jeden z mužů zašel tak daleko, že si přilepil nohy k podlaze, takže bylo mnohem obtížnější ho odstranit z místa.

Po zatčení byl převezen na psychiatrické oddělení a nebyl z toho nijak nadšený.

Shayok Mukhopadhyay a tři další klimatičtí extremisté povstali a začali skandovat „Konec fosilních paliv nyní“ krátce poté, co začala druhá sada.

Když se dovnitř přesunula ochranka, vyšlo najevo, že si Mukhopadhyay přilepil nohy k betonové podlaze stadionu Arthura Ashe.

Mukhopadhyayovi společníci byli odvedeni pryč, ale zdravotnickému personálu trvalo téměř 50 minut, než mu rozlepili nohy, aby mohl být vzat do vazby.

Mukhopadhyay byl záhy převezen do nemocnice East Elmhurst a podroben psychiatrickému vyšetření.

„Byl jsem zatčen už dříve, ale nikdy jsem neměl takovou zkušenost,“ řekl Mukhopadhyay. „Kladli očividné vůdčí otázky jako: ‚Myslíte si, že svět skončí?‘ “ …

„Byl to mechanismus, jak mě zastrašit, ponížit a vykreslit zkreslený obraz,“ řekl.

„Kdo je tady tady blázen? Je to Biden, kdo je tady šílený člověk, který v roce 2023 schvaluje nové ropné a plynové projekty, když mezinárodní energetické agentury založené Henrym Kissingerem – žádný objímač stromů – řekly, že by neměla existovat žádná nová infrastruktura fosilních paliv,“ prohlásil klimatický šílenec.

Lidé  jásali, když byl konečně klimatický šílenec odstraněn.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Klimatičtí šílenci narušili utkání US Open, jeden z nich skončil na psychiatrii (video)

  1. Mužské finále bude slovanské, svetovou jednotkou je Bieloruska /aj keď vo finále prehrala/… aspoň nejaké potešujúce správy z US Open.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout