Lampedusa padla – nový rekord: 6100 džihádistů za pouhých 30 hodin (video)

Lampedusa padla – nový rekord: 6100 džihádistů za pouhých 30 hodin (video)

Letošní rok již předčil rekordní roky 2015 i 2016, ale všimněte si, že v médiích k tomuto tématu panuje absolutní mlčení. Zatímco v roce 2015 to bylo hlavní téma, dnes propagandisté předstírají, že se nic neděje.

Invaze přesto pokračuje a týden za týdnem jsou zejména z italské Lampedusy hlášeny nové a nové rekordy. A to nyní hovoříme jen o Lampeduse, která zdaleka není jediným z hlavních tranzitních bodů na cestě do Evropy.

Nekonečný příliv ilegálů: více než 6 100 jich dorazilo za 30 hodin. Včera byl překonán každý předchozí rekord se 110 čluny a 5 112 útočníky. Zbývajících 1000 dorazilo dnes brzy ráno.

Mnoho dalších džihádistů připlouvá na jiná místa v Itálii, další prochází přes Řecko balkánskou trasou nebo přes Španělsko – tam zejména přes Kanárské ostrovy.

Ale většina nakonec přichází zcela nepozorovaně, aniž by byli zachyceni a tedy započítáni do celkového počtu na evropských hranicích zachycených ilegálů.

Jak vidíte i na videu, tak na pašování vetřelců do Evropy se do značné míry podílí také italská pobřežní stráž, která je nejpilnější pašeráckou ziskovkou podporovanou dotacemi z EU.

Právě na těchto záběrech vidíte dovoz džihádistů do Evropy – za podpory italské vlády, která vyhrála volby na základě slibu, že uzavře přístavy –  a podvratné EU, jejímž hlavním cílem je výměna obyvatel Evropy:

Na videu výše navíc převáží loď italské pobřežní stráže džihádisty na Lampedusu z maltských vod. Malta již totiž svoje vody pro ilegály uzavřela, ale Itálie je stále ochotna pašování vetřelců podpořit, byť by si pro ně měla doplout do cizích vod…

A džihádisté masově připlouvají i na turistické pláže:

Opět připomínám, že jde v 95% o mladé muže vojenského věku, jejichž úkol v Evropě je celkem jasný: Podpořit džihád a vyčkávat na povel k útoku.

Na téma týkající se muslimské invaze jsem poměrně detailně hovořila také v tomto pořadu s paní Yvetou Rychtaříkovou na Proudu národní hrdosti:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Lampedusa padla – nový rekord: 6100 džihádistů za pouhých 30 hodin (video)

  1. Meloniova a Salvini at si je nastěhuji k sobě Meloniova at jim nastavi svou vaginu a Salvini svou řit a nechají se znasilnit a podřiznout jako děvky

    1. Moslim by sionistického fanatika, akým Salvini je /tipujem ,že má židovský pôvod ako Primo Levi/ , nikdy neznásilnil. Tak či onak, tá zradná sviňa by si zaslúžila zviazať a hodiť do cely plnej moslimákov.

  2. Kvôli objektivite treba priznať,že náš bulvár o spomínanom rekorde písal a neignoruje ani stále horšiu migračnú krízu u nás.

  3. Před chvílí jsem zachytila informaci že se v Izraeli pracovalo na etnické laboratorní zbrani která by zasahovala jen Araby . Kdo ví jak to mají vymyšleno. Určitě proti nim něco mají když vykonají to co od nich v EU čekají, destabilizaci a rozvrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout