„Klima“ není nic nového: Ekologické šíření poplašných zpráv probíhá po celá desetiletí

„Klima“ není nic nového: Ekologické šíření poplašných zpráv probíhá po celá desetiletí

Drtivá většina apokalyptických předpovědí, které jsme mohli v minulosti slyšet, se nesplnila. Nicméně předtím nebyla na klimatickém alarmismu založena celá politika, jako je tomu nyní, takže bylo možné nad tou snůškou nesmyslů mávnout rukou.

V současné době se tak můžeme předpovědím soudného dne z dob nedávno minulých jen zasmát, nicméně nyní jsou tyto klimatické lži velmi nebezpečné, protože mohou zcela zničit životní úroveň většiny lidí zejména v zemích EU, kde se politika zeleného údělu prosazuje asi nejtvrdším způsobem.

Klimatičtí podvodníci v politice, v korumpovaných vědeckých ústavech a zejména v médiích rádi pracují s odbornými termíny a čísly, což často zapůsobí na laiky a přiměje je, aby si mysleli, že profesoři klimatu a kazatelé soudného dne jsou důvěryhodné autority.

Přesto je tak snadné tuto prolhanou politiku demaskovat: stačí se podívat na posledních 60 let hlášení o katastrofách, abyste si všimli, že po desetiletí existovala řada předpovědí soudného dne, z nichž se žádná nenaplnila.  Šíření poplašných zpráv je tedy systematické!

Teprve od konce 60. let se v západních zemích objevily „vědecké“ zprávy o katastrofických ekologických důsledcích lidské ekonomické činnosti.

Systematické šíření poplašných zpráv: Začátek v roce 1960

Prvním klimatickým alarmistou byl odborník na motýly Paul Ehrlich ze Stanfordské univerzity, který ve svém bestselleru „Populační bomba“ z roku 1968 tvrdil, že svět je přelidněný, a že brzy nebudou žádné další suroviny.

„Římský klub“, který byl také založen v roce 1968 (náhoda?) průmyslovými manažery, a který nechal vědce z „Massachusetts Institute of Technology“ MIT „dokázat,“ že do roku 2000 již nebude žádná těžitelná ropa, také zatroubil na poplach.

Všechny apokalyptické předpovědi byly rychle vyvráceny realitou – a to brutálně.

To je důvod, proč letos v systémových médiích neslyšíte téměř nic o těchto podvodnících, ale nesmysly o nadcházejícím soudném dni a zlém CO2 stále rezonují ve zprávách.

Klimatická katastrofa v 70. letech

Krátce poté, po roce 1970, mnoho dalších vědců řeklo, že nová doba ledová je na spadnutí. Důvodem mělo být to, že emise oxidu siřičitého z průmyslu ochlazují atmosféru. Tehdy předpovídali novou dobu ledovou.

Občané, kteří jsou příliš mladí, obvykle nevědí, že šíření klimatických poplašných zpráv existuje již 50 let, a že se dříve otáčelo o 180°!

Najednou: les umírá od roku 1979

Po zimě století v letech 1978/79, která vedla k rozsáhlým výpadkům elektřiny a úmrtím – my starší si pamatujeme, že u nás tehdy byly vyhlášeny uhelné prázdniny –  prozkoumal göttingenský profesor Bernhard Ulrich les v nízkém pohoří Sollingu (Dolní Sasko) a zjistil značné škody na stromech.

Samozřejmě to nemohlo být způsobeno zabijáckou zimou, ale pouze kyselým oxidem siřičitým z průmyslu.

V německy mluvících zemích byla myšlenka „vymírání lesů“, která nikdy nebyla vědecky prokázána, mimořádně úspěšná: masmédia a politici se za tímto podvodem hnali dobrých deset let – a tak přivedli Zelené do Bundestagu.

Mezitím se však tato poplašná prognóza o vymírání lesů dostala z Německa do celé Evropy.

Od roku 1986: Viry nás všechny zabijí!

Se smrtí hollywoodské hvězdy Rocka Hudsona na AIDS začala mediální hysterie ohledně údajných virových pandemií. Někteří lékaři tvrdili, že virus AIDS HIV  brzy infikuje většinu populace.

Po dlouhé pauze jsme v roce 2000 pokračovali nemocí šílených krav, která prý číhá v každém hamburgeru. V letech 2009/10 novináři varovali před prasečí chřipkou, která byla jen testem – než v roce 2020 vyhlásila WHO pandemii Covidu.

Ozonová díra a tepelná smrt

Po mediálním zmizení vymírání lesů, kterému po roce 1989 málokdo nadále věřil, se objevila krátká tiráda o ozonové díře, která propustí všechno smrtící UV záření slunce, které nás brzy všechny ugriluje. Tehdy se to projevilo zejména „bojem“ proti freonovým ledničkám.

Protože však výskyt rakoviny kůže v Evropě nechtěl růst, vzpomněli si na starý dobrý CO2 .

Tedy zhruba od 90. let se začíná protlačovat současná agenda, která nyní vrcholí zaváděním zákonů, které mají za cíl „nulový uhlík a dusík“ (což je holý nesmysl) s cílem zavést zelenou diktaturu.

Proč si toho nikdo nevšimne?

Všechny uvedené předpovědi o klimatu a pandemiích jsou jen velmi malým výňatkem z mediálních katastrof za posledních 60 let. Další nesmysly jako „počítačová katastrofa Y2k v roce 2000“ nebo „africké zabijácké včely zabijí americké občany“ – a mnohé další podvody – desítky let plnily média.

Ale většina lidí velmi rychle zapomene na mnoho dříve šířených nesmyslů a pak uvěří – a dokonce jsou ochotni se šílené zelené politice podřídit. 

Mládež si staré předpovědi, které se nikdy nesplnily, nemůže pamatovat. Je pak velmi snadno manipulovatelná a nechá se lehce přesvědčit, že musí bojovat proti pro rostliny nezbytnému CO2….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Klima“ není nic nového: Ekologické šíření poplašných zpráv probíhá po celá desetiletí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout