Amazon představuje nové uniformy, které jsou v souladu s právem šaría (video)

Amazon představuje nové uniformy, které jsou v souladu s právem šaría (video)

Na úvod upozorňuji, že nehovoříme o žádné pobočce někde v islámské zemi. A dokonce ani o evropských islamizovaných zemích, ve kterých se podíl muslimské populace pohybuje kolem 8 – 25%.

Hovoříme o zemi, kde jsou zatím asi jen 2% muslimů, tedy jen o málo víc, než kolik jich je u nás (cca 1% v populaci). Tou zemí jsou USA. Odtud se však s největší pravděpodobností dostane nová muslimská uniforma i do dalších zemí, kde Amazon působí.

I když je v USA zatím podíl muslimů v populaci zdánlivě zanedbatelný, pak jsou i přes tuto skutečnost poměrně viditelnou a systémem silně podporovanou menšinou.

Tak jako je tomu i v jiných zemích navíc i zde tvoří muslimové ghetta, takže i v USA již existují islamizované lokality jako například Minneapolis nebo některé newyorské čtvrti.

Právě New York byl v souvislosti s muslimskou komunitou zmiňován v poslední době častěji, zejména proto, že zde bylo povoleno hlasité  vyřvávání muezzinů z mešit.

Nyní se objevila další kontroverze, kdy se Amazon plně podřídil právu šaría a přesně v souladu s ním zavedl nové uniformy…

Zařízení Amazonu v Brooklyn Parku je pod intenzivním dohledem po spolupráci se somálskou společností Henna and Hijabs, kontroverzní společností se sídlem v Minneapolis, která se specializuje na oblečení v souladu s právem šaría.

Partnerství vyvolalo pobouření kvůli jeho zaměření na poskytování uniforem muslimským zaměstnankyním, které jsou v souladu s jejich vírou. Tato iniciativa otevřeně podporuje islámský extremismus.

Zavedení nových uniforem, včetně hidžábů, vyvolalo ostrou kritiku, protože jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky ženských islámských pracovnic v zařízení Brooklyn Park, kde je několik set zaměstnanců a téměř polovina z nich jsou Východoafričané.

Ačkoli je toto partnerství prezentováno jako přizpůsobení náboženským praktikám, vyvolalo obavy z toho, že Amazon podporuje extrémní ideologie.

Hidžáby, prominentně zobrazující tištěné logo SMN1 představující zařízení Brooklyn Park, byly představeny během zahajovací akce na místě.

Navzdory záměru demonstrovat inkluzivitu se akce stala ústředním bodem debat o důsledcích normalizace oblečení spojeného s právem šaría. Michael Solovy, vedoucí závodu Amazonu v Brooklyn Park, uvedl: „Jsme nadšeni, že je můžeme spustit.“

Kritici tvrdí, že partnerství Amazonu s Hennou a hidžábem přesahuje pouhé přizpůsobení, což vyvolává otázky o souladu společnosti s principy šaría a jejich schvalování.

Oblečení založené na právu šaría je uniformou islámu.

Zatímco levice a muslimové falešně propagují toto partnerství jako krok směrem k rozmanitosti, není to nic jiného než přijetí islámského extremismu.

Zapojení Amazonu podporuje nenávistnou ideologii, která navíc považuje ženy a bezvěrce za podřadné. Debata přesahuje náboženské přizpůsobení a zabývá se širšími obavami o společenskou odpovědnost.

Hilal Ibrahimová, zakladatelka Henny a hidžábu, sama vyvolala kontroverzi. Její společnost získala pozornost vytvořením kontroverzních lékařských hidžábů pro Health Partners v roce 2019.

V roce 2021 společnost vyrobila takzvané „skromné“, ale módní hidžáby pro obchodní domy Nordstrom. Stejně jako mnoho dalších muslimů Ibrahimová klamně prodává své oblečení vyhovující právu šaría jako „cudné“ a ne islámské.

Jak sama zmínila, tak doufá, že si jej oblíbí i nemuslimky.

Širší důsledky partnerství zahrnují roli médií a maloobchodníků, kteří tyto oděvy nabízí.

Spolupráce Amazonu a Henny a hidžábu jen potvrzuje, že i globální firmy se plně podřizují postupující islamizaci upadajícího západního světa…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Amazon představuje nové uniformy, které jsou v souladu s právem šaría (video)

  1. Som si istý,že čoskoro začne Amazon ponúkať aj burky a nikáby… nedávno ich zakázali vo francúzskych školách, samozrejme len formálne, tento zákaz nikto nebude kontrolovať a udeľovať tresty si tiež nikto netrúfne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout