Zkušený kanadský lékař: 75 procent zemře do 10 let (video)

Zkušený kanadský lékař: 75 procent zemře do 10 let (video)

Asi nejznámějším vedlejším účinkem genových injekcí je poškození srce – myokarditida nebo perikarditida. Ta je i častým důvodem bezprecedentního počtu kolapsů sportovců či náhlých úmrtí lidí v produktivním věku.

Nyní se na toto téma vyjádřil zkušený kanadský lékař.

„Padesát procent lidí s myokarditidou, zánětem srdečního svalu, zemře do pěti let. To není předpověď, ale prokázaný fakt a pravda,“ řekl kanadský lékař Chris Shoemaker Jimu Fergusonovi.

„Jediným důvodem, proč zbývajících 50 procent nezemře do pěti let, je to, že myokarditida je v některých případech mírná, což má za následek, že žijí o něco déle,“ vysvětlil lékař.

Shoemaker varoval, že 75 procent zemře do 10 let. Takže je to velmi vážný stav.

Myokarditida je obvykle extrémně vzácná: běžně je s tímto stavem diagnostikován jeden z milionu lidí. Dnes je to 30 000 až 150 000 na milion (3 až 15 procent). „Obrovská čísla. Hrozné.“

Shoemaker pracoval dva roky na kanadské klinice, kde byly mimo jiné prováděny covidové testy a později i očkování. Dva až tři měsíce dával vakcíny proti covidu starším lidem, dokud nezjistil, jak jsou nebezpečné.

Nedávno výzkum ukázal, že jeden z 35 zdravotnických pracovníků (2,8%) ve švýcarské nemocnici vykazoval známky poškození srdce po přeočkování.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 39 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Zkušený kanadský lékař: 75 procent zemře do 10 let (video)

 1. ano, o tomto sa hovori uz dlhsie. v ramci asi dekady pomrie plno opichanych na vedlajsie nasledky. nemozno povedat percentualne kolko, ale bude to dost. ak preziju infarkt kvoli upchatym cievam v prvych 2-3 rokoch, tak ich dostane neskor VAIDS, teda vakcinou sposobeny aids kedy je ich imunitny system poskodeny natolko ze ich zlozi aj bezna chripka. najviac to bude vidiet, a uz aj je vidiet, ked mladi zomieraju na starecke choroby. taktiez dnes vidime nadmernu umrtnost v kazdej opichanej krajine a vseci sa len chytaju za hlavy a nevedia tuto zahadu objasnit.

  1. Lékař má pravdu i s ohledem na věkovou skupinu převážně opíchaných. Všichni berou lži čísla jako svátosti, vždyť je uváděli koronafašisti, musí se brát s rezervou! Jistě, kromě případů pichu na nádraží či při dohledu pečovatelského gestapa, se v klidu a soukromí ordinace dalo dojednat kde co. Taktéž rozdíly v šaržích hrají roli a pokud vezmeme neznámou příčinu neopichání při jeho uvedení ve lži statistice, nemáme 100 % ani náhodou. Pro kamufláž úbytku lidí, stačí 30 až 40 % a zbytek je divadlo. Tzn. 70 % x 35 % je 24,5 % úplně přesně:o))), kteří se zdravotním poškození nevyhnou, abych zmirnil kletbu, tak jako polehčující okolnost je šlo především o prachy a ne o snížení populace, tedy drobná externalita v podobě nevysvětlitelných úmrtí je 18,5274368 %.

   1. Nedá mi spát konstanta, musím se přiznat, ANO je podobna reklamnímu sloganu pana specialisty na boj s korónou – expremiéra čo mele o motýle jebnute ako sorry bača superbača, kerý vuobec netara somariny. Je len jako přšesno 9,532164337 % bodka lebo jebo tečka.

 2. takže voliči pětikoalice a Babiše vymřou nejpozději do 10 let no ono to je tak že polovina občanu ČR má už v sobě 3 nebo 4 dávky toho užasneho jedu ti co mají 1 dávku těm bud stejně nebude nic nebo to bude jen mírné už od začatku to smrdělo proč se pichali rovnou 2 dávky ono to je asi tak že ty 2 dávky jsou tak akorát na zničeni imunity další už vás do budoucna oddělá zaručeně každá dávka navic máte blíž ⚰

  1. voliči pětikoalice a Babiše nevymřou, lidská blbost posiluje imunitu, což dokazuje studie domnělého křížence osla, který se komihá dle právě vanoucího vánku

  2. Lehce dezinformacční odhad opíchaní v ČR je s velkou pravděpodobností nesprávně, své statistické závěry uvádím výše u Svena.

 3. v ČR 65% jsou opichani https://www.bing.com/ck/a?!&&p=7e890be024448c22JmltdHM9MTY5MDkzNDQwMCZpZ3VpZD0xMzBmOWIyOC0xODIyLTYxNDgtMjA0OC04OWI2MTk2MDYwN2UmaW5zaWQ9NTE5Mw&ptn=3&hsh=3&fclid=130f9b28-1822-6148-2048-89b61960607e&psq=po%c4%8det+o%c4%8dkovan%c3%bdch+%c4%8dr&u=a1aHR0cHM6Ly9vY2tvdmFuaS5vcGVuZGF0YWxhYi5jei9zdGF0aXN0aWt5&ntb=1

 4. To jsem zvědavá, kolik se bude nabízet dárcům krve za neočkovanou krev nejlépe skupiny O-. Nebo že by je rovnou „vyšťávili“?

 5. Umrtnost je nadmerna, sanitky neprehlednutelne. Je to mazec s temi nekolikrat zachranenych biozbrani. Nemocnice narvane zabodanymi, pohrebni sluzby nestihaji. Smutny pohled na ty zabodane.A jeste zalostnejsi je navsteva hrbitovu. A v Polsku je naprosto skandalni nadmerne umrti deti!! I sem toto vse prijde. A to nemluvim o pozustalych kteri si nepreji ani parte. Nahla umrti je novodoba diagnoza. A jsem opravdu zvedava kdo potresta agenta stb Burese cituji BUDES MIT LEHCI PRUBEH A NEZEMRES!!! Toto je nejvetsi lez spachana na lidech!!! A predevsim strach ruku v ruce s duchodovou reformou!! Lidi vzpamatujte se uz konecne a zacnete myslet mozkem! Vy nevidite tu genocidu, ty masove vrazdy? V Posku to nazyvaji holokaus! Vy vsichni zabodani jste pro nas cistokrevne nebezpecni. Uvedomujete si vubec jakemu lzivemu podvodu jste naleteli? Dobrovolne eutanazii jste se podvolili. Ale vase volba svobodna volba.

 6. To je sila. Si vzpomínán, že mi očkování lékař taky doporučoval, ale raději jsem oželel jít na to pivo. Jinak virus jsem chytil, ale zvládl jsem to i díky bylinkám. Doporučuji mít doma např. Vilcacoru, nebo tinkturu z Lichořeřišnice, to jsou přírodní antibiotika a antivirotika!

 7. Špatně jste četli ten článek. Psali, že perikarditidu má po vakcínách 3 až 15 % lidí a z nich zemře do 10 let 75%. To znamrná, že zemře 2,3 až 11,3% lidí. To je slabota. My potřebujeme k záchraně planety, aby zemřelo ještě 40% lidí a dříve než za 10 let. Takže se bude muset ješte od podzimu experimentovat se smrtelným virem. Doufejme, že už nebude tak silné omeuování svobod a nemocní budou polykat zázračné léky, vakcinovat se dobrovolně a nechají se odvážet do nemocnic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *