Nová studie ukazuje, že poškození srdce po „posilovači“ je častější než se předpokládalo (video)

Nová studie ukazuje, že poškození srdce po „posilovači“ je častější než se předpokládalo (video)

Už dlouho se ví, že takzvané „posilovače“ způsobují značné škody na zdraví, zejména pak co se týká narušení imunity. Nyní se ukázalo, že mají značný dopad i na poškození srdce. A to větší, než se původně očekávalo.

Poškození srdce je po posilovací dávce mnohem častější, než se myslelo. Ve švýcarské nemocnici vykazoval jeden z 35 zdravotnických pracovníků známky poškození srdce po přeočkování.

Výzkum byl publikován v časopise European Journal of Heart Failure. Je známo, že mRNA „vakcíny“ způsobují myokarditidu a jiné formy poškození srdce.

Zaměstnanci fakultní nemocnice v Basileji dostali od 10. prosince 2021 do 10. února 2022 přeočkování Modernou. Vědci zkoumali 777 zdravotníků, včetně 540 žen.

Z těchto 777 zaměstnanců mělo 22 (2,8 procenta) poškození myokardu v důsledku přeočkování. Ve 20 případech se jednalo o ženy. Jejich věkový průměr byl 46 let.

Polovina skupiny měla příznaky, včetně horečky. Dva postižení trpěli bolestmi na hrudi. Další dva lidé pravděpodobně trpěli myokarditidou.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nová studie ukazuje, že poškození srdce po „posilovači“ je častější než se předpokládalo (video)

  1. je to nějaké divné často někde čtu jak má někdo vedlejší učinky vakcín nebo na vakcínu zemřel ale v ČR dosud nic 🤷‍♂️ čím to je že Čechum vakcíny nic nedělají

  2. Polovina skupiny měla příznaky, včetně horečky. Je to součást normální imunologické reakce. Řada buněk, především imunitní buňky makrofágy, po setkání s cizorodou látkou uvolní imunitní hormon interleukin 1, Ten vyvolá horečku a u dalších buněk lymfocytů umožní pokračování imunitní reakce. Horečka tedy znamená žádoucí a ne o závadnou reakci. Poškození srdce je důsledkem křížové reakce mezi protilátkou proti spike receptoru viru a bílkovinou srdce. Znamená to, že pro vakcinu byl vybrán nevhodný kus viru, který díky přirozené variabilitě imunitní reakce u některých lidí dává vznik i nežádoucím protilátkám. Je nutné vakcinu překonstruovat a přetestovat. Neznamená to zavrhnout očkování vůbec. Překonstruování je u RNA techniky jednoduché, zkoušení ovšem trvá nějakou dobu a má dvě fáze- nalezení závadného segmentu spike proteinu a klinické testy nejlepšího nového konstruktu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout