Invaze pokračuje ze všech směrů – po moři i po souši (videa)

Invaze pokračuje ze všech směrů – po moři i po souši (videa)

V současné době pokračuje invaze do Evropy prakticky ze všech možných směrů.

Zatímco v roce 2015 byla přetížena výhradně balkánská trasa, v současné době je již invaze rozprostřena do různých míst, jde tedy jak balkánskou trasou, tak přes Středozemní moře do Itálie, do Španělska na Kanárské ostrovy či jejich exkláv a dokonce je opět pod útokem džihádistů (ne Wagnerovců, jak se prezentuje) i hranice z Běloruska do Polska.

Více než slova vypoví videa z různých míst, natočená zhruba v posledním týdnu. Jde jak o balkánskou trasu, tak o invazi přes moře…

Ve videích uvidíte nejen samotnou invazi, ale i několik dalších zajímavých záběrů jedinců, kteří se rozhodli navždy obohatit Evropu.

Další komentář jistě netřeba. Snad jen, že jde v drtivé většině o mladé muže, muslimy ve vojenském věku. A než půjdeme na videa, tak na závěr připomínám, že Migrační pakt EU nás zavázal přijímat ilegály z přetížených zemí.

 

Skutečně chceme toto i u nás??

Operace italské pobřežní stráže, která funguje jako nejpilnější pašerácká síť. Afričtí pašeráci ve videu pobřežní stráži děkují za spolupráci…

Zde vidíte pokus dostat se přes plot, který dělí polskou hranici od běloruské:

Zájemce o azyl v Irsku vyhrožuje mačetou. Vskutku vítané obohacení pro Evropu:

Španělsko: Místním se podařilo zneškodnit afrického obohacovače:

Tyto africké hordy vstoupily na evropskou pevninu bez vědomí úřadů. Jim podobných jsou po Evropě možná i miliony. Nikdo neví, kolika džihádistům se podařilo takto nepozorovaně vstoupit na evropskou půdu:

Kmenové války na Lampeduse, brzy po celé Evropě:

Chudáčci uprchlíčci na cestě do Evropy:

Několik záběrů z obohacované Itálie:

Vetřelci nepotřebují, aby někdo znal jejich identitu:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Invaze pokračuje ze všech směrů – po moři i po souši (videa)

  1. Nezabúdajme,že balkánska trasa plus jej pokračovanie cez Maďarsko a Rakúsko funguje aj vďaka zradcom vo vedení týchto krajín. Orbán sa nijako netají tým,že chce Vojvodinu pripojiť k Maďarsku a probruselský zradca Vučič proti tomu nič nerobí.

  2. ano je jasné že Meloniova Globalisty nezradí a bude je pouštět přes Italii do cele Evropy proč by se jinak podepsali nové migrační pakty že Rakušane

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout