USA: Loupeže za bílého dne i „zombie“ v ulicích (videa)

USA: Loupeže za bílého dne i „zombie“ v ulicích (videa)

Některá města v USA již vypadají jako města duchů, protože obyvatelstvo z nich prchá jinam, většinou do „červených“ (republikány vedených) měst či států.

Pouliční loupeže se stávají stále obvyklejšími a v bezpečí dnes není člověk ani za bílého dne v centru velkoměsta.

Dva zbabělí jedinci minulý týden zbili, odvlekli a okradli bezmocnou ženu v dalším násilném dni v Oaklandu ovládaném demokraty. Vlna kriminality ve městě se zhoršila natolik, že ji jeden podnikatel přirovnává k jedné z nejslavnějších válek v americké historii.

Deník Daily Mail uvedl, že k děsivému útoku došlo minulou středu v 18:15 na International Boulevard. Neidentifikovaná žena po útoku utrpěla vážná zranění.

Zachycené záběry ukazují, že žena je konfrontována dvěma muži, kteří se jí pokusí ukrást několik věcí, včetně kabelky. Poté je zasažena neznámou zbraní a padá na zem.

Pak je viděna, jak padá na zem, než ji za kabelku táhnou po zemi, zatímco oba muži prohrabávají její kapsy a pak utíkají.

Deník Daily Mail uvádí, že stav obou útočníků na útěku a ženin stav není v tuto chvíli znám.

Kriminalita v Oaklandu se tak vymkla kontrole, že dokonce i krajně levicová pobočka NAACP vyzvala úředníky, aby vyhlásili výjimečný stav. Samozřejmě, že jsou částečně zodpovědní za vlnu kriminality, vzhledem k tomu, že oni a zbytek Oaklandu podporovali politiky měkké kriminality po celá desetiletí (tím je myšleno zcela legální – tedy netrestané – rabování a krádeže).

Jeden z místních podnikatelů, Vietnamec Bruce Vuong, se vyslovil proti eskalující kriminalitě v levicovém městě. Vlastní autoobchod jen pár bloků od místa, kde byla žena napadena.

Vuong, který je majitelem Quality Tech Automotive Shop on International již 35 let, přirovnal současnou situaci v Oaklandu k „válečné zóně,“ podobné válce ve Vietnamu před několika desetiletími.

Oakland se stal válečnou zónou. Připadá mi to jako bojiště, když jdu do práce.

Viděl jsem zločin, o kterém jsem si myslel, že když jsem opustil Vietnam, už ho neuvidím.

A města USA nejsou zmítána jen zločinností, ale mnohde je vidět stále více zdrogovaných „zombie,“ ploužících se či ležících často i v ulicích kolem center velkoměst.

To je také případ Philadelphie, která se stala páchnoucí žumpou, odkud prchá stále víc lidí:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

4 thoughts on “USA: Loupeže za bílého dne i „zombie“ v ulicích (videa)

  1. Rudy, jenže tu sebranku na Zimní palác poslal – víš kdo ?? Pokud nevíš, tak si nastuduj. Pro mladé – hloupé rudánky: 1, Něm GenŠtáb + USA-židovské banky ( Rotschieldové ) Lenin si vezl v zapečetěném vlaku ze Švajcu do Petrohradu miliony ve zlatě. Revoluce = převrat = Majdan se zadarmo neudělé, víte !!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout