Španělsko: Muž, který se prohlásil za ženu, byl převezen do ženské věznice, tam s ním jedna vězenkyně otěhotněla

Španělsko: Muž, který se prohlásil za ženu, byl převezen do ženské věznice, tam s ním jedna vězenkyně otěhotněla

Podobné případy jsme dosud ve větší míře mohli zaznamenat v USA či Kanadě, kde se staly již zavedenou praxí. Nicméně stejným směrem jde i stále více zemí EU – a zřejmě je jen otázkou času, než se trans zákony schválí i u nás.

Muži se tedy mohou v takových zemích objevit mezi ženami nejen ve věznicích či sportech, ale i na toaletách, šatnách, saunách, nemocničních odděleních a kdekoli jinde, kde je běžně vstup mužům zapovězen.

Trans zákon nařizuje akceptovat u každého takové pohlaví, jakým se cítí být. Tedy na změnu pohlaví není třeba nejen operace, ale ani hormonální terapie.

Jednoduše stačí prosté prohlášení.

Tento zákon platí také v pokrokovém Španělsku, kde muž, který se prohlásil za ženu, oplodnil jednu ze spoluvězenkyň…

Násilný trestanec, který byl převezen do ženské věznice poté, co tvrdil, že je transgender, údajně oplodnil vězeňkyni ve věznici Alicante Cumplimiento v oblasti Fontcalent ve Španělsku.

Jak poprvé uvedl Okdiario, incident se týkal nejmenovaného mužského vězně, který je údajně bulharské národnosti. Chovanec byl původně zadržen na mužském oddělení věznice v Alicante za opakované odsouzení za násilné trestné činy, včetně únosu a loupeže.

Když byl uvězněn, začal používat ženské jméno, které údajně převzal od populární španělské zpěvačky, a prohlásil, že se identifikuje jako žena. Neprodělal operaci a ani hormonální terapii.

Přesto jeho žádost o přeložení na oddělení pro ženy vězeňští úředníci schválili.

Když byl v ženském křídle zařízení, prohlásil, že se cítí jako „lesba“ a navázal intimní vztah s vězeňkyní.

Zdroje z věznice sdělily tisku, že přemístěnému muži bylo povoleno sprchovat se s vězeňkyněmi.

„Všichni se sprchovali společně: biologické ženy s transsexuály a měli sex ve sprchách,“ řekl jeden anonymní zdroj.

Otázka sexuální aktivity v ženských sprchách se stala takovým problémem, že vedení zasáhlo a zavedlo směny ve snaze zabránit dalším intimním vztahům, ale jedna žena údajně v důsledku toho otěhotněla.

Těhotná žena již není v zařízení v Alicante.

Poté, co se vězeňští úředníci dozvěděli o těhotenství, byl muž ze zařízení přemístěn.

Okdiario kontaktoval vězeňské úřady, které se odmítly vyjádřit na základě toho, že jde o osobní záležitost. Podle údajů, které úřadu poskytla vláda, je v současné době ve španělských věznicích 79 mužů, kteří se prohlásili za ženy, s výjimkou Katalánska a Baskicka.

16. února španělská vláda schválila kontroverzní zákon, který zakotvil genderovou sebeidentifikaci jako právo a umožnil občanům starším 16 let si velmi jednoduše měnit své pohlaví na oficiálních dokumentech.

Pohlaví si lze libovolně měnit pouhým prohlášením maximálně 1x do roka.

Zákon již zavedlo mnoho evropských zemí, mimo Španělska například i Německo, Švédsko, Nizozemsko, Francie Švýcarsko nebo Finsko…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.5]

4 thoughts on “Španělsko: Muž, který se prohlásil za ženu, byl převezen do ženské věznice, tam s ním jedna vězenkyně otěhotněla

  1. neviem sem vložiť obrázok, tak aspoň slovne: stojí líška pred kurníkom a hovorí strážnemu psovi:
    „Narodila som sa ako líška, ale cítim sa byť kuraťom. To je moja identita. Nechajte ma ísť do kurníka“

  2. To by byla blbá, kdyby tohle nevyužila! Je divné, že jenom jedna. V roce 1974 se u nás v práci tradovala jedna hláška – „každý správný vedoucí má všechny ženy na mateřské dovolené“. Toho času jsme odcházely ze zaměstnání 3 těhotné a na ten popud hláška vznikla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout