Italští vědci zjistili recidivu myokarditidy z „vakcíny“ Covid u dospívajících chlapců po zdánlivém uzdravení

Italští vědci zjistili recidivu myokarditidy z „vakcíny“ Covid u dospívajících chlapců po zdánlivém uzdravení

V poslední době se v souvislosti s genovými injekcemi stále častěji hovoří o důsledcích častých vedlejších účinků v podobě myokarditidy, která se yvskytuje především u mladších mužů.

Zprvu se hovořilo o tom, že lehčí případy lze vyléčit, italští vědci však nyní zjistili, že se často zdánlivě vyléčená myokarditida vrací. To může mít samozřejmě fatální důsledky.

Dva teenageři, u kterých se po očkování „vakcínou“ Pfizer Covid vyvinul zánět srdečního svalu, a poté se zdálo, že se uzdravili, utrpěli o měsíce později recidivu, hlásí italští vědci.

Oba teenageři vykazovali známky nového poškození srdce z relapsů, včetně vysokých hladin proteinů z poškozeného srdečního svalu. 

V případě jednoho z chlapců počítačová tomografie ukázala nové léze v  srdeční stěně a byl hospitalizován téměř dva týdny.

Vědci nedokázali určit, proč chlapci recidivovali 8 až 12 měsíců po počáteční myokarditidě. 

Vyzvali k přísnějšímu dohledu nad každým, kdo má diagnostikovanou myokarditidu související s mRNA, a k dalšímu výzkumu, aby se zjistilo, zda by mladí lidé s touto nemocí mohli v budoucnu čelit vážným komplikacím.

Kazuistika, publikovaná koncem května v časopise Vaccine:X, se zdá být první, která ukazuje, že mRNA vakcíny mohou způsobit recidivující myokarditidu neboli zánět srdce.

Ale zdravotničtí činitelé a média, která od roku 2021 bagatelizují vedlejší účinky mRNA vakcín na srdce, to ignorují.

Myokarditida má mnoho příčin, včetně virové infekce a očkování mRNA Covid.

Často je diagnostikována, když lidé přicházejí na pohotovost s bolestmi na hrudi, ale může se také projevit bez příznaků a může způsobit poškození srdce, které lze jasně vidět na skenování srdce nebo krevních testech, ale nezpůsobuje bolest ani horečku.

Studie ukázaly, že myokarditida vyžadující hospitalizaci se může objevit až u 1 z 3 000 chlapců nebo mladých dospělých mužů, kteří dostanou „vakcínu“ proti Covid, přičemž riziko je nejvyšší po druhé dávce. 

Mnoho studií ukazuje, že injekce Moderna, která obsahuje více mRNA než Pfizer, představuje vyšší riziko.

Skutečný důvod, proč mRNA způsobují myokarditidu – a proč se zdá, že postihují především mladé muže – zůstává záhadou.

Výzkumníci navrhli mnoho různých mechanismů, včetně přímého poškození spike proteinem, který tělo vytváří z injekcí mRNA, protilátek z imunitního systému, které omylem útočí na srdeční tkáň – nebo obecnější přehnané reakce imunitního systému.

Zatím se nedohodli na jasné odpovědi.

Recidivující myokarditida po počátečním zotavení z očkování proti COVID-19 u dvou dospívajících mužů – kazuistiky: Zdroj

V letech 2021 a 2022 propagovali zdravotníci, školy a univerzity  očkování mRNA Covid pro dospívající a mladé dospělé, kteří nebyli technicky ohroženi Covidem.

Jak bylo spojení mezi mRNA a zánětem srdečního svalu jasnější, bagatelizovali rizika a nazvali je mírnými a přechodnými.

Studie z Jižní Koreje, Kataru a tokijského koronera však prokázaly, že mRNA myokarditida může být smrtelná a měla za následek desítky náhlých úmrtí mladých dospělých v těchto zemích. 

Souvislost s úmrtími byla obecně objevena až po pitvách nebo přezkoumání lékařských záznamů úmrtí, ke kterým došlo během dnů nebo týdnů po očkování.

Ve Spojených státech a většině dalších zemí, které používají mRNA vakcíny, podobný výzkum neproběhl, takže celkový počet úmrtí na myokarditidu po očkování zůstává záhadou.

Další záhadou je dlouhodobá prognóza pro adolescenty a mladé dospělé, kteří prodělali mírnou nebo těžkou myokarditidu.

Některé studie prokázaly změny srdeční funkce až rok po úrazu, ale kardiologové nesouhlasí s tím, zda je jizva na CT vyšetření dostatečně závažná, aby měla dlouhodobé účinky.

Sval srdce však nemůže po úrazu znovu narůst.

To je důvod, proč možnost, že by mRNA mohly způsobit opakované vzplanutí zánětu nebo zjizvení, je tak znepokojivá.

K uvedenému jen připomínám, že na problémy, ke kterým může dojít v souvislosti s myokarditidou, upozornil i  kanadský lékař Chris Shoemaker.

O postižených myokarditidou prohlásil:

„Nedostávají signál bolesti, který by naznačoval, že jejich srdeční buňky jsou zanícené. Až 20 procent očkovaných dostane tuto skrytou formu myokarditidy.“

Dále varoval:

„Polovina lidí s myokarditidou zemře do 5 let, 75 procent do 10 let.“

Zdá se tedy, že myokarditida bude nakonec mnohem větší problém, než se přiznává….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Italští vědci zjistili recidivu myokarditidy z „vakcíny“ Covid u dospívajících chlapců po zdánlivém uzdravení

  1. Zřejmě i prokázání zdravotních problémů zejména po delší době po „vakcinaci“ nevakcínou je a bude problematické. A výrobci jako Pfizer si to pojistili prosazením zásady, že za následky vždy může stát. Už na nás chystají další „vakcíny.“ Pan Prymula už začíná před další vlnou nákazy škodit. Ministr zdravotnictví – jako by byl nesvéprávný a loutka, už také.

  2. Potrebuji popohnat depopulaci! V mem okoli je dost lidi kteri zemreli z plneho zdravi na myokarditidu na mozkovou mrtvici ebolii. A to za par hodin po zapichu! A srdce nema regenerativni schopnosti. Vsichni s temi problemy musi zit navzdy, pokud je to neskoli rovnou. A ti ktere to skoli tak maji vesmes stesti, aspon se nemusi trapit. Bohuzel jinak se to neda nazvat. Podlehli strachu tak si nesou nasledky.A nikdo jim zadne odskodneni za poskozeni zdravi nevyplati, sli jste dobrovolne, a podepsali jste souhlas. A nemyslete si ze farmaceuticke firmy by vyplacely odskodne, na to zapomente. JEJICH vakciny jakozto biozbran neslouzi k zachrane zivotu to ani nahodou, tyto jedy jsou depopulacni pro kazdeho zabodaneho, bud ihned nebo pozdeji. A fatalni nasledky nebo trvale nasledky po aplikaci URCITE NESOUVISI !!! s vakcinou!! Takze tak se tady hraje JEJICH genocidni hra s lidskymi zivoty! A propo CUI BONO? Komu to slouzi? Lidickove nenechte sebou manipulovat strachem.

  3. Kdo má v hlavě mixovaná vejce, ten zaslouží další dávky. Nebožáci s poškozeným srdcem a nevaječným mozkem, by místo toxíny měli nabrat rozumu a přestat se bát. Hu, hu hu hu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout