Jak Afrika obohacuje Evropu (videa)

Jak Afrika obohacuje Evropu (videa)

Dnes si uděláme výlet po Evropě a podíváme se na nedávné africké obohacení ve Francii, Německu a Itálii.

Jak jste již dříve mohli vidět na nejednom záběru, africkým obohacovačům je celkem jedno, zda jsou doma v džungli nebo třeba v centru evropského velkoměsta, všude se chovají stejně, tak nějak přirozeně, jak jim instinkty velí.

Pár takových záběrů jste zde již mohli shlédnout – a  níže najdete další, vše natočeno zhruba během posledního týdne.

Ten první je z pařížského metra, kde zřejmě africký inženýr zkoumá koleje, aby mohl poradit při výstavbě vysokorychlostní dráhy:

Na záběrech z Itálie Afričan nestihl svým nožem nikoho obohatit. Než se mu to podařilo, byl postřelen policií. Předpokládám, že policistu, který střílel, čeká přinejmenším disciplinární řízení. V Itálii v podobných případech nic neobvyklého:

A poslední Afričan, který si opět myslel, že je doma v džungli, pro změnu obohacoval místní na pěší zóně v německém Düsseldorfu. Někteří  kolemjdoucí vypadají, jako by byli na podobné výjevy zvyklí:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Jak Afrika obohacuje Evropu (videa)

  1. Pro nas, kteri zname “cernochy” uz ze Severni Ameriky to neni nic prekvapiveho. Vitezstvi Severu proti Jihu byla tragedie, podobne jako vitezstvi bolseviku v Rusku.

  2. Inženýrské koloťuk zavádějící nové svěží metody, proč ho a jemu podobné nezaměstnat? Technické detaily úprav vyřeší jistě Jurečka, možná zas bude čím hnojit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout