Soros již téměř úplně opouští Evropu

Soros již téměř úplně opouští Evropu

Není to tak dávno, co Sorosovi slavnostně oznámili, že post za George Sorose přebírá jeho syn Alexander. A záhy poté Soros oznamuje, že téměř úplně opouští Evropu, kterou OSF silně ovlivňuje již od 80. let minulého století.

Je nakonec možné, že odchod z Evropy souvisí právě s tím, že se bude chtít organizace mnohem víc zaměřit na jiné oblasti.

Nicméně parazitní evropské neziskovky se většinou o své dotace nemusí bát, jak zmínili zástupci Sorosovy nadace, tak zejména ty cikánské budou nadále získávat štědré dary od OSF.

 Evropa tak zřejmě nezůstane úplně bez vlivu Sorosovy politiky, nicméně důvody odchodu se víceméně nabízejí samy.

Jinými slovy, orgány EU jsou nyní prakticky zcela totožné se Sorosovou agendou. To znamená, že Sorosova nadace OSF  se může soustředit na jiné části světa, aby tam mohla pracovat efektivněji.

Pokud se podíváme na Ameriku (a to jak jih, tak sever), tak právě v této oblasti se to nyní docela sype. Sorosovi se sice podařil husarský kousek – usazení jeho velkého přítele Luly do Brazílie – nicméně jinde, jako třeba v Argentině, ale i samotných USA, se mu to řádně sype.

A to nehovořím o Africe, která se zdá být doslova ztraceným kontinentem pro agendu, kterou Sorosova OSF šíří.

V oznámení o odchodu Sorose z Evropy je také zmíněno usnesení představenstva OSF,  které rozhodlo o radikální strategické změně směru, aby se maximalizoval dopad zdrojů.

Zanikne tak velká část  aktivit  OSF v rámci EU. Zdroje, které byly dříve určeny pro Evropu, se soustřeďují v jiných částech světa. Od této chvíle budou údajně evropské zdroje extrémně omezené.

Rozhodnutí bylo odůvodněno skutečností, že instituce a vlády EU ze své podstaty investují značné prostředky do lidských práv, svobody a rozmanitosti, přesně do těch oblastí, ve kterých OSF působí .

To tedy jen potvrzuje, že Brusel, ale i samotné členské země EU, se staly velmi poslušnými následovníky Sorosovy politiky. A netřeba se bát ani nějakých volebních „výbuchů,“ i když například v Německu roste AfD, přičemž trend obliby konzervativních protibruselských stran roste i jinde.

V podstatě nikde na tom není skutečná opozice tak, aby mohla převzít „žezlo.“ V Celé EU jasně vedou proestablishmentové strany (případně jejich koalice) – a to jak v průzkumech do EU, tak v národních volbách.

A přece jen je zde možná i další důvod stažení OSF z Evropy. Alexander Soros je Američan, tedy není narozen v Evropě jako jeho otec, který se na Evropu nebývale soustředil.

Ať je tedy důvod jakýkoli, OSF jednoduše seznala, že EU Sorosovu organizaci již plně zastupuje a táhne země EU přesně tím směrem, který Sorosovi zamýšleli.

Na jednu stranu je odchod Sorose z Evropy velmi dobrou zprávou, na tu druhou to však jen ukazuje, že Evropa je již natolik poddajná, že není potřeba na ni „dohlížet.“ To tedy dobrá zpráva není.

Nakonec „plakat“ za Sorosem budou zřejmě jen jeho oddaní slouhové z Bruselu, kde si tento globalista dlouhé roky platil „své lidi“, jejichž seznam před lety vyšel i u nás na světlo světa.

Podvratné neziskovky si ovšem i nadále přijdou na své a – jak správně podotkl i Soros – EU činnost OSF plně nahradí, neboť s ní ideologicky zcela splynula…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Soros již téměř úplně opouští Evropu

  1. Klid ,nebo Ti praskne cévka . Soros jen využívá zkorumpované, chamtivé, skurvené zrádce nebo politiky který pro vlastný prospěch nechají rozkrádat bohatství krajin v které získali důvěru lidu .Po některých pomenují i letiště,knihovny,lavičky,nebo hufnice abychom na ně nezapoměli.

   1. o moje cievky sa nestaraj, vieš o nich hovno rovnako ako aj o svini sorošovi, on tých politikov priamo vytvára cez tie svoje „open-hocičo“ bastardov a tak ničí krajiny, my to tu máme v priamom prenose, viď blond sviňa na Hrade či zmrd šimečka v eurohovne!!!

 1. ahoj chlapci a dievcata,
  nehadajte sa, obaja mate pravdu.
  prosim, kedy vrati sorosfamily imperium nielen tych 21 milionov eur, ktore naposledy vytunelovali zo statnej kasy sr?
  alebo inak… kedy konecne budu tvrdo adekvatne spravodlivo potrestani ti, ktori toto rozkradanie statu dlhodobo umoznovali?
  kedy vysankujeme zo slovenska zahr. mimovladky, ktore nas okradaju??
  z ekonomickeho tigra europskej unie sme sa takymto stylom stali chorou skapinajucou vranou eu iba koli polit.
  zapredancom zo sorosovej stajne. nac platia pracujuci dane, ked ich tamti zlocinci v kravatach rozkradnu??
  dakujem a zelam pekny den.
  milan

 2. Proboha. Kdo kontroluje tyto zpravy?? Koho zajima nejaka loutka schorosch?? To je jen dalsi v rade. Me zajimaji loutkovodici a ne zastarale loutky davno patrici do sberu. To je stejne jako u dalsich co jsou plne zpravy od nejakych svabicku po nejake geitsiky. Tohle jsou jen totalni loutky nekoho koho tu mame a nejak se o nem nehovori. A proc asi??? Protoze tam nekde je fakt P…da a tam by se mela spolecnost zamerit a ne se hadat mezi sebou od Lcbdg ci jak se to jmenuje po nejake naplavky. To jsou jen manipulovatelne veci. kaslete na to . Koukejte kdo to dela KDO TO SKUTECNE DELA!!! Kdo je ten OKO ???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout