Propagandisté z prolhané CNN navštívili občany Iowy a byli zděšeni tím, co jim řekli (video)

Propagandisté z prolhané CNN navštívili občany Iowy a byli zděšeni tím, co jim řekli (video)

Většina lidí u nás si myslí, že Američané mají totálně vymyté mozky. Nicméně zejména v některých státech tak tomu rozhodně není. V porovnání s nimi má náš lid (nebo Evropané všeobecně) mozky vymyté mnohem víc.

Naši propagandisté se rozhodně nemusí bát, že by kdekoli u nás zažili to, co okusili propagandisté z CNN, která je v USA extrémně neoblíbena – a to zejména u konzervativních voličů, kteří převažují právě v Iowě, kam tým televize zavítal.

Zjistili totiž, že jejich propaganda už na lidi vůbec nefunguje – tedy alespoň v některých oblastech země. Otřásly jimi nejen názory tamních občanů na Trumpa a regulérnost voleb, ale zejména na dění na Ukrajině…

The Blaze v pátek oznámil, že moderátoři CNN Dana Bashová a John King byli „zmateni“ odpověďmi voličů v Iowě na nejnaléhavější otázky dne, včetně stíhání Trumpa, Ukrajiny a volebních podvodů v roce 2020. Prostě nemohli pochopit, proč jim voliči už nevěří.

Segment začíná nedávnou návštěvou Iowy Kingem, aby hovořil s voliči. Na začátku King povýšeně prohlásil, že „úcta voličů k Ronaldu Reaganovi a optimismus byly potlačeny Trumpovými stížnostmi, pohrdáním velkou vládou a Trumpovou nedůvěrou téměř ke všemu.“

Jejich níže uvedené odpovědi jistě vysvětlují, proč byl King záhy vyděšen…

Jeden muž řekl, že zcela souhlasí s Trumpovým tvrzením, že prezidentské volby v roce 2020 mu byly ukradeny.

„Myslím, že Trump si myslí, že mu to Biden ukradl. A já a spousta lidí s ním souhlasíme.“

Volič také odsoudil hanebné stíhání Trumpa, které provádí Bidenův režim a jeho kumpáni, kdy záhy poté, co vyplave nějaká špína na Bidena nebo jeho syna, okamžitě přijde nová žaloba na Trumpa.

Jeden z nejpozoruhodnějších momentů videa nastává, když King požádal voliče, aby zvedli ruku, pokud si myslí, že by voliči měli podporovat Ukrajinu v boji proti Putinovi.

Ani jeden z nich nezvedl ruku!

Jeden volič přišel se zajímavou teorií, že všechny peníze, které se utrácejí na Ukrajině, jsou používány k zakrytí korupce Huntera Bidena a celé Bidenovy zločinecké rodiny.

Je tamní válka používána k zakrytí hříchů spáchaných Bideny, aby mohli zahladit své stopy? Je tam příliš mnoho peněz, které tam byly vyhozeny.

Jiný muž pak poznamenal, že nemůžete věřit ničemu, co vláda řekla, protože „zavřela Twitter a Facebook“ a nařídila těmto platformám, aby „neukazovaly určité zprávy.“

Jakmile byl segment uzavřen, King a Bashová nemohli pochopit, proč voliči nevěří lžím, které jejich síť šíří po celá desetiletí. Využili tento fakt k sebekritice?

Ne, místo toho začali urážet voliče a říkali, že oni jsou problém. Bashová začala tím, že vykřikovala, jak tito inteligentní obyvatelé Iowy byli přímo nasáklí těmito zcela konspiračními otázkami a myšlenkami.

„Jedna z věcí, která mě zasáhla v první řadě, byla – a opravdu, v mém nitru, v mém srdci – bylo to, jak prosakují tyto zcela konspirační otázky a myšlenky do ducha doby, zvláště když mluvíte s republikány, kteří konzumují konzervativní média, která jim neříkají celou pravdu,“ řekla Bashová.

Je to proto, že jsou součástí problému. Jak poznamenává Blaze, sotva se obtěžují ověřovat fakta o četných Bidenových lžích. 11 z 12 nedávných ověření faktů se zaměřilo na Trumpa a Roberta F. Kennedyho Jr. a jeden se dokonce snažil hájit dohodu o přiznání viny zkorumpovaného Huntera Bidena.

Propagandisté z amerického mainstreamu si tak musí začít zvykat, že se stále více lidí probouzí a uvědomují si, že lži a manipulace šíří právě mainstream.

To již ostatně potvrdila i doba covidová. Dnes se ukazuje, že většina toho, co šířil mainstream, byly lži a manipulace, zatímco pravda šířená nepohodlnými médii byla cenzory přezdívanými „ověřovatelé faktů“ nálepkována za lež.

A týká se to i jiných témat, přičemž Američané, z jejichž země (z tzv. Deep state) mnoho těchto lží vychází, to mají z první ruky. I to je možná důvod proč se začínají rychleji probouzet…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 40 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Propagandisté z prolhané CNN navštívili občany Iowy a byli zděšeni tím, co jim řekli (video)

  1. Totalismus je skoro všezasahující, zvláště při horizontálním řízení mas. My jsme měli v minulém režimu politický totalismus, diktaturu. Po hafráku přišla nebezpečnější ekonomická diktatura a nyní máme i dokonalou politickou… no nekup to … 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout