„Miluji se s muži denně, ale v představách,“ napsal Barack Obama své expřítelkyni

„Miluji se s muži denně, ale v představách,“ napsal Barack Obama své expřítelkyni

Dlouhodobě se diskutuje nejen o skutečném původu Obamy, ale také o jeho sexuálních preferencích. Již vícekrát byly ve hře dohady o jeho údajné zastírané homosexualitě, případně bisexualitě.

Jeho životopisec do těchto dohadů nyní vnesl více světla a spíš potvrdil to, co si mnozí zatím jen mysleli…

V dopise z roku 1982 bývalé přítelkyni Alex McNearové Barack Obama, tehdy 21 let, diskutoval o svých myšlenkách o sexualitě a své vlastní „androgynní“ mysli, podle redigované části dopisu, kterou získal The New York Post.

Dopis, napsaný v listopadu 1982, vyšel najevo poté, co Obamův životopisec, nositel Pulitzerovy ceny, historik David Garrow, odhalil redigované odstavce. Zahrnul je do své knihy „Rising Star: The Making of Barack Obama“ a nedávno je sdílel během rozsáhlého rozhovoru o bývalém prezidentovi.

Rozhovor začal tím, že Garrow sdílel příběh o tom, jak skončil Obamův vztah se Sheilou Miyoshi Jager, jeho přítelkyní v roce 1980. Garrow říká, že jejich vztah se rozpadl poté, co Obama odmítl odsoudit antisemitismus.

Ale tvrzení, které vyvolalo nejvíce rozruchu, je část, kde Garrow diskutuje o Obamově přítelkyni na Occidental College, Alexandře McNairové. Prozradil, že když mu McNairová ukázala dopisy od Baracka, zaškrtla jeden odstavec v jednom z nich a jen tvrdila, že „je to o homosexualitě.“

Dopis je nyní uložen na Emory University, kde není dovoleno ho fotografovat ani odstraňovat. Redigovaný text byl přepsán Garrowovým přítelem Harvey Klehrem a poskytnut deníku The Post.

„Strávil celý život v Emory, ale nedovolí mu fotit. Takže Harvey tam musí sedět s tužkou a kopírovat dopis, ve kterém Barack píše Alexandře o tom, jak opakovaně fantazíruje o milování s muži,“ řekl Garrow Samuelsovi během rozhovoru.

V komentáři k objevu Garrow uvedl, že na Obamových mladistvých úvahách není nic neobvyklého. „Jsem historik, ne psycholog, ale myslím si, že je to ‚veřejný záznam‘ zprávy, že většina lidských bytostí má sexuální fantazie!“ napsal v e-mailu pro The Post.

To vyvolává otázku: mohl by být Obama gay nebo bisexuál?

„Pokud jde o homosexualitu, musím říci, že věřím, že je to pokus vymanit se z přítomnosti, odmítnutí možná pokračovat v nekonečné frašce pozemského života. Víš, miluji se s muži denně, ale ve fantazii,“ napsal Barack Obama McNearové v roce 1982.

„Moje mysl je do značné míry androgynní a doufám, že tomu tak bude ještě víc, dokud nebudu moci přemýšlet v pojmech lidí – ne rozdílů mezi ženami a muži. Ale když se vracím do těla, vidím, že jsem se stal mužem, a fyzicky – v životě – jsem se rozhodl přijmout tuto eventualitu,“ pokračoval Obama….

Nebo se snad nakonec dozvíme, že Obama, který nevěděl, zda je muž nebo žena, je nakonec dnes velmi módní transka (což se občas říká o jeho manželce)?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

4 thoughts on “„Miluji se s muži denně, ale v představách,“ napsal Barack Obama své expřítelkyni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout