Nyní lze aplikovat vzdušné mRNA „vakcíny“

Nyní lze aplikovat vzdušné mRNA „vakcíny“

Snaha aplikovat takzvané „Covid vakcíny“ všem lidem na planetě poněkud selhala, protože mnoho lidí i přes různé represe odmítlo se stát experimentálním subjektem a další nemalé procento si pořídilo falešné potvrzení, takže jsou sice v kolonce „očkovaný,“ nicméně realita je poněkud jiná.

Lze tedy předpokládat, že skutečně se podařilo aplikovat různé druhy těchto injekcí asi polovině populace naší planety. A pokud systém přitvrdí, tak i pak bude stále dostatečně velký počet lidí, kteří odolají.

Je tedy třeba najít způsob, jak tyto přípravky vnutit všem – a to i těm, komu se podařilo vyhnout tzv. „přelévání“ – tedy získání mRNA od očkovaného.

Bude-li takzvaná „vakcína“ ve vzduchu, nevyhne se jí skutečně nikdo…

Vědci z Yaleovy univerzity vyvinuli novou metodu vzdušného dodávání mRNA vakcín, o které se domnívají, že v blízké budoucnosti zásadně změní způsob, jakým jsou lidé očkováni. Jejich zjištění byla publikována v časopise Science Translational Medicine. 

„V nové zprávě již není intramuskulární injekce,“ říká profesor Mark Saltzman.

„Podali jsme pouze dvě dávky, základní a posilující dávku, podané intranazálně a obdrželi velmi ochrannou imunitní odpověď. Nicméně jsme také ukázali, že je obecně možné podávat různé typy mRNA.

 Je to tedy metoda vhodná nejen pro vakcínu, ale možná i pro genovou substituční terapii nemocí jako je cystická fibróza a pro editaci genů. Na příkladu vakcíny jsme ukázali, že to funguje, ale otevírá dveře všem těmto dalším typům intervencí.“ – Prof. Mark Saltzman, 2023.

Zprávy přicházejí v době, kdy se COVID opět dostává na titulky, protože uniklé dokumenty odhalují, že americké ministerstvo obrany utratilo miliony dolarů na nové smlouvy na vakcíny COVID, které se mají začít aplikovat v září a říjnu 2023.

Problém také vyvolává otázku, zda nejsou aerosolové vakcíny používány bez souhlasu nebo vědomí lidí. 

Jak uvádí National Pulse, mRNA vakcíny se používají ve stádech prasat v USA minimálně od roku 2018 bez vědomí farmářů a výrobců vakcín.

Senát v Missouri zavedl počátkem tohoto roku legislativu, která má zajistit jasné označování produktů obsahujících technologii „genové terapie“, ale byl silně napaden „velkým zemědělstvím“ a jeho zástupci ve Sněmovně reprezentantů. 

Návrh zákona byl zamítnut.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 38 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “Nyní lze aplikovat vzdušné mRNA „vakcíny“

  1. Aj keby to teoreticky vedeli, tak načo, keď možno použiť rovno aj smrteľnejšieho zabijíka? Beriem to ako posadnutosť psychopatov. Okrem toho im už chýba čas a technické možnosti ! Svet je priveľký a minimálne taký BRIKS im nepôjde na ruku, skôr vyvolajú svetovú vojnu ! Takže klud, nepodliehajte panike a strachu !

  2. Z nějakého důvodu potřebují souhlas od obětí, satanisté taky podléhají určitým vyšším zákonům které musí dodržovat . Nikomu u očkování nedrželi zbraň u hlavy,lidi si stoupli do řady na tečku dobrovolně . Problém vidím jinde, tisícky dětí u nás jsou denně mrzačeny povinnými vakcínami .Jsou za to zodpovědni jejich rodiče který to dovolí, protože dnes se dá všechno dohledat na netě . Dětičky mají jedno společné ,narodili se jako zdravé děti ,než je zdravotnický systém zapíchl , zmrzačil a svalil poškození na genetiku. Děje se to legálně ,povinně ,pod hrozbou sankcí rodičům . Zrůdy na tom ještě vydělávají a tváří se že pomáhají .Děcka jsou doživotně poškozeny po klasickém očkování -autismus ,selhávání orgánů,leukemie ,autoimunitní a metabolické onemocnění,postupné ochrnutí , je toho moc a je mi z toho zle. Veřejnost jim na tyhle zločiny ještě přispívá tak proč by to nedělali ,tak dobrý bznys. nejdřív děcka zmrzačí a pak se tváří že pomáhají . Bílá mafie . https://www.srdcedetem.cz/
    Dejte si dobrý pozor i jako dospělý na jejich šmakulády na tetanus ,hepatitídu a jiné očkování pokud nechcete mít doživotní následky. Je v tom kopa svinstva.

    1. Ano ano tyto biologicke zbrane jsou aplikovany delsi dobu. S vice ci mene zadoucimi nezadoucimi ucinky na cloveka. V dobe covid malinko pritvrdili zabijaci. Podle noticek psychopatickych nelidi ve prospech depopulace. V roce 2010 bodanec proti tetanu u me zpusobil rozhozenou imunitu na pul roku, nohu jsem tahala skoro rok, ryma, kasel, horecky. Vezmete si jaky to uz tehdy musel byt jed, kdyz se moje telo tohoto svinstva zbavovalo. No pravda melo chudak co delat! A dalsi pokracovani meho nedobrovolneho zapichu prislo v roce 2020, pravdepodobne po zasahu smerovym paprskem site 5G v Polsku. Horecka 41, cely tyden,ubytek na vaze 15kg za tri tydny, nemoznost nic pojist pouze vodu, bylinkove caje a aloe vera po dva mesice. Jako 12ti leta jsem prodelala akutni revmatickou horecku. Nyni jsem byla v klidovem stavu az do doby toho paprsku. Myslim si ze to byl soubeh nekolika udalosti najednou. Opozdeny ucinek vakciny z roku 2020, projev revmatickych potizi, ktere pretrvavaji dodnes a jsou velice nekomfortni. Mym nazorem jsou vsechny vakciny jedy a jedy zustanou. A proti neexistujicim virum, jakymkoliv, jsou nastaveny pro vylidneni planety. Grafen oxid s darpa gelem jsou toho dost padny dukaz. Vse mimo jine souvisi se sitemi 5G. Proto za me neexistuje zadne ocko proti nicemu tecka. A ani zadne tabletky. Telo ma samouzdravujici schopnosti a jak to prijde tak to i odejde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout