Německé genderové zákony: U novorozenců se bude uvádět pohlaví podle přání rodičů – ne podle biologických znaků

Německé genderové zákony: U novorozenců se bude uvádět pohlaví podle přání rodičů – ne podle biologických znaků

Chápete to správně: Pokud se například narodí rodičům biologický syn, ale oni si přejí holčičku, mohou nahlásit, že jejich biologický chlapec je vlastně dívka.

A samozřejmě i naopak. Biologická dívka může být nahlášena jako chlapec. A pak zde máme i různá další pohlaví či nebinární jedince apod. Fantazii rodičů se zřejmě v tomto ohledu nebudou klást žádné meze.

S dítětem pak jde takový údaj i do dalšího života a až do svých 14 let nesmí rozhodnutí rodičů změnit!! Nemluvě o tom, že pohlaví, které si rodiče zvolí, bude dítěti vnucováno jako by bylo faktem a povinně se tak musí k tomuto dítěti i přistupovat.

A to samozřejmě není vše, co genderové zákony nabízí.

I dosud „normální“ děti, které například škola a různí youtubeři indoktrinují trans propagandou, si mohou od 14 let nechat změnit pohlaví i v případě, že s tím rodiče nesouhlasí. Nesouhlas rodičů je pak dokonce kriminalizován a dítě může být rodině odebráno.

A proč je to, co se děje v Německu, důležité i pro nás?

Protože dřív či později přebereme vše co uzákoní Němci – a v neposlední řadě na tyto zákony tlačí samotná EU, ve které pro genderové zákony již před pár lety  hlasovala i většina našich europoslanců.

Pokud se shodli v EP, tak proč ne v našem parlamentu?

Sotva kabinet semaforu tento týden schválil „Zákon o sebeurčení“, vychází na světlo stále více a více znepokojivých detailů, které jsou v něm stanoveny:

V budoucnu budou rodiče moci určit pohlaví svého dítěte tak, jak uznají za vhodné, aniž by již byli vázáni na otravná biologická fakta. Nikdy v historii Spolkové republiky Německo neexistovala extrémnější ideologická legislativa.

Ve skutečnosti se „zákon sebeurčení“ opět ukazuje jako přesný opak toho, za co se vydává.

Skutečnost, že každý – včetně dětí – si může jednou za rok zvolit pohlaví dle libosti, že muži se mohou prohlásit za ženy pouhým prohlášením a proniknout do ženských sportů, šaten, toalet či saun, je dost sporná.

Možnost rodinných soudů odejmout péči rodiči, který odmítne vyhovět přání svého dítěte změnit jeho pohlaví, však již hluboce zasahuje do autonomie rodiny.

Zákon stanoví, že v případě nezletilých, kteří jsou právně nezpůsobilí nebo dosud nedosáhli věku 14 let, může prohlášení o změně pohlaví a křestních jmen osoby učinit pouze zákonný zástupce.

Ani zde nejsou nutná vyšetření matrikáři nebo lékařsko-psychologické posudky. Dítě může rozhodnutí svých rodičů napravit až ve věku 14 let. Do té doby musí být tím pohlavím, které určí rodiče.

A do té doby ani nesmí být ve školce ani ve škole vyjádřeny žádné pochybnosti o genderovém rozhodnutí rodičů, natož aby se aktivně podnikly kroky k jeho změně.

To by bylo porušení „zákazu zveřejnění“, podle kterého každý, kdo neakceptuje příslušné genderové sebeurčení jiné osoby (nebo v tomto případě rodičů, kteří učinili toto sebeurčení jménem svého dítěte), čelí pokutám až do výše 10 000 eur.

Nejen děti, které jsou přesvědčeny, že jsou ve „špatném“ těle, ale také rodiče postižení trans mánií mohou zasahovat do života svých dětí destruktivním způsobem.

Koneckonců, je krajně pochybné, zda dítě, které je formováno takovým rodičovským vzorem, bude mít ještě ve věku 14 let nebo později normální duševní zdraví, aby rozpoznalo a napravilo rozhodnutí rodičů jako špatné.

Je pravděpodobnější, že se po zbytek svého života bude snažit žít podle toho, co mu implantovali jeho rodiče a sociální prostředí, ve kterém se pohybují.

To je další hrozivý aspekt tohoto šíleného zákona, kterému se dosud dostalo příliš málo pozornosti.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.6]

4 thoughts on “Německé genderové zákony: U novorozenců se bude uvádět pohlaví podle přání rodičů – ne podle biologických znaků

  1. Už aby v celej „vyspelej“ Európe platila tá najtvrdšia saudskoarabská šaría! A prajem si pochopiteľne aj to, aby za podobné úchylnosti, ako tie opísané v článku, bol automaticky trest smrti…

  2. ten kdo nechá mrzačit svoje děti si ani žádnou rodinu nezaslouží a měly by za tohle byt souzení totéž i ti naši politici v čele co tohle podporuji Piráti, Stan, Top 0,9

  3. Necenzurovanapravda.cz takto sa vytvaraju konspiracie.
    Poriadne si precitajte co hovori Selbstbestimmungsgesetz v DE.
    A ti uplni idioti to este sdielaju po FB bez toho aby si to overili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout