Německo: Syřan zavraždil matku dvou dětí a nechal ji v příkopu

Německo: Syřan zavraždil matku dvou dětí a nechal ji v příkopu

V Německu již před časem byli nuceni zavést novou kategorii vražd: vraždy ze cti. Oběťmi se stávají manželky, dcery či sestry muslimských obohacovačů, přičemž stále častěji mezi nimi figurují i ženy z řad původního obyvatelstva.

Také tento případ ukazuje, kam často vedou multikulturní vztahy, které jsou nyní tak silně propagovány nejen v Německu.

Mladá Němka se podle všeho již v poměrně mladém věku seznámila se stejně starým Syřanem a v 19 letech se jim narodilo první dítě, které má nyní 4 roky. Jejich druhé dítě má teprve měsíc a svoji matku vlastně nikdy nepozná.

Carina K. (23) byla brutálně zavražděna. Její přítel Omar A. (23) je podezřelý a je ve vazbě. Syřan je obviněn ze zabití matky svých dvou dětí na venkovské cestě v Emmerichu (Dolní Porýní) několika ranami nožem. Jednoduše nechal její tělo pokryté krví a odjel 200 kilometrů zpět do svého domova v regionu Siegerland.

Šťastný pár foto! Vyšetřovatelé se však domnívají, že babička A. (vlevo) opakovaně bila svou přítelkyni Carinu – a nakonec ji zabila

Farmář Bernhard Landers objevil mrtvou ženu v pondělí ráno. Deníku BILD řekl: „Ráno jsem jel na kole kolem našich polí, když jsem najednou uviděl na cestě ležet malou dětskou čepičku. Zajímalo mě, jak se to tam dostalo. A pak jsem uviděl tu ženu ležet na kraji cesty.“

Dětská čepička pravděpodobně patřila mladšímu dítěti páru. Je to stále nemluvně, jen jeden měsíc staré.

O den později byl farmář stále šokován hrůzným zjištěním:

„Žena měla na sobě pouze spodní prádlo, byla pokrytá krví a na těle měla rány nožem. Protože jsem u sebe neměl mobil, jel jsem zpátky na farmu, odkud jsme zavolali policii.“

V úterý byla policie opět několik hodin v lesní oblasti s velkým kontingentem, podporovaným německou Spolkovou agenturou pro technickou pomoc (THW).

Prohledávali travnaté pásy pomocí detektorů kovů – pravděpodobně v naději, že najdou vražednou zbraň.

Mladá matka byla již dříve nahlášena jako pohřešovaná svou rodinou, protože každodenní život navenek zdánlivě šťastného páru byl poznamenán násilím: Carina byla prý znovu a znovu pokryta modřinami. Když je nekontaktovala, příbuzní zavolali policii.

Policie se okamžitě zaměřila na jejího přítele Omara A., se kterým žila v Netphenu poblíž Siegenu. Krátce poté, co bylo Carinino tělo nalezeno daleko na hranicích s Nizozemskem, ho policie zatkla.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Německo: Syřan zavraždil matku dvou dětí a nechal ji v příkopu

 1. není mě lito žen co chodí s Negry a muslimy internet je plný o tom jací jsou pokud s němí chodí mohou si za všechno samí na takové by se mělo max odplivnout když tu nejsou proto aby pomohli zachovat bilou rasu

  1. Připadá mi směšné, když čistotu bílé rasy obhajuje člověk, který neovládá ani českou gramatiku. Nejsi náhodou taky negr?

   1. to není jen o intelektu Marfušo i v 19 století by to žádný chlap v populaci nedovolil aby žena porodila negra takovej linč by nepřežila žádná žena vy ženy co prcate negroše a Arabaše jste horši než Buzeranti Buzerant aspon po čase sám vyhyne popřipadě dostane AIDS ale vy ženy těm Bastardum rodite další Negry 🤢🤮🤮🤮🤮🤮 a co ti je do mě asi máš čmouda ve vztahu co 💩i negramotny sedlak měl tehdy vice rozumu než drtiva většina chapu a žen společnost byla tehdy ještě zdrava a populace normalni

  1. Kdysi se dbalo na čistotu rodu . Ženu kterou si muž vybral za matku svých dětí musela být „čistá „,hrála tam roli telegonie . Proto se uplatňovalo šlechtici právo první noci a proto si uprchlíci vybírají jako oběti v prvé řadě velmi mladé panny aby zde nechali svou genetickou stopu a u ženy ovlivnili biopole. Muž by měl vyžadovat od ženy s kterou chce mít děti čistotu kvůli svým potomkům a
   čistotě svého rodu . Dnes když se žena vdává má už několik partnerů za sebou a nepochopitelně má jako nevěsta věneček nebo závoj i když už panna dávno není.Tohle je nemocná doba .Někdo to bagatelizuje ale naši předkové telegonii znali ještě před tím než byla vědecky potvrzena. Všecho se děje kvůli celkovému morálnímu úpadku lidí.

 2. Zůstaly dvě malé opuštěné děti. Matka mrtvá, otec vrah. Snad přijdou do péče matčiných rodičů. Vražda ze cti? Tak potom by trest měli vykonat její rodiče a pověsit toho hajzla někam vysoko. Když už skopčáci mění zákon..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout