Harari: Nemusíte implantovat čip do mozku lidí, abyste s nimi manipulovali (video)

Harari: Nemusíte implantovat čip do mozku lidí, abyste s nimi manipulovali (video)

Izraelský futurolog  Yuval Noah Harari, který je čelním představitelem Schwabova Světového ekonomického fóra, se dlouhodobě netají tím, že je podporovatelem razantní depopulační politiky.

Jeho výroky o „zbytečných jedlících“ ho proslavily po celém světě. Sám sebe zřejmě považuje za onu elitu, která by měla ovládat většinu podle něho zcela zbytečné populace.

V jeho dalším proslovu potvrdil, že na ovládání lidí není zapotřebí žádných čipů v těle, plně na to postačí umělá inteligence.

„Na rozdíl od toho, co si myslí někteří konspirační teoretici, nemusíte implantovat čip do mozku lidí, abyste je mohli ovládat nebo jimi  manipulovat,“ prohlásil nedávno Yuval Noah Harari, poradce Klause Schwaba, na setkání v Montreux ve Švýcarsku.

„Po tisíce let proroci, básníci a politici používali jazyk k manipulaci a ovládání lidí a k reformě společnosti,“ citoval ho list Times of Israel. „Umělá inteligence (AI) to pravděpodobně dokáže. A až přijde čas, nemusí posílat zabijácké roboty, aby nás zastřelili. AI může přimět lidi, aby sami stiskli spoušť.“

„AI právě hacknula operační systém lidské civilizace. Potenciálně mluvíme o konci lidských dějin. Ne konec historie, ale konec člověkem ovládané části toho, co nazýváme historií,“ řekl Harari.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.8]

9 thoughts on “Harari: Nemusíte implantovat čip do mozku lidí, abyste s nimi manipulovali (video)

  1. ten debil hovori cely cas o „hackovani cez masmedia“ a takto strasi o ovplyvnuje ovecky.
    t.j. co zadaju mediam/filmu, to sa ovciam stane

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout