Holandsko: Členové končící Rutteho vlády dostali předvolání k soudu za škody způsobené genovými injekcemi

Holandsko: Členové končící Rutteho vlády dostali předvolání k soudu za škody způsobené genovými injekcemi

Již před časem jsem vás zde informovala o žalobě na holandskou vládu, která byla podána jak v souvislosti s poškozením zdraví tisíců lidí v důsledku nucené aplikace genových injekcí, tak v souvislosti s celou covidovou politikou vlády.

Součástí žaloby byly i připomínky k členství vysokých vládních činitelů ve WEF a Bilderbergu, tedy v organizacích, které diktují směr vládní politiky nejen v Holandsku.

Nyní se konečně Holanďané dočkali, neboť členové vlády v demisi již dostali předvolání a musí se tedy dostavit k soudu. V rámci EU půjde o první soudní proces s vládními zločinci a můžeme jen doufat, že nepůjde o proces poslední.

V zákulisí právníci připravili věcné řízení proti mnoha vůdcům vlády a vládních institucí kvůli škodám způsobeným vakcínami proti koronaviru.

Dne 14. července se soudní vykonavatelé vydali po celé zemi, aby doručili předvolání 17 předvolaným stranám, včetně Jaapa van Dissel, Marion Koopmansové, odcházejícího premiéra Rutteho, odstupujících ministrů Kaagové, De Jongeho, Hoekstry, Kuiperse a Diederika Gommerse.

Vydáním výzvy byl vydán startovní signál pro vlastenecký lid Nizozemska, aby odhalil zkorumpovaný projekt Covid-19: The Great Reset a všechny osoby s ním spojené, píše nadace Recht Oprecht ve svém zpravodaji.

„V důsledku toho bylo hlavní řízení formálně zahájeno. To znamená, že obžalovaní se musí hlásit soudu v Leeuwardenu prostřednictvím právníka.“

Od počátku existence celého nizozemského státu nebylo podle nadace nikdy současně předvoláno do věcného řízení tolik vládních představitelů včetně předsedy vlády a dalších důležitých ministrů na základě spáchání velmi závažných protiprávních činů proti žalobcům a celému nizozemskému lidu.

„Nyní, když existuje jedinečné občanskoprávní řízení ve věci samé,  samozřejmě, že všechny noviny a zpravodajství v Nizozemsku i v zahraničí přinesou tuto skvělou zprávu holandskému lidu … Kupodivu mainstreamová média – včetně veřejnoprávních –  drží čelisti pevně sevřené.“

Recht Oprecht zaslal všem známým médiím informace týkající se předvolání. Neoznamují to. „To samo o sobě svědčí o zkorumpovaném stavu institucí v Nizozemsku.“

Podle nadace má tato situace velkou výhodu: podvodný a korumpující projekt Covid-19: The Great Reset přiměl mnoho upřímných Holanďanů uvědomit si současný stav ve světě a přivedl mnoho dalších upřímných Holanďanů do stavu vědomí, díky čemuž si uvědomili, že v Holandsku věci opravdu nejsou v pořádku.

Soud si nyní bude muset přečíst a zvážit všechny předložené skutečnosti „až na dno“.

„Tímto způsobem je odhaleno jádro zkorumpovaného projektu Covid-19: The Great Reset a jeho vykonavatelé jsou přímo žalováni za obrovské škody, které způsobili holandskému lidu.“

Soud bude zahájen 22. listopadu  v soudní síni v Leeuwardenu.

Tolik dobré zprávy z Holandska. Zatím je však  přece jen předčasné jásat, protože – i když je již jasné, že soud proběhne – není zdaleka jisté, že dopadne podle představ žalobců.

Soudy jsou ve většině zemí EU silně zpolitizované, zkorumpované – o jejich nezávislosti lze tedy vážně pochybovat. Nicméně vše záleží i na daném soudci, takže brzy uvidíme.

Holanďané jsou o činnosti podvratné vlády poměrně široce informováni i díky velmi aktivní opozici.

Veřejnost byla před časem opozicí informována o tom, jak tamní vláda spolupracuje s WEF a Bilderbergem. Tyto otázky se probíraly jak v tamním parlamentu, tak v ulicích – na demonstracích nebo formou po celé zemi vylepovaných plakátů.

I to je jeden z důvodů proč se tam lidem začínají rychleji „otevírat oči.“ Hodně však jistě pomohlo i vládou nařízené vyvlastňování farmářů, které šokovalo většinu nizozemských občanů.

Mnoho Holanďanů nyní doufá, že bude soud ovlivněn i průběhem slyšení v US Kongresu, kde již také řeší covidový podvod, včetně žaloby na Fauciho.

Pokud tedy půjde i nadále vývoj v USA správným směrem, mohli by se toho chytit i v Holandsku. To by nakonec mohlo podnítit žaloby na covidové zločince po celé Evropě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Holandsko: Členové končící Rutteho vlády dostali předvolání k soudu za škody způsobené genovými injekcemi

 1. Ak sú sudcovia v Holansku rovnako dosadení zločincami, ako na Slovensku dosadení Čaputovou a spol, potom bude celé súdne konanie len obyčajnou fraškou… pokiaľ sa globalisti nebudú chcieť zbaviť už nepoužiteľných politikov !

 2. v ČR nemužeme doufat Agent Pávek má soudce pěkně pod rukou a opozice z hnuti ANO která tohle v ČR zavedla nemužeme čekat nic dobrého v ČR není silná alternativa bohužel

 3. tady jsou soudy v holandsku velice z korupovane napojene na kralovskou rodinu kralovska rodina kulaty stul bilderberg who wmf eu konference. Dokonce lidi pri demonstracich v den haagu mluvili otom na podiu za prve verili kovidu nechali se napichnout ale pocase ockovani lide vystoupily na podiu v den haagu pri demonstraci a mluvily verejene otom ze ockovanim jim bylo poskozeno zdravi mrna injekcemi to je pravda na 1000 % je to horor 21 stoleti lidi naskocili e veri hodne tady vladam lide jsou tu bohuzel porad oklamovany lzemy a podvody jsuo manipulovatelni jednoduse jsou poslusni statnimu rezimu

 4. Nevěřit systému a nic od něj nechtít je základ .Zařídit se podle svého .Ten směšný důchod vám bez tečky ,digitální identity a zotročení stejně nedají.

 5. Volejte sláva a pět dní se radujte! A tři dny se radujte. Japato se neraduje, když hlavička na svém místě? Samý lékařský pindy…
  Faustiho pyžamo nemine! EU soudy, uvidíme kolik pálení žáhy napadne sody.

  1. Vážení právníci promiňte,
   nechal jsem se unést, náhlý závan satisfakce mi zatemnil mysl. U nás na malém dvorečku EU se mi líbily koule ministra zdravotnictví, když nebral v potaz varování SÚKL a doporučil opíchat děti. Kdepak se Válí spravedlnost?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout