V Austrálii odhalili, že zaměstnanci Pfizeru dostali „vakcínu“ ze speciální šarže (video)

V Austrálii odhalili, že zaměstnanci Pfizeru dostali „vakcínu“ ze speciální šarže (video)

Možná si ještě pamatujete na to, jak „horko“ bylo zástupcům výrobců genových jedů, když byli předvoláni členy covidového výboru europarlamentu.

Tam se podařilo mimo jiné odhalit, že Pfizer od začátku věděl, že jejich takzvaná „vakcína“ nechrání před přenosem a tedy žádnou vakcínou není, takže jen účelově lhali.

Onen slavný výrok si můžete připomenout zde:

Podobné to bylo před pár dny i v australském Senátu…

Senátoři ve středu grilovali zástupce Pfizeru v australském Senátu. Společnost se velmi zdráhala zúčastnit se slyšení. Otázkám se uhýbalo.

Během slyšení společnost Pfizer přepsala historii. Nyní podle nich máme zapomenout na to, že kdysi říkali, že lidé by měli dostat injekci „na ochranu ostatních, na ochranu babičky a že nemůžete přenášet virus, když jste očkováni“.

Tuto lež šířila i u nás prolhaná mainstreamová média, zatímco ti, kdo psali pravdu, byli cenzurováni coby „dezinformátoři.“

Pfizer se schovával za smlouvu s australskou vládou a vyhnul se odpovědnosti, podle senátora Malcolma Robertse, který se zúčastnil slyšení.

Také stojí za zmínku: zástupci společnosti Pfizer uvedli, že nemají tušení, jak vakcína proti covidu způsobuje myokarditidu a perikarditidu.

Ještě pozoruhodnější je, že odhalili, že zaměstnanci společnosti Pfizer dostali vakcínu ze „speciální šarže“.

Tato šarže nebyla testována australským drogovým hlídacím psem TGA, podle Robertse.

Zaměstnanci Pfizeru tedy dostali jinou „vakcínu,“ odlišnou od té, která byla použita na lidi po celém světě.

Lze předpokládat, že se záměrně jednalo o placebo, což se ovšem říká i o některých šaržích běžně šířených mezi populací.

Miliardy lidí si tedy zahrály ruskou ruletu….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 39 Průměrně: 5]

7 thoughts on “V Austrálii odhalili, že zaměstnanci Pfizeru dostali „vakcínu“ ze speciální šarže (video)

 1. Ja som ruskú ruletu nehral. Vedome.
  Druhí nech si robia čo chcú a na čo ich politici namotajú…
  Dostali predsa peniaze za očkovanie – na Slovensku bola Očkovacia lotéria…

 2. já jim na tu Ruskou ruletu totalně seru nehrál jsem ji nemám ani jedinou dávku totéž všichni my známi, rodina, přátelé, bratranci nikdo ani jedinou dávku varoval jsem každého ukazoval i videa s toho webu otevři svou mysl i videa co v těch vakcínách jsou za sračky pomohlo to výrazně ne u matčina doktora který si šlehl 2 dávky nevím které a brzy dostal infarkt a zemřel a to byl mlady něco přes 40 let a netrpěl žádnou nemoci byl zdravej člověk pokud má rad své přatele i rodinu jim řekne všechno i kdyby měl byt za šaška nemluvě o tom že v době covidu byli s cele té situaci pěkně nasraní o pandemické smlouvě WHO a změnách MZP jsem sdělil taky takže vědí co bude a rozhodně se mě nikdo nesměje ale naopak duvěřuji my i matka sledovala televizi a media a dnes jim nevěří vubec též moje zasluha nemám strach o nikoho z mých blyzkych tady by dostali všichni po hubě kdyby se pokusile kohokolv z nás naočkovat i moje tety co nikdy nebyli kdysi vubec u voleb a na volby doslova srali jsou dnes defakto voliči SPD mám v Draždanech bratrance cigana podporuje Putina a věři v Illuminaty jako já žje v Draždanech

 3. Chci věřit tomu, že zločinci genové terapie po právu zaplatí životem, jednou k tomu dojde. Koronavirová pandemie, ani epidemie nikdy neexistovala.

  1. mělo by se obnovit veřejné stětí na Gilotině lide s toho měli respekt a zločinci strach konec koncu by to bylo pěkné i jako spravedlnost pro lidi

 4. Pokládám otázky:
  Jak je možné vyrobit šarži, která nemá účinných látek?
  Co dělaly dozorové orgány pro kontrolu léčiv?
  Kdo jim nařídil nevidět?
  Komu slouží užiteční idioti? Tahle otázka je zbytečná, ale zkuste si položit další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout