Ed Dowd: Zakrývání bezprecedentního nárůstu zdravotních problémů způsobených „Covid vakcínou“ je zločin (video)

Ed Dowd: Zakrývání bezprecedentního nárůstu zdravotních problémů způsobených „Covid vakcínou“ je zločin (video)

Ed Dowd, který kdysi pracoval pro nechvalně známý investiční gigant BlackRock (takže zná mnohé z jeho pozadí), si velmi dobře uvědomuje, co se ve světě děje a snaží se již několik let přinášet informace, které na mainstreamu neuslyšíte.

Protože je matematik, zabývá se spíš čísly a statistikami a jejich porovnáváním. V té souvislosti průběžně zjišťuje, jak dalece byli lidé poškozeni tzv. „Covid vakcínami“.

Problém je, že jen velmi zřídka se daný zdravotní problém vztáhne ke genové injekci, jako příčina se zpravidla hledá cokoli jiného.

Ed Dowd na to šel jednoduše statisticky – porovnáním údajů z předcovidových let a poté období po roce 2020.

Tato data dal dohromady, porovnal a závěry zveřejnil ve své nedávné – v USA velmi populární – knize „Příčina neznámá: Epidemie náhlých úmrtí v letech 2021 a 2022.

Dowdova kniha dokumentuje extrémní úmrtí a strašlivá poškození zdraví, jejichž počet nyní prudce stoupá. Obrovské problémy způsobené biologickou zbraní CV19 jsou rostoucí, nezastavitelné a již není třeba je prokazovat. Dowd říká:

V tuto chvíli je to zločin, protože je to kamufláž.

Řekl jsem to ve své knize v prosinci 2022. Vidí stejná data jako já a od té doby se data jen zhoršila. Takže je to zločin a je to kamufláž. To je vše, co potřebujete vědět. ..

Zapomeňte na to, kdo a proč. Byla to biologická zbraň. Byla to chyba. V tuhle chvíli je mi to jedno. Zabíjejí lidi.

Nadále nařizují tyto injekce na některých univerzitách. Někteří zaměstnavatelé je stále nařizují. Spojené království vyžaduje, aby všechny školní děti, které na podzim nastoupí do školy, tyto injekce podstoupily.

To je zločin. Tohle je kamufláž a v tuhle chvíli je to vražda.“

Jak Dowd zjistil, tak jen v roce 2022 bylo 30 % pracovní síly zabito, zdravotně postiženo a nemůže pracovat nebo pracuje s chronickým onemocněním.

Dowd říká, že trend úmrtí a invalidity pro rok 2023 je příliš vzestupný. Tisíce lidí každý den hlásí, že onemocní a Dowd říká, že na vině jsou injekce biologických zbraní CV19. Dowd předpovídá co bude dál:

Všechno se pomalu zhroutí.

Neuvidíte to ve zprávách, ale uvidíte to, když budete potřebovat něco udělat, a zažijete to.

Ale řeknou vám, že je všechno v pořádku.

Tady není problém. Nedívejte se sem.

Bude to těžší. Podniky a služby, které považujete za samozřejmé, se stanou vzácnými.

Myslím, že brzy uvidíme deflaci finančních aktiv. Budeme mít inflaci ve věcech, které potřebujete, jako je jídlo, lékařská péče a mnoho dalších věcí.“

Dowd také zdůrazňuje:

„Ministerstvo spravedlnosti chrání rabování, které probíhá více než 40 let. Všichni ve Washingtonu D.C. doslova kradou dolary daňových poplatníků…

Deep State chrání rabovací operaci a všichni jsou do toho zapojeni.“

Ivermektin je používán lékaři, jako je Pierre Kory, jako základní lék pro léčbu  pacientů s CV19 a neočkovaných pacientů poškozených takzvaným „vylučováním“.

Přesto je stále zatajován veřejnosti, která jej zoufale potřebuje. Proč je Ivermectin omezen? Dowd říká,

Kdyby začali tlačit Ivermektin, odhalilo by je to. Oni jsou ti, kteří to nazvali koňskou pastou. Zločinci a lidé v režimu zastírání pokračují, jako by bylo všechno v pořádku, dokud nebudou chyceni.

To je to, co se stalo v Enronu. Enron byl podvod a akcie klesly o 50% z maxim… Byl jsem skeptický, ochránil jsem před tím svou firmu a dostal se z toho…

To je totéž. Zločinci se budou chovat, jako by bylo všechno v pořádku, a nikdy nepřiznají, že Ivermektin má pro někoho nějakou cenu, protože by to rozpletlo celé jejich vlákno lží.

Beru Ivermektin a nikdy jsem nebyl očkován a beru malou dávku Ivermektinu několikrát týdně.“

Na závěr Dowd říká:

„Bude to příliš velké na to, aby se to dalo skrýt. Kongres musí jednat. Tito lidé v GOP vytvářejí výbory pro J6 a další věci. To je skvělé a dobré pro vás.

A co výbor pro očkování proti Covidu? Zavolejte mi, podělím se o svá čísla.“

Dowd také hovoří o důležitosti držení hotovosti, krátkodobé a dlouhodobé budoucnosti dolaru, zlatě jako klíčové investici a divoké kartě světové války.

Ve 49minutovém rozhovoru je toho mnohem víc (anglicky):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Ed Dowd: Zakrývání bezprecedentního nárůstu zdravotních problémů způsobených „Covid vakcínou“ je zločin (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout