Amerika na posledním místě: Havajské požáry rozkryly, jaká je skutečná Bidenova politika

Amerika na posledním místě: Havajské požáry rozkryly, jaká je skutečná Bidenova politika

V USA jsou nyní velkým tématem nejen nejničivější požáry na havajském ostrově Maui, které si vzaly za oběť již téměř 100 životů, ale především postoj Bidena, kterému toto neštěstí nestojí ani za komentář.

A zatímco ostrov se snaží dostat z toho nejhoršího, Biden posílá peníze do „černé díry“ na Ukrajinu. To rozlítilo mnoho Američanů, přičemž nejde mnohdy jen o odpůrce Bidena, ale také o jeho voliče.

Ostatně, Havajské ostrovy jsou „modré,“ tedy tradiční bašta demokratů. A právě tam je vztek na vládu obrovský. Reakce Bidena, který je po celou dobu ničivých požárů na dovolené a na dotazy novinářů odmítá požár komentovat, možná změní volební návyky – přinejmenším Havajanů.

Požáry budou tedy dalším z řady důvodů proč bude pro demokraty nejlepší Bidena včas – ještě před primárkami – jakkoli odstranit z jeho ohlášené kandidatury.

Komentář, který je u videa výše, hovoří za mnoho Američanů:

Spojené státy právě poslaly Ukrajině dalších 200 milionů dolarů na pomoc. 200 milionů dolarů pro Ukrajinu dnes a Maui nedostane ani komentář.

Zatímco američtí občané Maui v Lahaině trpí ztrátami na životech a majetku, prezident Joe Biden právě poslal na Ukrajinu dělostřelecké náboje, munici protivzdušné obraně a další zbraně v hodnotě 200 milionů dolarů.

Při požárech na Maui bylo potvrzeno téměř 100 mrtvých, více než 2000 budov bylo zničeno a tisíce byly vysídleny. Doufám, že Biden měl skvělou dovolenou.

A podobné názory vyslovují i další Američané. Rozhodně tedy nejde o nějaký „ojedinělý výlev.“

Američanům totiž nevadí pouze upřednostňování Ukrajiny před USA (což ostatně známe i u nás), ale také další fakta, která nyní vyplula na povrch.

Zprávy odhalují, že současný policejní šéf Maui John Pelletier byl velitelem incidentu během masakru v Las Vegas v roce 2017, nejhorší masové střelby v americké historii, která si vyžádala 60 životů a mnoho zraněných.

Velitel incidentu je nejvyšší rozhodovací orgán během závažného incidentu. Jejich úkolem je delegovat úkoly a naslouchat podnětům odborníků na danou problematiku, aby se incident nakonec vyřešil.

Stephen Paddock tehdy zavraždil 60 lidí ze svého hotelového pokoje v Mandalay Bay v Las Vegas. Ale místní úřady a FBI nikdy neposkytly veřejnosti odpovědi ohledně toho, proč střílel tyto nevinné lidi, což vyvolává otázky týkající se ututlávání.

Místní úřady také zcela zpackaly ohledání místa činu. Úřady již několikrát změnily časovou osu.

FBI se také rozhodla prosadit teorii, která tvrdí, že Paddock byl naštvaný kvůli tomu, jak s ním kasina zacházejí, čemuž téměř nikdo neuvěřil.

Toto znepokojivé odhalení týkající se Pelletiera jistě znepokojuje konzervativce, kteří se ptají, zda to byla náhoda, že byl poměrně krátce před požáry vyslán právě na Maui.

K mnoha dalším otázkám stran těchto požárů tak přibývá další, která by mohla naznačovat, že vše bylo plánované a policejní šéf Maui má být tím, kdo dopomůže ututlávání jako v případě masakru v Las Vegas.

Každopádně tuto politiku „vlastní země na posledním místě“ očividně kopírují po USA i mnohé evropské země, což ostatně vidíme i u nás…

V USA už na situaci reagují i různými memy a objevilo se například i toto video:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Amerika na posledním místě: Havajské požáry rozkryly, jaká je skutečná Bidenova politika

  1. tak snáď nebudú investovať do výstavby ciest a železníc pre nejakých domorodcov??? Tým má stačiť, že môžu tancovať polonahí v trávových sukniach a s náhrdelníkom z kvetov pre američanov, čo tam prídu na dovolenku. A ešte si môžu ráno či večer zaspievať
   https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/hymny/spojene-staty-americke-the-star-spangled-banner-120695
   (mnohé hymny sú patetické, ale z tejto sa musí človeku dvihnúť žalúdok)
   Teraz sa tam pekne po požiari vyčistilo pobrežie od domov domorodej chátry, takže sa tam môžu stavať ďalšie hotely. A ešte treba investovať do letísk a do vojenskej základne .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *