V americkém Kongresu se opět probíralo UFO: Informátor tvrdil, že nalezli bytosti „nelidského“ původu (video)

V americkém Kongresu se opět probíralo UFO: Informátor tvrdil, že nalezli bytosti „nelidského“ původu (video)

K mnoha zprávám o údajném setkání s UFO, které se v poslední době objevují jako houby po dešti, přibývají další. Informátor tentokrát hovořil v americké Sněmovně reprezentantů pod přísahou.

To mělo zřejmě dodat informacím věrohodnosti, protože lhaní v Kongresu pod přísahou je trestné.

Nicméně opět nebyl předložen jediný fyzický důkaz nebo alespoň obrazový materiál. Prostě znovu jde jen o výpovědi údajného svědka.

Major amerického letectva David Grusch ve středu svědčil před slyšením podvýboru Sněmovny reprezentantů pro dohled a odpovědnost o UFO.

Grusch, bývalý úředník zpravodajské komunity pověřený vyšetřováním UAP (neidentifikovaných vzdušných jevů), řekl zákonodárcům, že americká vláda zachránila „nelidské“ biologické piloty z havarovaných plavidel.

„Moje svědectví je založeno na informacích, které mi byly poskytnuty jednotlivci s dlouholetými záznamy o legitimitě a službě této zemi, z nichž mnozí sdíleli přesvědčivé důkazy ve formě fotografií, oficiální dokumentace a tajných ústních svědectví mně a mnoha různým kolegům,“ řekl Grusch ve středu.

„Žádám Kongres, aby  důkladně prošetřil tato tvrzení,“ řekl Grusch. „Ale jak tu teď stojím pod přísahou, mluvím o faktech tak, jak mi byla sdělena.“

Grusch řekl, že v některých z obnovených plavidel byly nalezeny jisté biologické důkazy.

Poslankyně Nancy Mace se zeptala informátora na nalezené entity.

„Bylo to z lidí nebo nelidských bytostí?“ zeptala se poslankyně Maceová.

Grusch odpověděl: „Nebylo to lidského původu. To bylo hodnocení lidí s přímou znalostí programu, se kterými jsem mluvil a kteří jsou v současné době stále v programu.“

Tyto informace – podobně jako mnohé jiné – se v poslední době dostávají k lidem po celém světě.

A nyní si zkusíme trošku zaspekulovat.

Co myslíte, že by se stalo, kdyby za rok došlo k následující situaci?

Po celém světě by byly náhle vidět na obloze mimozemské kosmické lodě. Do toho by se v médiích hlavního proudu ozývalo varování před invazí, která zničí lidstvo.

Všude by byl záhy vyhlášen nouzový stav a lidé by dostali pokyny co dělat. Ti, kdo by se nepodřídili, by byli potrestáni. Varování před invazí by se stupňovala, až by se objevilo řešení, které by bylo globální.

S tímto řešením by přišla např. OSN, která by koordinovala akce a invaze by byla odvrácena. Záhy by byl celý svět osvobozen.

OSN by ohlásila, že svět přežil jen díky jednotnému vedení. Nový světový řád pod vedením jedné centrální vlády (nikým nevolené) by byl realitou.

Mezitím by se ozývaly hlasy, které by upozorňovaly na to, že k žádné invazi mimozemšťanů nedošlo, jednalo se pouze o hologramy promítané na oblohu. Ti, kdo by na to upozornili, by byli umlčováni jako „dezinformátoři.“

Celý svět by uvěřil tomu, že se jednalo o reálnou invazi. Vždyť se k ní už schylovalo, informací o návštěvách UFO v posledních letech přibývalo.

Většina lidí by v této situaci sama požadovala jednotné vedení světa, vládu, která vyřeší i nejhorší krizi.

Myslíte, že je to sci-fi?

V současné době samozřejmě ano.

Ale co kdyby vám někdo třeba v roce 2018 v kostce popsal dění let 2020-22? Věřili byste mu?

Ne, považovali byste to za nesmyslný blábol s tím, že nic podobného se stát nemůže….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “V americkém Kongresu se opět probíralo UFO: Informátor tvrdil, že nalezli bytosti „nelidského“ původu (video)

  1. Pocas covidu, ked slabla viera v neho sa objavili informacie, ze sa chysta vyvolanie falosnej hysterie z invazie mimozemstanov a ufo. Posledne dni sa to len potvrdzuje, lebo takychto vymyslenych senzacii zrazu pribuda ako hribov po dazdi a dokonca aj alternetivne media IM v tomto pomahaju! Takze vazeni pribrzdite, lebo sa to nedeje nahodne a len tak! Globalne procesy nie su len o depopulacii a digitalnej odentite s meno ci pandemickej dohode, ale aj o vytvoreni jedneho umeleho globalneho nabozenstva, opia pre tupe masy a ufo by dokazalo vacsinu nabozenstiev „vyvratit“ !!!

  2. at už je to s UFO a mimozemštany jakkoliv tak musí byt všem jasný že i kdyby existovali nikdy k zemi nepřileti jsme pro ně dost primitivni nenavidime se navzajem vedeme války neumime spolu žit a navzajem se vykořistujeme jestli existuji tak jedine o čem by jim šlo je bezpečnost naši planety abychom nezničili svět třeba jadernymi zbraněmi proto to vše s němi začalo hned co byli vytvořene jaderné zbraně ale ne o nás představa že se nám jednou zjevy je blbost sama o sobě proč by se o nás mimozemská forma života měla zajimat je totež jako by se lide hromadně zajimali o pravence jedine čim si mužeme byt jisti kdybychom viděli letajici taliře a podobnou SHOW ve vzduchu tak už je jiste že jde o projekt Blue Beam to si mužeme byt jistí

  3. at už je to s němi jakkoliv mužeme si byt jistí mimozemská forma života na zemi nějak zasahovat nebude pokud by to nedošlo daleko a nehrozilo by zničeni planety jinak do lidského vyvoje a evoluce mimozemštane zasahovat nikdy nebudou lidstvo se musí vyvijet samo a jít svoji cestou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout