Holandsko: Farmářka, jejíž mléčná farma má být vyvlastněna, bije na poplach

Holandsko: Farmářka, jejíž mléčná farma má být vyvlastněna, bije na poplach

Stále více zoufalých holandských farmářů hledá cestu z jejich bezvýchodné situace. V mnoha případech žijí a pracují na rodinných farmách po mnoho staletí, celé generace.

Tyto farmy přežily všechny války, hospodářské krize a živelné katastrofy, ovšem co nepřežijí, je politika zločinecké EU. Někteří zoufalí farmáři již spáchali sebevraždu, protože jejich hospodářství byl celý jejich život.

To ovšem nikoho nezajímá, důležitější je zvrácená bruselská politika green dealu, na jejímž základě nyní dochází k vyvlastňování.

Příběhy holandských farmářů, kteří jsou prvními – ale rozhodně ne posledními – oběťmi zrůdné politiky založené na lžích, by měly být varováním pro všechny zemědělce žijící kdekoli v EU.

Nezapomeňte, že totéž, co se nyní děje v Holandsku, je již schváleno pro celou 4. říši…

Farmářka a logopedka Sonja van Rijn volá o pomoc na sociálních sítích. Podle vlády má mléčnou farmu produkující příliš emisí, proto by měla být vyvlastněna.

Farma rodiny Van Rijn má méně než 100 dojnic a nachází se v Drenthe. Mezi rodinným domem a Dwingelderveldem vede dálnice A28 a hlavní silnice ke spalovně odpadu Attero s emisemi CO2 v množství 1,5 milionu tun ročně.

Van Rijn píše, že kolem její farmy denně projíždějí stovky kamionů plných odpadu z celé Evropy. „Ale zdá se, že tyto dvě rušné silnice, velké spalování odpadu a ovce a krávy na Dwingelderveldu jsou pro přírodu méně škodlivé než našich 100 krav na naší farmě,“ povzdechne si.

Van Rijn dodává, že měření dusíku již bylo několikrát vědecky vyvráceno. „Ale zdá se, že my, jako farmářská rodina, už nejsme v našem vlastním Nizozemsku z určitých důvodů vítáni.“

„Když politici mluví o vyvlastňování, máme pocit, že pro nás a naše rodiny nestojí za to hledat alternativy,“ poznamenává van Rijn.

Při výkupu se člověk dívá čistě na rok výstavby, bez ohledu na stav údržby a případné renovace. Pak 120 procent krát téměř „nula“ není tak „divoce atraktivní“, jak dříve tvrdila odcházející ministryně dusíku Van der Walová.

„Očividně jsme pro naši přírodu tak špatní my i naše zvířata, že skončíme s kopancem do zadku, pokud se opovážíme pokračovat v naší farmářské práci jinde, kdekoli v Evropě. Protože po vyvlastnění bude farmářům (celým jejich rodinám) zakázáno pracovat v celé Evropě.“

Van Rijnová ze srdce žádá politiky, aby pomohli farmářům, aby nebyli vyhnáni kvůli politické zvůli.

Dostává se jí velké podpory. Například Robert Jan Vonk, parlamentní zástupce PvdD v zemské radě v Jižním Holandsku, píše: „Hrozné, že jste vyvlastněni!“

Tolik zpráva z Holandska. Tato farmářka je jednou z mnoha. Celkově jde o více než 3000 holandských zemědělců, kteří jsou kvůli zvrácené bruselské politice nuceni opustit nejen svou práci, ale většinou i domovy.

A jak zmiňuje farmářka, také kompenzace nejsou adekvátní ceně farmy, neboť se nebere ohled na veškeré renovace, ale cena je vyplacena podle roku výstavby dané farmy.

To vše bude již brzy i ve zbytku zemí pod kuratelou EU. Nejde snad o další z mnoha důkazů toho, jak neskutečně politika EU škodí?

Opět se tím jen potvrzuje, že neexistuje horší varianta, než setrvání v EU…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 46 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Holandsko: Farmářka, jejíž mléčná farma má být vyvlastněna, bije na poplach

  1. Vypadá to tak, že Holanďania sú buď úplne tupí alebo vymytý národ, keď po tomto všetkom volia zelené strany, ktoré ich chcú zabiť a ešte dosadiť za premiéra tak známeho nacistu, akým je Timmersman ! Ale čo si zasiali budú mať !

  2. zvolením Timmermanse to dopadne tak že Farmáři budou vyvlastnění bez náhrady Timmermans tak učiní 4 roky Brutalniho Teroru s Timmermansem se stane z Holandská země lidi pojidajici hmyz, GMO sračky, veganská jídla, a nahražek masa s otevřenými hranicemi pro hordy Mohammedanu země tvrdě prosazujici The Great Reset, Green Deal, boje s dusíkem, kde budou vládnout aktivisti co blokuji silnice Holandane už brzy sesednou ze svých aut na kolo a koloběžky aneb zpět do 19 století to teprve v Holandsku bude katastrofa a za další 4 roky těch migrantu budou mít jak sraček zvolením Timmermanse definitivně pohřbi nadobro svojí zemi brzy si budou muset Holandane natvrdo vybrat jestli emigrovat nebo si užit všechny plody The Great Reset jo a nebojte se Timmermans určitě podpoří pandemickou smlouvu WHO a změny MZP to u takového Globalisty je hotová věc Lagry Čínského střihu už brzy přijdou taktež

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout