USA: Lékaři, obviněnému z vydávání falešných očkovacích certifikátů, hrozí až 15 let vězení (video)

USA: Lékaři, obviněnému z vydávání falešných očkovacích certifikátů, hrozí až 15 let vězení (video)

Na úvod je třeba zdůraznit, že lékař si za vydávání falešného potvrzení o očkování nic nebral, ale jen chtěl chránit své pacienty před tím, aby se stali obětí experimentu.

Stejně tak lékař ignoroval nařízenou škodící léčbu remdesvirem a namísto toho podával zinek, ivermectin či hydroxychlorochin. Jenže to vše bylo v době covidové zakázáno.

Lékař, který jako jeden z mála odmítl podporovat celý covidový podvod, nyní může skončit až na 15 let ve vězení, zatímco „lékaři“, jejichž pacienti zemřeli po podání covid „vakcíny“, jsou považováni za bezúhonné.

Boj Dr. Moora přesahuje jeho osobní výzvy, představuje širší boj za právo volby, informovaný souhlas a zpochybňování vládních narativů.

Dr. Kirk Moore, plastický chirurg certifikovaný radou, odhaluje v rozhovoru svou trýznivou cestu odporu proti očkovací povinnosti, jen aby se setkal s obviněním z trestných činů a neúprosnou vládní represí.

Dr. Moore a jeho zaměstnanci, kteří čelí třem obviněním z těžkého zločinu a vyhlídce na vězení až na 15 let, jsou v obležení, protože se odmítají sklonit před represivní taktikou vlády.

Dr. Moore, svobodný otec vychovávající dvě děti, se na začátku roku 2020 ocitl uprostřed pandemické bouře. Strach a nejistota zachvátily národ, když zprávy zaplavily rozhlasové vlny a vykreslily strašlivý obraz vypuknutí nového viru.

Ale jako skeptik hledal pravdu. Pilně pracoval ve své kanceláři a ponořil se do výzkumu, studia videí, článků a podcastů, aby pochopil rozvíjející se krizi.

Během týdne po uzavření své praxe si Dr. Moore uvědomil, že narativ prezentovaný mainstreamovými médii je plný podvodů. Přesvědčen o svých závěrech se připravoval na opětovné otevření své praxe.

Vládní intervence však zmařila jeho plány, když nyní bývalý guvernér Utahu Gary Herbert nařídil uzavření podniků, které nejsou nezbytné, což mnohé zmátlo vágním rozdílem mezi nezbytným a nepodstatným.

Dr. Moore se nenechal odradit a zaměřil se na léčbu pacientů, kteří vyhledali jeho pomoc mimo konvenční systém zdravotní péče. Vyzbrojen znalostmi expertů jako Peter McCullough, Vladimir Zelenko a FLCC předepisoval těm, kteří to potřebovali, hydroxychlorochin, zithromax, zinek, quercetin, EGCG a další doplňky, což ho postavilo do rozporu s mainstreamovým příběhem.

Když se vakcína stala ústředním bodem reakce na pandemii, Dr. Moore byl svědkem neustále se měnícího veřejného mínění a politických póz, které ji obklopují.

S cílem poskytnout informovaný souhlas založil v dubnu 2021 očkovací kliniku. Zapojil pacienty do podrobných diskusí o rizicích a možnostech léčby, přičemž na první místo kladl jejich autonomii a pohodu.

Navzdory své oddanosti informovanému lékařskému rozhodování Dr. Moore brzy čelil obvinění z distribuce falešných vakcín a padělání očkovacích průkazů, což vedlo k obvinění z trestných činů, které by mohly pošpinit jeho profesionální pověst a ohrozit jeho živobytí.

Federální vláda tvrdila, že dal injekce fyziologického roztoku tisícům pacientů, čímž zradil svou přísahu a důvěru své komunity.

Obvinění proti Dr. Moorovi však přehlížejí nespočet životů, které zachránil, a soucitnou péči, kterou poskytl.

Dr. Moore léčil více než 800 pacientů a nabízel domácí návštěvy a komplexní léčbu vysokými dávkami steroidů a vitaminu C, perorálním ivermektinem a dalšími.

Jeho činy zachraňovaly životy a umožňovaly pacientům zotavit se, aniž by čelili nebezpečným následkům léčby remdesivirem.

Uprostřed obvinění zůstává Dr. Moore pevný ve svém přesvědčení, že lékařská rozhodnutí by měla být založena na robustních vědeckých důkazech.

Jeho principiální postoj proti očkovací povinnosti a jeho odhodlání poskytnout pacientům možnost volby ho postavily do rozporu s donucovací vládou, která se snaží potlačit nesouhlasné hlasy.

Příběh Dr. Moora zdůrazňuje širší boj za lékařskou svobodu a práva jednotlivce tváří v tvář hromadícím se vládním nařízením ve všech oblastech života namísto  názoru odborníků.

Jeho neochvějná oddanost péči o pacienty a medicíně založené na důkazech je majákem naděje pro ty, kteří se snaží bránit svou autonomii proti represivním nařízením.

Jak se blíží soud, Dr. Moore stojí pevně za svým a ví, že jeho boj přesahuje jeho osobní problémy. Představuje boj za právo volby, právo na informovaný souhlas a právo zpochybnit převládající narativ beze strachu z odplaty.

Odvážná cesta Dr. Moora nám všem připomíná, že v době krize je nezbytné ptát se, hledat pravdu a bránit svobodu. Tváří v tvář nepřízni osudu zůstal dr. Moore odhodlaný a jeho odkaz bude i nadále inspirovat budoucí generace.

Rozhovor Dr. Moora poskytuje upřímný pohled na jeho pokračující boj proti obviněním federální vlády. I když uznává, že nikdy nebyl nijak zvlášť duchovní nebo nábožensky založený, zdůrazňuje důležitost boje dobra proti zlu v současné situaci.

Zdá se, že vládní žaloba proti Dr. Moorovi se soustředí na finanční podvody, s tvrzením, že bral peníze od pacientů za podávání vakcín. Dr. Moore však tato obvinění vehementně odmítá a tvrdí, že za své služby si nikdy nic neúčtoval.

Poukazuje na to, že pacienty léčil bezplatně a úhradu za poskytnuté dodávky akceptoval pouze v určitých případech.

V rozhovoru Dr. Moore vyjadřuje obavy z nepříznivých účinků vakcín proti COVIDu, zejména těch, které souvisejí s myokarditidou. Cituje nedávný výzkum na myších, který ukazuje znepokojivý výskyt myokarditidy po podání vakcíny, což vyvolává otázky o možných rizicích u lidí.

Zmiňuje tragické případy mladých sportovců a profesionálních hráčů, kteří zemřeli poté, co jim byla diagnostikována myokarditida po očkování.

Dr. Moore vyzývá lidi, aby byli odvážní, přestali využívat autocenzuru a vystupovali proti erozi svobod a potenciálním nebezpečím určitých lékařských zákroků.

Vyjadřuje potřebu více pitev, aby bylo možné pochopit skutečný dopad vakcín proti covidu na zdraví lidí a varuje před slepým vzdáním se svobody ve jménu bezpečnosti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Lékaři, obviněnému z vydávání falešných očkovacích certifikátů, hrozí až 15 let vězení (video)

  1. Mocní musí s každým takovým pořádně zatočit, aby až odpískají další pandemii, jim tu povinnou vakcinaci už nikdo nesabotoval. Takže když těchto sabotérů, kteří pomáhali lidem, co nejvíc odhalí a zabásnou, už nikdo neuteče povinné „vakcinaci“.

  2. Dr. Moorovi přeju hodně štěstí a výtečného advokáta. Lékařům, kteří si zachovali profesní důstojnost je jako šafránu nebo se dali na underground. Odolat nesmyslné vnucované toxině chtělo odvahu a trochu Filipa. V našich končinách Švejkování. Ať žije tenisový neočkovanec Džokyn!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout