Jim Caviezel: „CIA provozuje největší pedofilní síť na světě“ (video)

Jim Caviezel: „CIA provozuje největší pedofilní síť na světě“ (video)

Jak již víte, tak Jim Caviezel, americký herec, který jde silně proti proudu, hraje v hlavní roli v kasovním trháku (který ovšem není produkován Hollywoodem) „Sound of freedom“ (Zvuk svobody).

Ve filmu založeném na pravdě odhaluje pedofilní sítě obchodující s dětmi zpravidla ukořistěnými ve válečných zónách či v oblastech přírodních katastrof.

Nedávno herec prohlásil, že  CIA provozuje největší pedofilní síť na světě.

Nyní přišel s dalším výbušným prohlášením, v němž upozornil na to, že se ho chystá CIA – podobně jako mnoho jiných nepohodlných lidí – zabít.

Zmínil také, že je pravděpodobné, že vše bude zosnované tak, aby to vypadalo jako nehoda nebo sebevražda, přičemž udůraznil, že on sám by sebevraždu nikdy nespáchal.

Také připomněl, že již v roce 2009 se ho pokusili zabít při nehodě na motocyklu. Mělo k tomu dojít poté, co natočil Gibsonův film „Umučení Krista.“

Je pravděpodobné, že i Caviezelem zmíněná CIA pracuje pro „vyšší pány.“

Již před časem to potvrdil bývalý výkonný ředitel OSN a šéf Římského klubu pro evropskou sekci. Prohlásil, že ti, kdo vládnou světu (Výbor 300) , jsou pedofilové, kteří ovládají celosvětové sítě obchodování s dětmi a zároveň ovládají i zločinecké organizace OSN a WEF.

Dále říká:

Agenda OSN 2030 je stejná jako agenda Davosu (WEF), obě tyto neziskovky jsou zapojeny do globálního obchodování s dětmi za účelem sexu. Oligarchové ovládají kancléře, prezidenty a premiéry světa.

Donald Trump byl náhoda, oligarchové nečekali, že vyhraje. Pandemie byla plánována na rok 2016 a nedostatek potravin a vody byl plánován na rok 2020, ale nyní byl přesunut na rok 2025. Více než 8 milionů dětí ročně zmizí, 8 milionů je celá populace Rakouska.

Zmizí bez jakýchkoli informací. Tento trestný čin musí být zastaven….

Obchodování s dětmi za účelem sexu je nejrychleji rostoucí mezinárodní zločineckou sítí, jakou kdy svět viděl. Již předběhlo nelegální obchod se zbraněmi a brzy se chystá překonat i obchodování s drogami…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.6]

5 thoughts on “Jim Caviezel: „CIA provozuje největší pedofilní síť na světě“ (video)

  1. Jsem zvědavá ,kdo z stěch co mají malé šklopovinné děti se postaví například proti společným toaletám na školách . Protože všechno nekalé a úchylné začíná a vypadá neškodně .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout