Genové injekce: 24krát více vedlejších účinků než jiné očkování (video)

Genové injekce: 24krát více vedlejších účinků než jiné očkování (video)

V prvé řadě je třeba zdůraznit, že se nejedná o očkování, ale o genovou terapii. Dalším faktem je, že vlastně nikdo netuší, kolik lidí bylo kvůli injekcím poškozeno na zdraví nebo dokonce zemřelo, pokud se většina problémů svádí na cokoli jiného než na tyto mRNA injekce.

Lze tedy důvodně předpokládat, že to, co se objeví v oficiálních statistikách, je jen zlomek skutečných případů.

Údaje o poškození vakcínami z Austrálie opět potvrzují nebezpečí experimentálních injekcí mRNA, které nikdy předtím nebyly schváleny pro léčbu lidí. Podle zprávy Agentury pro monitorování bezpečnosti vakcín je míra nežádoucích účinků genových injekcí 24krát vyšší než u jiných očkování.

Zpráva Western Australian Vaccine Safety Surveillance popisuje hlášené vedlejší účinky po očkování v roce 2021. Očkování proti COVID-19 začalo v Západní Austrálii v únoru 2021.

bb766c86e04c612ebfcff40773b16a3d.jpg

Šipka na grafu výše označuje zavedení očkování proti covidu. Enormní nárůst hlášení vedlejších účinků je více než významný.

Celkem bylo podáno více než 6,7 milionu dávek vakcíny, oproti přibližně 2 milionům v roce 2020. Téměř čtyři miliony dávek vakcín byly vakcíny proti covidu-19.

V roce 2021 došlo k významnému nárůstu počtu hlášení nežádoucích účinků. V roce 2021 bylo hlášeno 10 726  nežádoucích účinků ve srovnání s pouhými 270 v roce 2020. Téměř 10 500 zpráv, neboli 97 % hlášení, se týká vedlejších účinků po injekci Covid.

To znamená míru nežádoucích účinků 264 případů na 100 000 podaných dávek vakcíny. U necovidových vakcín je toto číslo kolem 11 vedlejších účinků na 100 000 dávek. Takže injekce Covid způsobují 24krát více vedlejších účinků než jiné vakcíny.

Případy zdravotního postižení u lidí starších 16 let v USA doslova explodovaly. Od zavedení injekcí mRNA přibyly čtyři miliony lidí se zdravotním postižením.

Dr. John Campbell je britský instruktor ošetřovatelství a YouTuber v důchodu s téměř 3 miliony odběratelů. Ve svém videu o těchto datech z Austrálie říká, že je to doslova „velmi upřímná zpráva.“

Poukazuje na to, že pouze asi 10 procent závažných vedlejších účinků je hlášeno. Dr. Campbell byl zpočátku nadšený očkováním a také si nakonec nechal aplikovat injekce mRNA. Campbell řekl, že kdyby tehdy znal tato čísla, tak by se nikdy nenechal očkovat.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Genové injekce: 24krát více vedlejších účinků než jiné očkování (video)

  1. Běžná vakcína – jedna sračka. Nóbl vakcína – čtyřiadvacetkrát víc sraček. A kromě toho cool jak sviňa. Takže muší bejt hergot dražší, to mě žádnej nevymluví!

  2. Vakcíny mRNA nebrat, nejenže neléčí, ale jsou se svými vedlejšími účinky jedovaté. V podstatě žádná vakcína nezaručuje imunitu. Když se tvrdí, že viry mutují, jaký smysl má vakcína?

    1. vakcínu napíchat všem co sleduji ČT, chtějí válku s Ruskem a podporuji UA, všem hulibrkum, aktivistum, a rozhodně všem vitačum Ukrajincu Negru a Arabu pro ně samozřejmě mininalně 10 ostrých dávek nejlepe od Pfizeru

    2. Zdenio, injekci mRNA nazývat vakcínou je politické zadání. Správně uvádíte, že neléčí, ano má bránit pouze namnožení v hostitelském organizmu a je ve fázi experimentální. Léčí se vyzkoušenými léčivy, např. Ivermektinem na pol. objednávku koňska mast… Kdo tohle nechápe je Flégrovec oslí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout