Blogger napsal, že je šéfka německých Zelených tlustá, byl mu za to zablokován bankovní účet

Blogger napsal, že je šéfka německých Zelených tlustá, byl mu za to zablokován bankovní účet

Ve světě jsou spíše známé případy blokace účtů kamioňáků, kteří protestovali proti povinným genovým injekcím. Konta byla tehdy zablokována dokonce i jejich podporovatelům.

V Německu je však tato praxe častější než jen tušíte. Ideozločin je již v zemi dokonce mnohdy pokládán za horší prohřešek než několikanásobná vražda.

Tedy zatímco muslimští vrazi jsou automaticky posláni na psychiatrii (například zde, zde, zde, zde nebo zde), odkud jsou za pár let opět na svobodě (a to s čistým trestním rejstříkem), tak za ideozločiny – jako například vydávání výjimek z roušek – skončíte na pár let v base.

Za jiné ideozločiny pak můžete být „pouze“ odříznuti od svých finančních prostředků. To se praktikuje zejména v případě, kdy žije obviněný Němec v zahraničí, ale své finance má u německé banky.

Známý byl třeba případ Aliny Lipp, která od samého počátku ukrajinského  konfliktu přinášela informace z oblasti Donbasu. Avšak nestačilo zablokovat účet pouze německé novinářce. Totéž provedli i její matce, která neměla s její prací nic společného.

Nyní se objevil další případ blokace účtu za ideozločin. Tedy lépe řečeno za to, že jistý blogger napsal pravdu…

Vzhled by neměl být tabu – to je názor blogera Hadmuta Danische. Z jeho pohledu je v pořádku nazývat vůdkyni Zelených, Ricardu Langovou, „tlustou“. Kromě četných dopisů od německého státního zastupitelství byl nyní zablokován i jeho bankovní účet.

Vzhledem k tomu, že je dovoleno kritizovat „staré bílé muže“, je také zcela legitimní nazývat vůdkyni Strany zelených Ricardu Lang „tlustou“ – tímto příspěvkem německý blogger Hadmut Danisch odpověděl na komentář Ulfa Poschardta.

Šéfredaktor „WeltN24“ se domnívá, že vzhled „se nesmí stát problémem“.

„Výslovně ponechávám otevřené, zda je vhodné a rétoricky úspěšné označit Ricardu Lang za tlustou. Ale je to ústavně přípustné a svoboda projevu nám to povoluje,“ zdůraznil Danisch, který emigroval na Kypr.

Nyní ho však pronásleduje německá prokuratura. Blogger političku urazil a měl by být volán k odpovědnosti. Ale to není všechno – nyní Deutsche Bank náhle zablokovala jeho účet, jak informoval „Die Weltwoche“.

Postižený bankovní účet je darovací účet kam mu posílají dary fanoušci za jeho práci.

Danisch od té doby příspěvek smazal, ale ve svém nejnovějším blogovém příspěvku „Pod útokem – jak Zelení útočí na můj blog“ vypráví celý příběh znovu.

„Vlastně jsem chtěl záležitost nechat být a zveřejnit ji až po jejím dokončení, protože v současné době píšu knihu o útocích proti svobodě projevu obecně a konkrétně proti mému blogu,“ říká ve svém příspěvku.

Tento rozhodně už ne ojedinělý případ opět potvrzuje, jak důležité je zachování hotovosti. V bezhotovostní společnosti by byla blokace účtu likvidační, obzvlášť pak v situaci, kdy by se vztáhla i na rodinu postiženého.

Trestat by se tak dalo za cokoli – třeba i za pravdu, jako je tomu v tomto konkrétním případě.

A to navíc za pravdu propagovanou, vždyť tloušťka je nám v poslední době prezentována jako něco přínosného, stačí se podívat na pár aktuálních reklam, včetně nedávné německé reklamy firmy Adidas...

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Blogger napsal, že je šéfka německých Zelených tlustá, byl mu za to zablokován bankovní účet

  1. Je tlustá, hnusná a woke perverzní šiřitelka židovských Green Deal podvrhů. Jaktože tolik žere? Kde je zelená odpovědnost? Po dvou mrkvích a jedné brokolici denně by takhle nestloustla.

  2. Jsem tudlevá ukázal manželce její fotku. Řek jsem jen: „jestli sníš ten zákusek, nejspíš už budeš vypadat takhle“, a od té doby mám zablokovanej přístup do ložnice.

  3. Jediný dobrý zelený politik je taký , ktorého zabil moslim. Až sa človeku veriť nechce, že v začiatkoch mala Strana zelených v bývalom Západnom Nemecku pokrokový ľavicový program zameraný na ochranu životného prostredia, pomoc chudobnejším, nezamestnaným, boj proti Reaganovmu šialenstvu typu permanentného zbrojenia či vojen vo svete a pod. Písali o tom s uznaním aj časopisy a noviny v socialistickom Československu. Terajšie liberálnofašistické monštrum sa z tejto strany, tak ako z takmer všetkých v zjednotenom Nemecku, stalo až v tomto miléniu.

  4. Chyba v kritice. Měl být galantní a nazvat ji s humorem pana Náhlovského „štíhlá naopak“. Co teď bude chudinka šéfka Zelených dělat? Aby se rozrušená uklidnila, sní metrák čokolády a bude ještě tlustší. O hloupých politicích mluvme jako o „nechytrých“.

  5. Rostlinná,průmyslová (cukr se vyrábí z rostlin) strava,nulový pohyb,nemozek a tohle jsou důsledky.A pak bude takovej chodící nebo valící se zánět vykládat ostatním,co mají dělat.Když takhle budou pokračovat,tak začnou odpadat a bude zase klid.

  6. Na první pohled je jasné, že ta ženská je obézní. Jestli se cítí štíhlá, tak buď špatně vidí a nebo nechala odstranit všechna zrcadla. Taková je pravda. Smutné je, že pravda je trestána zablokováním účtu. Je to odporné zastrašování. To ukazuje na nutnost hotovosti. Problém je, že málokde člověk dostane výplatu v hotovosti. Ano, existuje šedá ekonomika, kde se platí hotově, ale pokud chce člověk více než almužnu, tak musí mít buď známé nebo obrovské štěstí. Jinak v šedé ekonomice platí málo a navíc tam chybí jistota, většinou se jedná o brigády a jednou brigáda je a desetkrát není. Kdyby to bylo jinak, nikdo by neprodával časopis Nový Prostor, protože by šel na jistou brigádu, kde si vydělá víc. Mluvila jsem s několika prodejci Nového Prostoru a je to bída, časopis je drahý, nikdo ho nechce a pokud ho neprodají, tak nebudou mít na ubytovnu. Chce to změnu. Více příležitostí výdělků, kde se platí hotově a kde je dobrá výplata, ne almužna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout