Dnes bude v americkém Kongresu svědčit klíčový svědek o korupci Bidenových

Dnes bude v americkém Kongresu svědčit klíčový svědek o korupci Bidenových

Důkazů o zločinech rodiny Bidenových je již k dispozici nepřeberně a po obžalobě Huntera Bidena by dnes mohly vyjít najevo i kriminální aktivity jeho otce.

Tím by zřejmě získali republikáni dostatečný důvod k impeachmentu. Ten je spíš otázkou času, tedy nyní se již netřeba ptát, zda k impeachmentu Bidena dojde nebo ne, ale kdy k němu dojde.

Mnozí předpokládají, že demokraté, kteří se jak jen mohou snaží diskreditaci Bidena zabránit, na poslední chvíli připraví „divadlo“ při němž Biden odstoupí sám (nejspíš ze zdravotních důvodů).

A co víc, nyní se objevují snahy zabránit výpovědi klíčového svědka, kterého chce náhle nechat Bidenovo ministerstvo spravedlnosti uvěznit!

V bezprecedentním kroku ministerstvo spravedlnosti (DOJ) zaslalo dopis federálnímu soudci v jižním okrese New Yorku, v němž navrhuje, aby Devon Archer (na titulním obrázku vpravo), obchodní partner Huntera Bidena, dostal příkaz vzdát se a začít svůj trest odnětí svobody (pozn.: Archer byl sice odsouzen, ale nyní čeká na výsledek odvolání a neměl být zatím ve vězení).

Tento vývoj přichází uprostřed Archerovy pokračující výzvy a těsně před jeho plánovaným svědectvím o kriminálních aktivitách týkajících se zločinecké rodiny Bidenových.

Dopis žádá soudce Ronnie Abramse, aby stanovil datum a čas, kdy se Archer bude hlásit v zařízení vybraném Úřadem pro vězeňství.

Archerův právní zástupce však odpověděl:

„Pan Archer se domnívá, že je předčasné stanovit datum zprávy ve světle jeho očekávaného pokračujícího odvolání, stejně jako nově objevené chyby při vynesení rozsudku, kterou vláda nyní připustila. Právní zástupce pana Archera odpoví na žádost vlády do středy.“

Navzdory tomuto odporu ministerstvo spravedlnosti nadále tlačí na stanovení data vydání Archera, jak je uvedeno v dopise: „Vláda nesouhlasí s postojem právního zástupce, že by datum zprávy nemělo být stanoveno, a uctivě žádá o povolení reagovat na jakékoli argumenty vznesené obžalovaným.“

Archer byl shledán vinným ze dvou trestných činů v jeho zapojení do plánu podvést Wakpamni Lake Community Corporation kmene Oglala Sioux.

V neděli se republikán James Comer připojil k Marii Bartiromo v jejím programu Sunday Morning Futures a vyjádřil své znepokojení nad načasováním a důsledky akcí ministerstva spravedlnosti.

Comer naznačil, že tento krok je pokusem zabránit Archerově nadcházejícímu svědectví před výborem pro dohled nad Sněmovnou reprezentantů ohledně zločinů Bidenovy rodiny.

„Mám v ruce dopis z ministerstva spravedlnosti, který byl v sobotu odeslán do jižního okrsku New Yorku. Mimochodem, Devin Archer vypovídá v pondělí, viděli jste někdy, že by ministerstvo spravedlnosti posílalo takové dopisy v sobotu?“ zeptal se Bartiromo.

Tolik tedy ke snahám Bidenova ministerstva spravedlnosti o uvěznění klíčového svědka, který ví hodně nejen o zločinech Huntera Bidena, ale také Joe Bidena.

Podle posledních informací ze strany Archerova právníka je tento klíčový svědek připraven dnes vypovídat před Kongresem.

Půjde o klíčovou výpověď, která by mohla „zlomit vaz“ i Joe Bidenovi, ale tím značně poškodit i demokraty.

Nebylo by proto nic podivného, pokud bychom se dozvěděli, že Biden musel kvůli zdravotním indispozicím odstoupit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout