Po velmi záhadné smrti Obamova kuchaře se Obama objevil na veřejnosti s ovázanými prsty

Po velmi záhadné smrti Obamova kuchaře se Obama objevil na veřejnosti s ovázanými prsty

Už asi týden je jedním z hlavních témat debat v USA velmi podivná smrt Obamova kuchaře. Ten zemřel údajně při paddelboardingu na jezeře u prázdninové vily Obamových.

Kuchař působil za Obamy v Bílém domě a po odchodu Obamy a nástupu Trumpa se stal osobním kuchařem rodiny Obamových. Všude s nimi jezdil a znal je lépe než kdo jiný.

To chtěl podle všeho také zpeněžit a nyní již připravoval knihu o jeho životě s Obamovými. Jenže  podle některých spekulací právě to možná  rozhodlo o jeho smrti.

V době, kdy se kuchař na jezeře při pádlování utopil, údajně právě nebyli Obamovi v domě, ale byli na ostrově, což však nebylo potvrzeno.

Dosud se ani nepodařilo zjistit, kdo konkrétně byl s Obamou na jezeře (podle svědků nebyl Obamův kuchař sám, ale byl tam i další paddelboardista).

Velmi podezřelý je i fakt, že voda byla v místě hluboká pouze 3m, ale utopeného kuchaře hledali velmi dlouho, i když svědek, který oba muže na vodě viděl, přesně určil místo, kde se měl utopit.

Další podivnou okolností byl fakt, že kuchař uměl dobře plavat, což dokazují i některá videa. Nikdo tak nechápe jak se mohl utopit.

A mnozí upozorňují i na další zajímavost: Před lety se za velmi podivných okolností utopil také Clintonův osobní kuchař. Nicméně kolem rodiny Clintonových je podobných podivných úmrtí již 26, aniž by to kdokoli řešil.

Nyní média upozorňují na to, že se Obama objevil na golfovém turnaji s ovázanými prsty….

Pouhý týden po nečekané a poněkud tragické smrti jejich osobního kuchaře a přítele Tafariho Campbella byli Obamovi spatřeni, zdánlivě bez úhony.

Barack a Michelle Obamovi byli spatřeni v golfovém klubu Vineyard a Farm Neck Country Club, podle exkluzivních fotografií získaných Daily Mail.

Fotografie jsou prvním veřejným pohledem na Obamovy od ztráty jejich drahého přítele a osobního kuchaře.

Oblečený v zeleném polo tričku a bílých šortkách byl Barack Obama viděn v exkluzivním golfovém klubu Vineyard. Bývalý prezident má nápadně ovázané prsty, což vyvolává spekulace na internetu.

Občanský novinář Travis z Flintu v Michiganu napsal:

„Jen několik dní poté, co jeho osobní kuchař a přítel zemřel při velmi záhadné nehodě při pádlování, se zdá, že Barack Obama má zraněné prsty a černé oko.

Stále nevíme, kdo byl ten druhý a Obama miluje paddleboarding. Myslím, že všichni můžeme hádat, co se v tomto okamžiku stalo!“

Michelle byla na druhé straně zapojena do vysoce intenzivního tenisového zápasu se třemi svými přáteli v nedalekém Country Clubu Farm Neck.

Důvod tragické smrti Tafariho Campbella zůstává záhadou.

Orgány činné v trestním řízení Martha’s Vineyard zřejmě zanechaly značnou mezeru v podrobnostech kolem tragického utonutí Obamova soukromého kuchaře Tafariho Campbella.

Protokol hovorů tísňového volání 911, přijatý v noci nehody, nápadně vynechává důvod volání (viz záznam výše).

Tafariho Campbella, 45, potkal jeho tragický konec při pádlování na Great Edgartown Pond, Martha’s Vineyard, v neděli 23.8. večer. Údajně nebyl sám, ale místní policie dosud nezveřejnila totožnost druhé osoby.

Policie potvrdila, že Campbell navštívil Martha’s Vineyard a v době své smrti byl zaměstnán Obamovými. Barack a Michelle Obamovi nebyli přítomni ve svém domě, ale byli ve městě, když k incidentu došlo.

Dispečerské hovory mezi záchrannými službami Martha’s Vineyard potvrzují přítomnost druhého paddleboardisty s Campbellem.

Podle prohlášení Massachusettské státní policie, o kterém informoval MassLive, se neidentifikovaný paddleboardista pokusil doplavat k Campbellovi, ale bohužel se k němu nedostal včas.

Po neúspěšném pokusu o záchranu se jednotlivci podařilo plavat zpět na břeh a upozornit někoho, kdo pak zavolal 911.

Na linku 911 zavolala žena, která od 20:18 aktivně hledala Campbella na lodi.

A aby toho nebylo málo, původ hovoru byl označen jako Wilsonovo přístaviště, populární startovací místo paddleboardu zhruba dvě míle od Obamovy rezidence na Turkeyland Cove.

Tato informace je v rozporu se záznamy Massachusettské státní policie, které uvádějí, že první telefonát pocházel z bydliště Obamových.

Tyto dodatečné informace prohlubují pokračující záhadu obklopující okolnosti Campbellovy smrti. Vzhledem k tomu, že identita druhého paddleboardisty zůstává neznámá, mnoho otázek je stále nezodpovězeno.

Proč byl protokol hovorů 911 ponechán prázdný v policejních záznamech a proč existují nesrovnalosti týkající se původu hovoru, jsou otázky, které je ještě třeba vyjasnit.

Podle deníku Daily Mail byla v noci incidentu kolem Obamovy rezidence značná aktivita. Ve 23:40 byla v nedaleké rezidenci hlášena samostatná lékařská pohotovost.

Campbellovo tělo bylo objeveno v pondělí v 10 hodin dopoledne, více než 12 hodin po jeho hlášeném pádu, asi 100 stop od břehu v přibližně 8 stopách vody.

Massachusettská státní policie vyloučila jakékoli podezřelé okolnosti kolem jeho smrti, protože nedošlo k žádným viditelným vnějším zraněním. Na výsledky toxikologického testu provedeného během jeho pitvy se stále čeká.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Po velmi záhadné smrti Obamova kuchaře se Obama objevil na veřejnosti s ovázanými prsty

  1. Mafie zahladí stopy dokonale , má kumpány na těch správných místech ,od policie , tajných služeb , soudníctví ,zdravotnictví ,média. Zorganizují a zdokumentují vše tak aby si veřejnost nic nevšimla . Kuchař byl neopatrný ,musel vědět pro jakou bandu pracuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout