Co stojí za setkáním Bergoglia s Billem Clintonem a Alexandrem Sorosem? (video)

Co stojí za setkáním Bergoglia s Billem Clintonem a Alexandrem Sorosem? (video)

O tom, co skutečně bylo za tímto setkáním, se lze jen dohadovat. Všichni tři jsou v čele prosazování globalistické agendy, což má jistě nemalou souvislost.

Bergoglio byl na svůj post dosazen mimo jiné i proto, aby dopomohl islamizaci Evropy.

Je proto až symbolické, že ho Bill Clinton navštívil na cestě z Albánie, kde převzal medaili za zásluhy o založení Kosova – potažmo již brzy plánované Velké Albánie, která má být prvním velkým chalífátem na území Evropy.

Clinton, který měl velmi blízko k Epsteinovi, jehož služby často využíval, je stejné mravní bahno jako Alexander Soros, který nedávno převzal impérium svého otce.

Alexander Soros u Bergoglia nechyběl

Je známo, že Sorosovy neziskovky patří k hlavním sponzorům potratů a potratových klinik a obhajují i potraty až do porodu, tedy ve vysokém stádiu těhotenství.

Sorosovy neziskovky patří i k hlavním sponzorům evropských promigračních a pašeráckých neziskovek, tedy mají nemalou zásluhu na pokračující islamizaci Evropy.

V tom si dlouhodobě Soros plně souzní s Bergogliem.

Alex Soros, syn George Sorose, již předem deklaroval, že bude ve všech směrech mnohem radikálnější než jeho otec.

Pozvání globálních zločinců Clintona a Sorose do Vatikánu je tedy více než symbolické, jasně nám ukazuje, co ve skutečnosti Bergoglio podporuje a jaký je jeho úkol na postu, kam byl poněkud nezvyklým způsobem dosazen.

Podle Národního katolického rejstříku:

Papež František se ve středu setkal s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem na soukromé audienci v papežské rezidenci Casa Santa Marta. Delegace Billa Clintona zahrnovala několik prominentních Američanů, včetně Alexe Sorose z Open Society Foundations.

Clinton, který nyní zaměřuje své úsilí na filantropii a veřejné záležitosti, navštívil Albánii 3.-4. července a obdržel od albánského premiéra medaili veřejného poděkování za jeho podporu Albánie a za intervenci NATO v kosovské válce, hlásí zpravodajský server Euractiv.

Syn George Sorose, doprovázel Clintona jak v Albánii, tak ve Vatikánu. Soros je novým předsedou nadace Open Society Foundations, kterou založil jeho otec.

Zde je video, které Vatikán zveřejnil, ukazující Clintona a papeže, oba v dobré náladě, jak si vyměňují dary. Mezi hosty můžete na chvíli zahlédnout i Alexe Sorose:

Clinton je zkorumpovaný zvrhlík, jehož přátelství s Jeffreym Epsteinem vedlo k mnoha návštěvám nechvalně známého pedofilního ostrova, zatímco Clintonova nadace zřejmě sloužila k praní peněz.

Soros je spekulant hedgeových fondů a ateista, kterému je po celém světě spíláno za jeho vměšování do voleb a barevné revoluce.  Je také největší propagátor a sponzor potratů po celém světě, zejména v oblastech, kde jsou potraty odsuzovány.

Na světě není větší antikatolík, než Alex Soros.

Papež posílá mizerný vzkaz věřícím a všem ostatním, když veřejně pozdravil tuto dvojici a jejich doprovod, jehož součástí byl i Clintonův zeť, spekulant hedgeových fondů, Mark Mezvinsky, na jehož svatbě byla Epsteinova zločinecká partnerka Ghislaine Maxwellová jedním z mála pozvaných hostů.

Zatímco globálním zločincům a těm, kdo se chystají zničit Evropu, se Bergoglio klaní, ke svým ovečkám se chová pohrdavě:

Koho si Bergoglio pozve příště? Skupinu satanistů??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Co stojí za setkáním Bergoglia s Billem Clintonem a Alexandrem Sorosem? (video)

 1. Co za setkáním stojí ?
  Sion notičky, oddělení Rockefellers.
  Co za Sionem? Démons Angeles, oddělení vymáhání.
  Co za DA? Elohim Jehovah, oddělení energií.

 2. Clinton, vrah mnoha nepohodlných lidí i se svoji ženou jsou velkým ohrožením svobody lidí. Jezuita Bergolio likvidátor světového křesťanství a představte si, že někteří křesťané poslouchající jen tzv. hlavní média mají jeho obraz pověšen doma hned vedle Krista. Tohle nevymyslíš. Nejlépe z jeho činnosti mu jde mytí nohou příchozím muslimům a ti z toho mají druhý ramadán, tentokrát veselý.

 3. Pápež František možno veľmi dobre vie, čo robí. Uvedomuje si biedu sveta a vlastnú priamu bezmocnosť. Nemieni zachraňovať nezachraniteľných (to necháva na nich samých). Ale je ochotný hovoriť s každým, kto tú biedu môže pomôcť zmierňovať. Určite nie za priepustku do neba. To je jedna z možností.
  Františkovi veľmi dobre rozumie páter Josef Hegglin, misionár. Zomrel pred dvoma rokmi (Je pápež František heretik?):
  https://misionari.sk/posts/34

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout