Průlomová studie v časopise Lancet objasňuje: COVID vakcína je zodpovědná za většinu úmrtí u lidí, kteří zemřeli brzy po aplikaci injekce

Průlomová studie v časopise Lancet objasňuje: COVID vakcína je zodpovědná za většinu úmrtí u lidí, kteří zemřeli brzy po aplikaci injekce

Vakcíny proti COVID zabily velké množství lidí a všechny vlády to kryjí. Práce, publikovaná jako předtisk, ukazuje, že nejméně 74 % postvakcinačních úmrtí je způsobeno očkováním.

Vakcína COVID-19 je viníkem většiny úmrtí lidí nalezených mrtvých po injekci.

Systematický přehled 325 pitev přináší přesvědčivé důkazy. Více o tom odborník Peter A. McCullough:


Autor Peter A McCullough, MD, MPH

Zatímco se vládní a zdravotničtí činitelé kroutí nad denně hlášenými úmrtími, poslední výmluva – „Nemůžete dokázat, že smrt způsobila vakcína“ – byla právě vyvrácena!

Hulscher a kol. zveřejnili největší sbírku výsledků pitev po očkování COVID-19. Z celkového počtu 325 případů nezávislý přezkum zjistil, že vakcína COVID-19 byla příčinou úmrtí v 73,9 % případů. 

V naprosté většině případů byl jediným smrtelně poškozeným orgánovým systémem kardiovaskulární systém.

Tato data jsou v souladu s dříve publikovanými studiemi Schwaba a Chavese, které neměly výhodu nezávislého přezkumu.

U náhlých nevysvětlených úmrtí hlášených v tisku je rozumné usuzovat na příčinu smrti jako na smrtelné poškození vakcínou COVID-19, dokud se neprokáže opak. 

Pro zproštění vakcíny z viny na smrti je nyní vyžadován důkaz, že zesnulý byl neočkovaný nebo musí být uvedena alternativní diagnóza.

Při absenci těchto informací by koroneři, lékaři a vládní úředníci měli připsat úmrtí očkování proti COVID-19.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Průlomová studie v časopise Lancet objasňuje: COVID vakcína je zodpovědná za většinu úmrtí u lidí, kteří zemřeli brzy po aplikaci injekce

  1. No konečně, a otázka proč byly pitvy zakázány? Aby nevymřeli pitvači, kteří by ne/mohli prokázat opak ze zaručené dez/informace, to jistě nebylo… Plandemii si měli naplánovat na 110 %, ale vejvar to byl slušný i na těch 84 %, vždyť se ztrátami se počítá dycinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout