Německo: Ahmed ubil mladou Němku k smrti – skončil na psychiatrii

Německo: Ahmed ubil mladou Němku k smrti – skončil na psychiatrii

Všímáte si, jak Německo už automaticky každého muslimského vraha – až na několik málo výjimek – pokládá za psychicky nemocného a tedy trestně nezodpovědného?

Podobná praxe samozřejmě není běžná jen v Německu, nicméně právě budoucí chalífát Germanistán má v rámci Evropy v této oblasti skutečný primát, neboť být muslimský vrah znamená v posledních několika letech takřka jistotu, že budete ve škatulce psychicky nemocných.

Má to jisté výhody pro systém, neboť takový čin vypadává ze statistik zločinnosti, která se pak jeví být mnohem menší – a to právě zejména ta násilná.

Přitom tatáž země, která posílá muslimské vrahy na psychiatrii a ponechává jim čistý trestní rejstřík, posílá lékaře, kteří vydávali výjimky z nošení roušek, na 2-3 roky „natvrdo“ do vězení. Stejně tak dostal nepodmíněný trest například kritik islámu za to, že hanobil politický islám.

Ve vězení tak dnes končí mnohem víc ideových zločinců než zločinců skutečných. Pro ty jsou vyhrazena komfortní psychiatrická sanatoria.

Muslimští vrazi mají tedy v zemi vskutku zelenou, podobně jako jistý Ahmed…

Téměř tři roky po vraždě Nicole Z. (25†) na železniční trati na Rosa-Luxemburg-Straße v Lipsku, by měl podezřelý konečně jít k soudu. Státní zastupitelství nyní požádalo krajský soud v Lipsku o takzvaný „výkon bezpečnostního řízení“ proti Bulharovi Ahmedu N. (22, jistě člen tamní velmi početné turecké komunity), který údajně ženu zabil.

Podle vrchního prokurátora Ricarda Schulze tehdy 19letý Ahmed N. ubil 25letou ženu k smrti v noci  na 15.3.2020 a dopustil se tak zabití.

Kolemjdoucí objevili tělo 15. března v areálu dráhy. Zesnulá utrpěla vážná smrtelná zranění v horní části těla.

Prokurátoři a policie o rok později oznámili, že podezřelý by mohl být umístěn do psychiatrické léčebny. Nyní bylo o jeho umístění na psychiatrii rozhodnuto.

„Vyšetřující orgány předpokládají, že Ahmed N. spáchal čin ve stavu nepříčetnosti. Přesto je třeba zabránit tomu, aby byl muž propuštěn. Bezpečnostní procedura má regulovat, že údajný vrah zůstane na psychiatrii delší dobu,“ řekl Schulz.

Naopak řízení proti dalšímu obviněnému bylo zastaveno. Obžalobě se nepodařilo s jistotou prokázat, že by byl do zločinu 35letý Turek nějak zapojen.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Ahmed ubil mladou Němku k smrti – skončil na psychiatrii

  1. Veľká škoda,že Živkovovi sa nepodarilo vyhnať Turkov z Bulharska kompletne a že kroky proti nim, napr. povinná zmena mien, boli iba polovičaté.

  2. Já myslel, že invazí muslimů je Evropa obohacována inženýry a doktory. A oni jsou to psychicky nemocní a tedy trestně nezodpovědní. Jasně, to jsou v německu v prdeli, takhle to nikam nedotáhnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout