Německo: Další lékařka dostala téměř tři roky vězení za vydávání výjimek z nošení roušek

Německo: Další lékařka dostala téměř tři roky vězení za vydávání výjimek z nošení roušek

Není to tak dávno, co rozsáhlá studie potvrdila, že nošení roušek – a zejména respirátorů, které byly povinné v Německu, u nás a v Rakousku – dlouhodobě velmi škodí zdraví.

Nošení prachových respirátorů, které bylo nařízeno jen v několika málo zemích v Evropě, způsobilo mnohem víc škod než užitku. Jediné, čemu jejich nošení prospělo, byla konta politiků a prodejců napojených na kšefty s těmito pomůckami proti prachu.

V Německu si někteří rozumnější lékaři uvědomovali, jaké budou důsledky dlouhodobého nošení respirátorů, takže na požádání vydávali svým pacientům i dalším zájemcům výjimky z jejich nošení.

Před časem byla za vydávání těchto potvrzení odsouzena jistá lékařka na dva roky a v pondělí přišel další rozsudek nad jinou lékařkou, která dostala trest dva a tři čtvrtě roku vězení nepodmíněně, pokutu a zákaz provozování lékařské praxe.

Otázka je, kdy budou souzeni skuteční zločinci, kteří mají na svědomí neobvykle vysokou nadúmrtnost v Německu…

Německá lékařka byla v pondělí odsouzena ke dvěma letům a devíti měsícům vězení za nezákonné vydání výjimek z nošení roušek pro více než 4000 lidí.

Krajský soud ve městě Weinheim na jihozápadě země v úterý potvrdil, že lékařka byla odsouzena za „vydávání nesprávných zdravotních osvědčení“ lidem z celého Německa, z nichž většinu nikdy nepotkala ani nevyšetřila. Během procesu obžalovaná říkala, že nošení roušek je škodlivé pro zdraví lidí.

Kromě trestu odnětí svobody dostala tříletý zákaz práce a bylo jí nařízeno zaplatit 29 550 eur, částku, kterou obdržela za vydání lékařských potvrzení. Její kancelářský asistent dostal pokutu 2 700 eur.

Desítky příznivců lékařky se shromáždily před soudem ve Weinheimu severně od Heidelbergu, aby protestovaly proti rozsudku a německým covidovým restrikcím.

Německo v loňském roce ukončilo požadavky na nošení roušek v mnoha vnitřních prostorách, ačkoli jsou stále povinné v dálkových vlacích, v lékařských ordinacích, nemocnicích, pečovatelských domech a v některých regionálních veřejných dopravních prostředcích.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: Další lékařka dostala téměř tři roky vězení za vydávání výjimek z nošení roušek

  1. Der Durchmesser des Coronavirus ist ca. 80 nm, die Faser der PP2 Masken haben den Abstand 750 nm, PP3 65o nm. Wie viele Coronaviren können nebeneinander die Masken passieren? Unlösbare mathematische Aufgabe für Corona Scharlatanen.

  2. Je snaha nás zastrašit. V respirátoru jsem se nikdy nedusila a dusit nebudu. Je to nepříjemné. Nejsem otrok, který trpí na něčí rozkaz. Plnit debilní nařízení, která člověka jen poškozují, je ponižující. Nikdy mě nenapadlo žádat o výjimku, abych se nemusela dusit. Prostě jsem se nedusila. Když měl někdo námitky, tak jsem řekla, že jsem výjimka, že na rozdíl od ostatních lidí potřebuji dostatek kyslíku. Je třeba se nebát. A také se sjednotit a vzájemně si pomáhat. To u mnohých z nás prostě nefunguje. Naštěstí není nic ztraceno. Co Bůh nedovolí, to se nestane. On je Stvořitelem a Pánem celého vesmíru, včetně naší planety Země. Co je třeba udělat, je obrátit se k Němu, poslouchat Ho, důvěřovat Mu, modlit se. Mocná je modlitba růžence a Korunka k Božímu milosrdenství. Křesťanství není ideologie, je založeno na osobním vztahu k Bohu každého z nás. A také se nesmíme bát.
    Bible v Římanům 8:15-17 B21 jasně říká:
    Nepřijali jste přece ducha otroctví, abyste se znovu báli. Naopak, přijali jste Ducha synovství, v němž voláme Abba, Otče! Sám Duch dosvědčuje našemu duchu, že jsme Boží děti. A jsme-li jeho děti, pak jsme i dědicové, totiž dědicové Boží a spoludědicové Kristovi. Máme-li tedy podíl na jeho utrpení, budeme mít podíl i na jeho slávě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout