Matka německé novinářky Aliny Lipp, působící na Donbasu, byla nucena emigrovat z Německa (video)

Matka německé novinářky Aliny Lipp, působící na Donbasu, byla nucena emigrovat z Německa (video)

Alina Lipp je reportérka, která se narodila v Německu. Její matka je čistokrevná Němka, otec pochází z oblasti Donbasu, tedy je jeden z mnoha Rusů, kteří se narodili za dob SSSR na území dnešní Ukrajiny. Pak byl logicky nejen jeho postoj ke konfliktu, ale i postoj jeho dcery Aliny, totožný s názorem ostatních etnických Rusů, kteří žijí v oblasti Donbasu. A jejich názor je někde úplně jinde, než kde jsou například názory západních mainstreamových médií a politiků.

Občas zde průběžně zveřejňuji některá videa této německé novinářky, která odjela i s otcem k příbuzným na Donbas hned v prvních dnech konfliktu. Záhy byl oběma zablokován jejich účet, byli tak nuceni si otevřít účet ruský a žít z toho, co jim na něj poslali fanoušci, sledující telegramový kanál Aliny Lipp. Novinářka byla v Německu obžalována a hrozí jí za údajnou podporu války až 3 roky vězení. To znamená, že se již nemůže do svojí rodné země vrátit.

Matka Aliny Lipp, která je rodilou Němkou a v podstatě se do konání dcery nijak nepletla, ani nikde na veřejnosti nevyjadřovala jakékoli názory, byla nyní také potrestána. V rámci kolektivní viny, kterou nyní celý Západ prosazuje, jí byl také její účet zablokován.

Matka německé novinářky Aliny Lippové uprchla z Německa. Před dvěma týdny jí byl z ničeho nic zablokován bankovní účet. Ze dne na den už nemohla na své peníze dosáhnout. Bylo jí řečeno, že každou chvíli může být u jejích dveří policie, aby ji vzala k výslechu. Důvodem jsou nevítané zprávy její dcery o válce na Ukrajině.

„Německo už není moje země,“ říká novinářčina matka na videu , které společně natočily. „To je opravdu intenzivní,“ řekla Alina. Poté, co byl její účet zablokován, žena prodala své věci, což jí umožnilo vydat se na cestu do Ruska. Autem.

Od tohoto měsíce je opět možné jet do Ruska vlastním autem ze zahraničí. Žena navíc obdržela vízum. „Pro Lippovy je to vzrušující čas.“

Německé úřady nedávno zahájily trestní stíhání Aliny. Předtím odstranily její materiál z internetu a poté zablokovaly její bankovní účet a účet jejího otce. V Německu je podpora ruské vojenské operace na Ukrajině trestným činem. Můžete skončit za mřížemi až na tři roky.

Je pozoruhodné, že německé úřady v dopise napsaly, že v případu nebude vyslechnuta, protože by to narušilo vyšetřování. „Takže mě chtějí pronásledovat, ale nevyslechnou mě,“ řekla Alina, která má na Telegramu více než 180 000 odběratelů.

Stejně jako novinářky Sonja van den Ende a Eva Bartlett je na ukrajinském ‚seznamu smrti‘, tzv. „Mírotvorci.“.

Její matka má nyní bankovní účet v Rusku. V sobotu požádala o bankovní účet a druhý den jí přišel pracovník banky doručit bankovní kartu. Tam dokonce dostává úrok, zatímco úroková sazba v Německu je záporná. „Jsem příjemně překvapená,“ říká.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Matka německé novinářky Aliny Lipp, působící na Donbasu, byla nucena emigrovat z Německa (video)

  1. Meno Miroslav Čimo asi veľa nepovie ani väčšine Slovákov . Práve tomuto slovenskému vlastencovi /nebudem prezrádzať jeho profesiu/ však za politicky nekorektné názory na sociálnych sieťach – vládnou a novinárskou mafiou označované za dezinformácie a falošné správy – hrozí trestné stíhanie. Konkrétne ide napr. o možnosť nákazy a šírenia covidu aj u očkovaných, ďalej sledovanie tzv. uhlíkovej stopy zo strany bánk, plánované zrušenie hotovosti , nijako neutajované obludné plány globalistov a tak ďalej: Skrátka všetko to, o čom píše Slovanka, pán VK na Aeronete , Infovojna, Hlavné správy a ďalší statoční odporcovia systému z alternatívnych médií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout