Německo: Dva roky vězení „natvrdo“ za vydávání potvrzení o výjimce v nošení roušek

Německo: Dva roky vězení „natvrdo“ za vydávání potvrzení o výjimce v nošení roušek

Mysleli jste si, že tento zvrácený systém nemůže být ještě šílenější? Pak přesně toto je ukázka, jak dalece může být tento prohnilý systém zvrácený. Německo jen dokazuje, že třetí říši nahradila čtvrtá.

Než půjdeme k případu, neodpustím si připomenout dva nedávné rozsudky zkorumpované německé justice:

Somálec vloni v létě ve Würzburgu ubodal tři ženy a devět dalších lidí pobodal. Po útoku přiznal, že útočil pro Alláha  a také se zjistilo, že v Somálsku působil v řadách teroristické skupiny al Šabáb. Byl seznán psychicky nemocným a za své činy nezodpovědným a i poslední odvolání asi před týdnem potvrdilo, že do vězení nepůjde. Nyní je umístěn na náklady daňových poplatníků v psychiatrickém sanatoriu, kde má nadstandartní péči…

Druhý případ se opět týká obohacovače.  Afghánec nedávno mohl opustit soud jako svobodný muž po brutálním znásilnění teprve jedenáctileté dívky v městském parku Neustrelitz. Vzhledem k tomu, že do země vstoupil bez dokladů a tvrdil, že je mu 16, soud mu uvěřil, že je mladší 18 let, a proto dostal pouze dvouletý trest odnětí svobody, podmíněně. Tedy i nadále se může volně pohybovat v ulicích německých měst a ohrožovat děti.

V mnoha dalších případech se pedofilům a násilníkům v Německu také rozdávaly podmíněné tresty, samozřejmě se v drtivé většině jednalo o obohacující jedince.

Výše uvedené zločiny tedy nebyly důvodem k nepodmíněnému trestu. To mnohem horší zločin podle německé justice spáchala jistá lékařka z Bavorska.

Soudci v Bavorsku neuplatňovali takovou shovívavost jako k výše uvedeným muslimským násilníkům s lékařkou z Bad Kohlgrubu. Žena z okresu Garmisch-Partenkirchen, která „byla odsouzena k trestu odnětí svobody na dva roky nepodmíněně za údajně falešné osvědčení o roušce“, jak oznamuje „Bayerischer Rundfunk„: „Okresní soud v Garmisch-Partenkirchenu považoval za prokázané, že lékařka vydala výjimky z požadavku na roušku v 309 případech v prvním roce Covidu – tedy v roce 2020, aniž by odpovídajícím způsobem vyšetřila pacienty.“ Kromě trestu odnětí svobody jí bylo zakázáno po propuštění pracovat v oboru po dobu tří let.

Mnoho lékařů je přitom toho názoru, že někdo, pro koho je rouška tak vysokou psychickou zátěží, že se obrátí na lékaře, aby byl zproštěn povinnosti ji nosit, může mít zcela platné důvody pro to ji nenosit. Soud to nepřijal. Navíc: „Podle soudu nebyl trest mírnější hlavně proto, že u obžalované nebyl rozpoznatelný žádný pocit viny,“ uvádí zpráva.

Zvláště výbušné: „K činům došlo v prvním roce Covidu, tedy v roce 2020, v té době v Německu stále platil starý právní systém falešných certifikátů, který byl zpřísněn až mnohem později. Konkrétně § 278 trestního zákoníku o ‚nesprávných zdravotních osvědčeních‘, platí ve své nové verzi až od listopadu 2021. Od té doby mohou být lékaři v „obzvláště závažných případech dokonce potrestáni až pěti lety vězení.“

Lékařka z Bad Kohlgrubu, byla podle portálu T-Online, který funguje jako propagandistický tam-tam vlády, „první v Německu, komu byly v červenci 2020 prohledány soukromé prostory i ordinace kvůli údajně falešným výjimkám z roušek“. V té době vyšlo najevo, že vydala certifikáty výměnou za dar místní protestní anticovidové skupině, píše T-Online. Aniž by o tom poskytli jakýkoli důkaz. Takže to mají z doslechu.

Budou muset v budoucnu lékaři obecně počítat s vězením, pokud je jejich pohled na jakoukoli zdravotnickou problematiku v rozporu s vládou a duchem doby? Jak daleko až tento systém zajde? Bude se časem za podobné „prohřešky“ dávat doživotí??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: Dva roky vězení „natvrdo“ za vydávání potvrzení o výjimce v nošení roušek

  1. Za Stalina neexistovali kaucie, koncepcia „ľudských práv“, dohody o vine a treste a samozrejme ani mimovládky – teda všetky „vymoženosti“ bruselského fašizmu, ktoré chránia skutočných zločincov často z radov chránených menšín /nie politických väzňov – ako spomínanú lekárku/ pred spravodlivými trestami. Už teraz je isté, že vyššie uvedené inštitúty nebudú existovať nikde tam, kde sa podarí zaviesť najtvrdšiu možnú verziu islamského práva šaría, lebo hlavný islamizátor sveta Saudská Arábia žiadnu inú neuznáva /ani tú v Iráne či relatívne prijateľnú formu v Dubaji/. Aj v Anglicku, Francúzsku , Švédsku, ,Holandsku budú teda moslimovia chránení pred trestami, pokiaľ spáchali zločin na nemoslimovi /vrátane znásilnenia či vraždy/… Nikdy však nie naopak a tresty smrti budú hroziť viac než často. Najvyšším sudcom bude pochopiteľne sám saudskoarabský kráľ, ako je tomu aj dnes.

  2. v Nizozemsku myslim maji dokonce ministryni dusiku pokud se nepletu tak učel je jasny boj proti C02 před covidem jsme neustale slyšeli Gretu a o jejich demonstracich o globalnim oteplovani a přišel covid a Greta někam zmizela ale za to se začlo všude nosit 😷 pamatuji na Blatneho jak tehdy řikal i když jdeš se psem sam do parku ad to mame na sobě i tak aby se vědělo že to všichni dodržuji v unoru byl napsan petikoalici novy pandemicky zákon a ty pokuty hruza jestli někdo zna jaka bude pokuta podle noveho pandemickeho zakona za nenošeni roušek napiště ono dychani se jak to vypada zakazuje

  3. je to iba dokaz, ze s „infikovanym“ policajtom, sudcom, politikom…. a dalsim odpadom musime zachadzat rovnako s nulovou toleranciou, az vsetko povstane

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout