Švédský politik, který voličům sliboval, že zatočí se zločineckými gangy, se převléká za Drag queen (video)

Švédský politik, který voličům sliboval, že zatočí se zločineckými gangy, se převléká za Drag queen (video)

Umíte si představit, že by mohl jedinec z obrázku v titulku skutečně „zatočit“ s muslimskými gangy, které stále víc sužují Švédsko?

V zemi, kde bylo jen za minulý víkend při přestřelkách zabito 7 lidí (a mnoho jiných zraněno) je těžké podobné sliby uvěřit komukoli – o to méně podobnému jedinci.

Politik bude nyní spíš jen další na seznamu těch, kdo jsou určeni ke svržení ze střechy nejvyšší budovy poté, co se země islamizuje.

A s podobnými politiky, kteří podporují indoktrinaci malých dětí trans propagandou, to půjde ještě rychleji…

Jan Jönsson, starosta města Stockholm, zveřejnil na sociálních sítích video, které ukazuje, jak čte pohádky dětem, zatímco byl oblečený jako žena.

Ve volební kampani se Jan Jönsson označil za „nejhoršího nepřítele gangů“.

Nyní tento vrcholný politik Liberální strany protestuje proti „útlaku“ tím, že čte pohádky o transsexuálech malým dětem oblečený jako transvestita.

„Je to umělecká forma, která je opakovaně démonizována. Chci ukázat, že Drag queens jsou zcela neškodné jak pro dospělé, tak pro děti, ale netolerance a populismus v průběhu historie rozbily sny mnoha jednotlivců,“ říká Jan Jönsson v tiskové zprávě.

V rozhovoru dostal Jönsson příležitost vysvětlit účel filmu. Zmiňuje odpor ve Spojených státech vůči fenoménu transvestitů, kteří čtou pohádky LGBTQ malým dětem ve veřejných knihovnách.

„Věci se nyní pohybují velmi rychle a více států bude jistě následovat zákaz, který byl zaveden v Montaně. Dokonce i v Evropě se několik zemí pohybuje nepřátelským směrem LGBTQ+, takže teď není čas mlčet a myslet si, že to přestane.

Uvidíme, jak nám budou odebrány svobody, za které jsme desítky let bojovali, a pak je důležité, aby se všichni, bez ohledu na orientaci, bránili,“ říká Jan Jönsson pro QX.

„Zákaz je odůvodněn tím, že Drag queens jsou škodlivé pro děti. To je všechno, jen ne pravda. Skutečným účelem je spíše vrhnout podezření na LGBTQ lidi,“ pokračuje.

Na konci se vymezuje proti Švédským demokratům, kteří vystoupení transek před dětmi kritizují s tím, že Liberálové s nimi proto nikdy nebudou spolupracovat.

Vzhledem k tomuto prohlášení by mne tedy zajímalo, zda budou spolupracovat s islámskou stranou, až získá dostatek hlasů. V mnoha městech totiž na komunále dávno působí.

A jakmile získají v zastupitelstvu většinu, podobné produkce okamžitě zruší. Paradox je, že ti stejní politici, kteří tak náruživě podporují Drag queens také nemalým dílem přispívají k islamizaci země…

Takto údajně vypadá největší hrozba zločineckých gangů ve Stockholmu:

Nakonec připomínám, že jistý americký psycholog, který s těmito jedinci už dlouhé roky pracuje, prohlásil, že podle jeho zkušeností, pokud se muž cítí příjemně při podobných produkcích pro děti, oblečený ve sporém dámském oblečení, je pravděpodobně extrémně sexuálně deviantní a představuje významné riziko pro ženy a děti.

Otázka je, co je to za rodiče, kteří u vlastních dětí něco podobného podporují. Normální je malé děti před podobnými jedinci, kteří pro ně mohou být nebezpeční, chránit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédský politik, který voličům sliboval, že zatočí se zločineckými gangy, se převléká za Drag queen (video)

  1. byť rodičom dieťaťa vytiahnutého proti vôli na stretnutie s takouto kreatúrou, už sedím v base za vraždu, ale tento zvrhlík sa váľa v kaluži krvi z odrezaného ftáka a podrezaného hrdla!!!

  2. A já bych jim to vybičoval z hlavy. Každé ráno studenou sprchu bez snídaně výprask a těžká práce za rok by si to rozmysleli to jsou všechno jenom odporní úchylové pedofilové zloději a totální magoři. Občanská válka musí přijít a tady ty zmrdy prostě musíme všechny Ubodat pověsit rozčtvrtit spálit. Začíná to homosexualitou a končí to pedofílijí všem tady těm hnusům bych dal hormony těžkou práci výprask i studená voda vyléčil bych je všechny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout