Na Ukrajině byl zatčen překupník s dětmi, chystal se prodat kojence na orgány (video)

Na Ukrajině byl zatčen překupník s dětmi, chystal se prodat kojence na orgány (video)

Válečné zóny a oblasti po rozsáhlých přírodních katastrofách lákají obchodníky s dětmi, kteří na těchto bezbranných bytostech vydělávají miliardy.

Jde o velmi lukrativní obchod, přičemž dítě je často využito opakovaně – nejprve na prostituci a později například na orgány.

Nejde o žádnou konspirační teorii, jde o realitu, která ovšem politické kruhy příliš nezajímá, protože v tomto obchodování s dětmi jede i mnoho politických špiček či celebrit.

I proto se na to nyní snaží upozornit film, který bude mít již za pár dní premiéru.

Mezitím se však odehrávají skutečná dramata a i ve vší té hrůze se stává, že je občas nějaké dítě zachráněno. Asi tak jako kojenec, kterého se nyní podařilo zachránit dřív, než se ho podařilo využít na orgány…

Ukrajinské úřady zatkly zaměstnance charitativní organizace. 43letý  obchodník s dětmi plánoval prodat 11měsíční dítě na obchodování s orgány.

Muže ve středu zatkla tajná služba SBU, policie a pohraniční stráž na hranicích mezi Ukrajinou a Slovenskem.

Muž údajně dal matce dítěte 1000 dolarů. Přesvědčil ji, že chlapec odjede do EU, kde bude v bezpečí. Plánoval prodat dítě pašerákům lidí za 25 000 dolarů.

Obchodník s dětmi hledal rodiče, kteří by byli ochotni prodat své dítě na orgány, podle ukrajinského novináře Vitalije Glagoly.

Policie má informace, že se nejednalo o adopci a že dítě mělo být prodáno k nelegálnímu obchodu s orgány. Chlapec se znovu setkal se svou matkou a obchodníkovi hrozí 15 let vězení.

Na závěr připomínám, že již v úterý proběhne premiéra filmu, jehož děj je založen na pravdě.

Film se odehrává na místech, kde skutečně dochází k obchodování s dětmi a dokonce i mezi herci se objeví i skutečné oběti.

V hlavní roli lovce pedofilů hraje Jim Cavieziel, který zde ztvárnil skutečnou postavu Tima Ballarda, který se „lovem pedofilů“ zabývá již dlouhé roky.

Níže se můžete podívat na upoutávku:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Na Ukrajině byl zatčen překupník s dětmi, chystal se prodat kojence na orgány (video)

  1. Bez servitek.
    Tohle nedokaze zadnej jinej tvor na Zemi, jenom podelanej clovek. Co to sakra je ?,novodoby kanibalismus obaleny slechetnou sku…nou demokracii a presto se stavime do te nejvyssi existencni urovne? Tak vazeni, velky kulovy a ty mrtvy potisteny papirky kvuli kterym tohle svinstvo delate, „vas“ nezachrani pred tim co jste si do te palice nas..li. Nemate poneti o nekonecne hnilobe, kterou jste si vytvorili a bohuzel nelze to zvratit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout