Německo: Lékař, který vydával lidem falešné potvrzení o covid očkování, stráví téměř 4 roky ve vězení

Německo: Lékař, který vydával lidem falešné potvrzení o covid očkování, stráví téměř 4 roky ve vězení

Poté, co byly již dvě lékařky odsouzeny do vězení za vydávání výjimek z nošení roušek (na 2 a 3 roky), nyní soud poslal do vězení lékaře, který se rozhodl pomáhat těm, kdo odmítali poskytnout své tělo všanc experimentu.

Jednalo se zejména o občany, po nichž aplikaci genových jedů požadoval zaměstnavatel, takže pokud nechtěli přijít o práci a tím také o obživu, neměli příliš na vybranou.

Dr. Heinrich Habig, lékař z Recklinghausenu, lidem vystavoval očkovací průkazy, když je potřebovali. Lidé, kteří za ním přišli, se příliš báli genových injekcí, které měly mnoho vedlejších účinků.

Pro mnoho občanů zbavených možnosti volby během takzvané pandemie je Habig hrdinou. Okresní soud v Bochumi ho považuje za zločince: dnes byl vyhlášen dílčí rozsudek – Dr. Habig byl odsouzen ke dvěma letům a 10 měsícům vězení, které mu budou přičteny k dosavadnímu pobytu ve vazbě.

Lékař byl ve vazbě více než rok. Nadále mu bude odepírána svoboda. Právník Christian Moser dnes kolem 13:00 na svém kanálu Telegram oznámil:

V případu Heinrich-Habig okresní soud v Bochumi právě oznámil částečný rozsudek ve 207 případech.

Heinrich Habig byl odsouzen na 2 roky a 10 měsíců odnětí svobody, zatykač měl být okamžitě vykonán.

Byla vznesena pouze obvinění, nebyla uvedena jediná polehčující okolnost. Dle názoru soudu neexistují důvody pro omluvu. Místo toho soud obviňuje Heinricha Habiga z protiprávních postojů.

Z pohledu právníka mohu pouze říci, že tento rozsudek představuje v německé justici úplné dno.

RA Chris Moser

Skutečnost, že dr Habig poskytl nouzovou pomoc, tedy přispěchal na pomoc lidem, kteří se v důsledku nelegálního útoku dostali do problémů (zde byli nuceni podstoupit potenciálně rizikové očkování), je tedy negována.

Tvrzení, že pacienti byli donuceni k přiznání vyhrožováním fyzickým vyšetřením za účelem zjištění stavu očkování, se popírá. Neexistuje žádné zpochybňování očkování.

Cynik by se mohl zeptat: Kdyby zákonodárce předepsal jed na krysy a nazval to očkováním, bylo by Habigovo jednání potrestáno stejným způsobem? 

Nebo to odráží pouze naprosté odmítnutí konečně legálně zpracovat covidovou politiku – zejména vnucované očkování – a pohnat zodpovědné osoby k odpovědnosti?

Lékař, který podle své přísahy chtěl vždy jednat v zájmu svých pacientů, musí nyní zaplatit tím, že stráví téměř čtyři roky ve vězení.

Ostatní lékaři, kteří své pacienty – bez svědomí a bez jakýchkoliv informací o vedlejších účincích – očkovali experimentálními preparáty, které jejich pacienty v až příliš mnoha případech stály zdraví a dokonce i život, zůstávají bez trestu.

Je to spravedlnost?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Německo: Lékař, který vydával lidem falešné potvrzení o covid očkování, stráví téměř 4 roky ve vězení

  1. Opat sa potvrdilo, ze v Nemecku nadalej vladne primitivizmus sudcov a nacizmus! Necudujem sa Nemcom, co sa z tej zumpy stahuju prec. A to neriesim podporu migracie a zatieranie zlocinov migrantmi sudmi a politikmi! Nemecko je vymyta neomarxisticka stoka ! Jedine Vychodne Nemecko zije este pri nejakych zmysloch, zvysok je uplne strateny!

  2. Tak toto je už choré!!! A kedy budú súdiť tie fašistické svine čo zdravých ľudí nútili sa nechať očkovať? A tak isto tých ľudí čo neboli chorí nútili nosiť rúška? To je v poriadku? To nevadí? Fakt?

  3. Klid. Známej šel dělat pořádky do pekla a mluvil pak s těma zfackovanejma čertama, a ti už mají na tydlety soudce a žalobce a scénáristy a režiséry a herce nachystaný lože vyvrhelovo. Jak říkám, Martin Kabát, a ten se předtím jaktěživá ničeho nezalek, se hrůzou vopotil, když to viděl.

  4. A potresta nekdo agenta Burese stebaka Babise za vyrok cituji BUDES MIT LEHCI PRUBEH A NEZEMRES!!! Pamatujete? Nejvetsi masovi vrazi v cele s pomatencem Flegrem. A kdo potresta zmrda Ctvrtnicka za vyrok cituji ONO TO TOTIZ FUNGUJE!!! A kdo dalsi se podilel na vrazdach biologickou zbrani zvanou vakcina? Tech bylo a nadale je a lide jim stale veri!! Nekteri se chystaji na patou zachranu!! A mantra udelejme tecku za covidem a nebo svetlo na konci tunelu. Veskera ta saskarna vede k cilene depopulaci nepotrebnych jedliku jak s oblibou rika SVAB A JEHO POSKOK HARARRI!! V tom stejnem smyslu se vyjadruje i Gatesak a dalsi kreatury! At se ti nepotrebni pro nas sami zeliminuji a jdou prikladem my ty zvracene lidske zrudy a jejich nazory opravdu nepotrebujeme neni liz pravda!!

    1. Vážená Filomeno, dvojí metr, vždyť politici myslí jen na blaho lidu. Čtvrtek je banánová srágora, hlavně mu nelze věřit, něco jak ňacek Landa popěvujíc Kryla, fnus fialové.

  5. Covid 19 byla jen přípravná operace, která sloužila k vychytání chyb a omylů před další a větší operací, která brzy přijde od WHO. A to pak bude jiný mazec a každý lékař si už rozmyslí, zda bude riskovat vězení nebo raději pacientův život. Ani trochu nepřeháním, když řeknu, že při další naplánované pandemii už bude o život bojovat každý sám, za sebe a své nejbližší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout