EU: Na setkání mladých Evropanů bylo pozváno i 100 muslimů z organizace napojené na Muslimské bratrstvo (video)

EU: Na setkání mladých Evropanů bylo pozváno i 100 muslimů z organizace napojené na Muslimské bratrstvo (video)

Zejména někteří francouzští europoslanci již před časem upozornili EU na to, že na Evropská komise pravidelně již dlouhé roky na své akce zve členy organizací přímo napojených na Muslimské bratrstvo, které se netají cílem zavést na území Evropy právo šaría.

A co víc, EU dokonce tyto organizace velmi štědře financuje –  a to bez ohledu na jejich deklarované cíle, jimiž je výměna obyvatel a především změna systému. Ostatně, tytéž cíle má i samotná EU.

Když Evropská komise nereagovala a nadále zvala členy této organizace do europarlamentu, vyvolali francouzští europoslanci hlasování v EP, ve kterém europoslanci vyzvali EK, aby EU přestala tyto organizace financovat a skončila i s propagací hidžábů a islámu.

A tato výzva byla dokonce většinou hlasů europoslanců schválena, nicméně nikým nevolená Evropská komise má na věc poněkud jiný názor a nadále pokračuje ve financování těchto organizací a zvaní jejich členů na půdu EU.

To samozřejmě vyvolává zcela oprávněné podezření, že Katar nekorumpuje jen europoslance, ale zcela jistě i samotnou Evropskou komisi, která se neštítí dávat i vaše peníze na džihád.

Nový případ podpory islamistického extremismu v Evropském parlamentu: FEMYSO, organizace blízká Muslimskému bratrstvu, vyšle delegaci 100 mladých lidí na dny EYE, které se budou konat ve dnech 9. a 10. června ve Štrasburku.

Mimochodem, tak mne napadlo, že by mohli tuto akci zkombinovat s akcemi LGBTQI, které tento měsíc EU také pořádá. Bylo by docela zajímavé vidět reakce oněch 100 muslimů….

FEMYSO vyzývá k podávání přihlášek k účasti na Evropském dni mládeže 2023:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “EU: Na setkání mladých Evropanů bylo pozváno i 100 muslimů z organizace napojené na Muslimské bratrstvo (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *