Eric Zemmour: Dvojí metr médií při informování o zastřelení alžírského teenagera a o znásilnění a vraždě 12leté Loly (videa)

Eric Zemmour: Dvojí metr médií při informování o zastřelení alžírského teenagera a o znásilnění a vraždě 12leté Loly (videa)

Možná jste si také všimli toho, jak mainstream záměrně glorifikuje zastřeleného 17letého mladíka francouzsko-alžírského původu. Stejně tak jsou omlouvány nepokoje a rabování jeho souvěrců, kteří již 3 noci řádili v ulicích měst nejen ve Francii, ale nově i v Belgii.

Ve francouzském Národním shromáždění byla za mrtvého chlapce vyhlášena minuta ticha, ale totéž se nedělo třeba po nedávné vraždě 12leté Loly, která byla unesena Alžířankou a následně znásilněna jejími krajany, zavražděna a rozčtvrcená odhozena v kufru.

Lidé, kteří po její brutální vraždě pokojně demonstrovali proti vládní politice otevřených hranic v ulicích, byli médii i vládou nazýváni rasisty a fašisty. Nic nezapalovali a nerabovali, jen pokojně demonstrovali.

12letá Francouzka, kterou zavraždila skupina Alžířanů, byla před smrtí mučena a znásilněna,

Nicméně přístup k ničícím a rabujícím davům muslimů je všeobecně odlišný. I když došlo i k zatýkání, jednalo se jen o zlomek těch, kdo ničili a rabovali. Drtivá většina zůstane bez trestu.

Právě na tento dvojí metr nyní upozornil Eric Zemmour…

Mnoho zpráv v médiích omlouvá masové nepokoje, které v posledních třech dnech ničí Francii kvůli „vzteku“ nad policejní střelbou, která zabila 17letého teenagera.

Stejná média však podle vůdce strany Reconquête Erica Zemmoura označila ty, kteří protestovali proti znásilnění a vraždě 12leté školačky Loly alžírským migrantem v roce 2022, za „fašisty“ a „rasisty“.

„Smrt mladého muže je vždy smutná, ať se děje, co se děje. Ale nebyl to „anděl“, jak říká Kylian Mbappé. Ve věku 17 let měl již velmi rozsáhlý trestní rejstřík.

Na druhou stranu, když klidně demonstrujete za dítě, které bylo rozřezáno na kusy ilegálním Alžířanem, za malou Lolu, jste nazýváni ‚vzbouřenci‘, ‚fašisty‘ a ‚rasisty‘,“ řekl Zemmour během vystoupení na televizní stanici Evropa 1.

Mnoho zpráv v médiích mlčí o kriminální minulosti Nahela M. a místo toho mnoho z nich lže tím, že tvrdí, že střelba byla založena na „rasismu“.

Například France 24 poukázala na to, že úřad OSN pro lidská práva byl po střelbě „znepokojen“ policejním rasismem.

Naproti tomu, když byla 12letá Lola znásilněna a zabita alžírským migrantem, který již měl být deportován, stejná média tvrdila, že migranti jsou „ohroženi“ rostoucím hněvem kvůli této záležitosti.

Ti, kteří pochodovali na Lolinu počest, byli označeni za rasisty a fašisty, přestože vedli pokojné demonstrace a neuchýlili se k rozsáhlému rabování a násilí.

V té době byly dokonce i strženy památníky zavražděné školačky, zatímco Nahel M., známý zločinec, je oslavován migrantskými komunitami po celé Francii.

Damien Rieu, který je politikem Zemmourovy strany, pravidelně zveřejňuje záběry probíhajících nepokojů a podrobně o nich informuje. Včera večer však napsal, že rozsah nepokojů je ohromující.

„Je to poprvé za 15 let, co sleduji zprávy, že už nemůžu vůbec sledovat, protože je tolik nepokojů. Pokud noc neskončí tragédií, bude to zázrak,“ napsal na Twitteru.

Ve Francii se nyní hovoří o vyhlášení výjimečného stavu, přičemž francouzský prezident Emmanuel Macron se údajně až dosud jeho vyhlášení vyhýbá.

Videí z minulé noci jsou skutečně stovky, ne-li tisíce. Dnes jsem již nějaká videa zveřejnila v tomto článku, kde je také více o zastřeleném mladíkovi, níže najdete další videa z noci na pátek:

A je toho samozřejmě mnohem víc. Rabování, požáry a krádeže – dějem těchto nepokojů jsou různá místa ve Francii – a to vše za potlesku korporátních médií a politiků.

Podobnost s řáděním BLM a Antify před 3 lety „čistě náhodná“…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Eric Zemmour: Dvojí metr médií při informování o zastřelení alžírského teenagera a o znásilnění a vraždě 12leté Loly (videa)

  1. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout