Nadace Gatesových pracuje na „létajících vakcínách“, jak to funguje? (video)

Nadace Gatesových pracuje na „létajících vakcínách“, jak to funguje? (video)

Když americký prokurátor Thomas Renz svědčil před senátem státu Pensylvánie, odkázal na prezentaci profesora Hiroyuki Matsuoka, který se zabývá produkcí transgenního komára jako létající injekční stříkačky, aby dodal „ochrannou“ vakcínu prostřednictvím slin.

Renz poukázal na to, že Nadace Gatesových financuje výzkum genetického inženýrství komárů. Kromě toho se hovoří o použití těchto komárů k očkování určitých skupin obyvatelstva.

„Nemám žádné důkazy, že je to proveditelné, ale vím, že na tom pracují,“ zdůraznil právník.

„Neříkám, že komáři, se kterými Bill Gates pracuje na Floridě, něco lidem píchají. Říkám, že mám nevyvratitelné důkazy, že se postarají o to, aby vám mohli něco vstříknout,“ řekl Renz.

Před dvěma lety společnost financovaná Nadací Gatesových vypustila geneticky upravené komáry na Floridě. Je to poprvé za 20 let, co tam vypukla malárie.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Nadace Gatesových pracuje na „létajících vakcínách“, jak to funguje? (video)

  1. A co takhle začít všechny ty šváby a Gatese eliminovat? Není přece normální, aby takové svině chodily jen tak po světě a ničily ostatním životy!

  2. Kdo si prohlídne ksicht toho chudáka Gatese a rozumí trochu mimice a řeči těla, okamžitě rozklíčuje celej rébus: toto individuum je samo vejsledkem genetickejch experimentů vyšinutejch experimentátorů. Mezi vodborníkama na dijagnózu mešuge se proslejchá, že dokonce padaj návrhy na jeho přejmenování z Billa Gatese na něco víc příznačnějšího. Nejvíc se rejsuje Mimoň Autista.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout