Digitální identita EU schválena: Bruselští diktátoři ohlásili plán úplného dohledu (video)

Digitální identita EU schválena: Bruselští diktátoři ohlásili plán úplného dohledu (video)

Zavedení povinné ID je již dlouho v plánu. Před časem se k tomuto tématu hlasovalo v europarlamentu, kde drtivá většina europoslanců – včetně těch našich – hlasovala pro její zavedení.

Připomínám, že ID nebude pouhou náhradou za občanské průkazy, ale ID bude postupně sloužit také jako pas, očkovací průkaz, řidičák, zdravotní karta a jakýkoli doklad, který vás napadá.

ID má být propojitelná s digitální měnou centrální banky (CBDC) a lze ji případně propojit také se systémem sociálních kreditů (např. měření uhlíkové stopy).

ID bude povinná a nebude omezená věkem. Je možné, že bude vynechána jen u nejstarších občanů, kteří již mají doživotní občanku, ale takové detaily samozřejmě zatím nejsou známy.

Po schválení ID EU europarlamentem se na jejím zavedení nyní jednomyslně shodli zástupci všech členských zemí EU…

Celoevropská „digitální identita“ bude brzy zavedena. Poté, co budou pas a řidičský průkaz nejprve uloženy v centralizované aplikaci, bude se v příštích několika letech vydávat výhradně prostřednictvím tohoto rozhraní mnoho identifikačních karet, digitálních služeb, formulářů atd. – ale také digitální měna.

To otevírá dveře totálnímu dohledu elit nad Evropany.

Ve čtvrtek večer se delegace států EU a Evropského parlamentu dohodly na takzvané „digitální identitě“ pro všechny občany EU, kteří nemají v tomto ohledu žádné demokratické slovo.

Biometrické údaje, které jsou již několik let shromažďovány pod záminkou „bezpečnosti“ (např. při vydávání nového EU), jsou údajně ukládány v digitální peněžence.

Plán EU spočívá v tom, že do roku 2030 bude alespoň 80 procent obyvatel EU používat tuto digitální identitu pro „základní veřejné služby“.

Kritici již varují před zneužíváním nového systému.

V aplikaci „peněženka“ vašeho ID bude prostor i pro digitální měnu. vše může být využito především pro sledování a kontrolu každého občana.

A to, jak umí být EU i politici, jimž je dána patřičná moc, diktátorští, jsme názorně viděli i za covidismu. Tehdejší covid pasy byly nakonec především testem, podle nějž mají být nyní vydávány mezinárodní očkovací pasy, jistě také napojené na ID.

Digitální svět je mnohem snazší ovládat než analogový. Pokud budou plány EU realizovány, každý nákup, každý váš pohyb a každá návštěva úřadů zanechá digitální stopu.

V této souvislosti je zajímavé i video, které propaguje digitální identitu a ukazuje, k čemu je dobrá.

Hovoří se o snadnějším způsobu, jak může vláda kontaktovat své občany.  Jako příklad je výslovně uvedeno stanovení data povinného očkování.

Další zmíněné služby: Registrace ke zkouškám na vysoké škole, otevření bankovního účtu, rezervace pronajatého auta, vstupné, rezervace v restauraci, daňová přiznání nebo pojištění a zdravotní údaje. Aplikace údajně poskytuje správným lidem správný přístup ke správným datům….

Účel, za jakým je ID zaváděno, si snad domyslíte sami…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

19 thoughts on “Digitální identita EU schválena: Bruselští diktátoři ohlásili plán úplného dohledu (video)

 1. na to jim totálně seru radši budu žit na okraji společnosti nic takového si nikdy zařizovat nebudu čím vice informaci o nás ziskaji tím složitější to budeme mít když tenhle system budeme chtít obchazet nebo z něj rovnou odejit žádné ID ani digitální peněženku si nikdy zařizovat nebudu jde o to nenechat se musíme si uvědomit že pokud od nás ziskaji co nejvice informaci tím vice nás budou mít ve svých pařatech je lepší byt vyvrhelem společnosti než otrok systemu který nás všechny má za ukol zničit

 2. Tvoříte už komunity, skupiny se stejným smýšlením ? Tohle přežijí jen lidé ve skupinách vzájemně si pomáhající / služby, potraviny/ ,pak jejich doklady nebudeme potřebovat, bez nich nebudeme smluvně patřit do korporace .Nemusíte se nikde registrovat nic ukazovat žádné průkazy a vybavíme vše mezi sebou nebo další komunitou . Řetězce zatím fungují ,nikdo nemyslí na zítřek .

 3. Pracuje se velmi usilovně koukám, abychom si ještě mohli užít tu krásnou, pokrokovou digi budoucnost. Na videjku mě zaujala ta scéna, jak figurantce přijde textová zpráva, že se jako má jít boostnout a vypravěč ještě dodá slovíčko “mandatory”… tedy povinné. Jestli se má tohle odmítnout musí se probudit víc lidí, i když i to se zdá jako nereálná záležitost. Někdo píše komunity… no a kde tedy? Společnost je kompletně rozdělená a většina napíchaná… to se ani jako genofond pro založení rodiny nehodí. Takže je to asi tak. Když na to přijde lidi se potřebují dva, chytří/šikovní potom tohle přežijí a poradí si.

  1. Aby to fungovalo je potřeba aspoň 100 lidí v jedné komunitě na vesnici nebo stejné oblasti / okres,kraj /. Nemusí spolu bydlet na jednom pozemku ,stačí že budou o sobě vědět ,pomáhat si ,potkávat se, mít svůj odměňovací systém za tovar a služby .Já to už vlastně teď dělám s kamarádkou ,například ona mi dá tovar já ho „zaplatím“ prací pro ní ,vzájemně si pomáháme ale nefigurují tam už ty nekryté daněné papírky bez hodnoty ale domluva a důvěra . Funguje to a postupně se to dá zlepšovat, kombinovat ,každý něco umí. Když používáte jejich peníze jsou minimálně 2x zdaněné jednou když dostanete mzdu-žebračenku která neozrkadluje skutečnou hodnotou vaši odvedené práce a ztraceného času ,po druhé když platíte za tovar,potraviny a služby DPH. Budou růst daně ,ceny, poplatky ,všude jen kontroly a buzerace /vzpomeňte si na covid období / .Oni nepřestanou dokud nedosáhnou naši skázu a ta přijde když se lidi neprobudí včas. Stačí jedno ,odejít ze zločinecké korporace ČR a zařídit se po svém . Zůstane v ní pak jen vláda s ochrankou – pomáhat a chránit , nemyslící bioroboti s digitální identitou ,kterých se postupně budou zbavovat. Každý má na výběr i když mnoho lidí funguje už jen na pokyn a přestává myslet, strácí pud sebezáchovy a spoléhá že to někdo za nás vyřeší.

 4. To že zavedou na školách společné toalety pro chlapce a dívky se dalo čekat .Nedivila bych se kdyby i tam byl „monitorovací systém“. . Zaujala mně ale jiná věta a to v souvislosti s povinným monitorováním tříd údajně kvůli CO2 . V žádném případě není cílem monitorování ovzduší a zdraví dětí už vůbec ne. Může to být jen záminka pro kontrolu škol, tříd ,dětí, učitelů . Šmírovací systém v tomto případě pro školství jestli učitelé dodržují osnovy ,nařízená pravidla, omezení ,NORMY ,atď. U menších dětí možný systém pro pedofili ,můžou děti nerušeně pozorovat a vybrat si to „pravé“. Únosy dětí spřed škol,školek nejsou neobvyklé. Kdyby napsali a schválili že se bude instalovat monitorovací systém pro kontrolu dětí rodiče by se mohli bouřit takhle to elegantně schovali za zdraví a nikdo si nic nevšimne. Tohle monitorování bude všude i v domácnostech, chytrých městech. připravme se na to .
  https://www.novinky.cz/clanek/veda-skoly-nove-normy-pro-skoly-spolecna-wc-nepovinna-umyvadla-40436475#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=abtest226_mohlo_by_vas_zajimat_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 5. Nebuďte pesimisté.Ten bruselský bordel na kolečkách mele z posledního.Musí padnout,jako každý jiný totalitní systém v historii.Není otázka jestli,ale kdy.Jiná otázka jsou škody,které ve své agónii ještě stačí napáchat.Nutno ještě podotknout,že tak idiotský,sebedestruktivní systém,řízený degeneráty a psychopaty se tu nevyskytl za celou historii lidstva.Pamatujme na to,že až se ten bordel sesype,kdo mu sloužil.

  1. Evropsko Uhnie jako jo, ale Henry model made in China je strašák (prosím neplést s Flégrem), jediná záchrana je aktivní odpor (koliksi stupňů Farenhajta) samo po procitnutí. Nechat si mazat med kolem huby, když ptáčka lapají, plynule přejde na plynové komory (podobnost s plandemií čistě náhodná).

 6. Komunistický režim byl proti tomuto žaláři národů oázou svobody.Co nás čeká ve vlastní zemi,nyní už kolonii s loutkovou vládou,která aby se zavděčila svým loutkovodičům v bruseli a fašingtonu likviduje klidně vlastní občany?Digitální otroctví,fízlování na každém kroku,perzekuce nepohodlných osob.To už probíhá nyní,jen tupé ovce s IQ suchého ledu,voliči slepence,to ještě nepochopily a nadšeně tomu tleskají.Jediná spravedlnost je,že tento bordel semele i tyto kretény.

 7. plány byly od jakživa, ale realita bude úplně jiná. Netřeba divočit. Zase jenom chtějí aby lidé žili ve strachu co přijde, schválně sledujte co se za den napíše různých zpráv a u každé si udělejte plus nebo mínus zda jde o pozitivní nebo negativní informaci. 100 % negativních zpráv ve všech médiích. To přece není náhoda ??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout