Němečtí Identitáři zahájili v Africe kampaň, aby zabránili další invazi do Evropy

Němečtí Identitáři zahájili v Africe kampaň, aby zabránili další invazi do Evropy

Takzvaní „Identitáři“ působí v mnoha evropských zemích. Za cíl si dávají zachování Evropy s původními Evropany, bez islámu a multikulti, ale především jako Evropu národních států a národů.

Donedávna nejaktivnější byli francouzští Identitáři, než je před asi dvěma lety Macron zakázal. Velmi aktivní byla tato skupina také v Rakousku, kde byla zakázána za doby působení kancléře Kurze.

Celkem logické je, že podobná skupina je poměrně aktivní i v Německu, které se postupně mění v chalífát. Tam kupodivu zatím zakázáni nebyli, zřejmě i z důvodu, že se snaží jednat umírněněji než jejich rakouští či francouzští kolegové, kteří dokonce sami vyráželi pomáhat střežit hranice.

Identitární hnutí Německo zahájilo v mnoha afrických zemích a regionech osvětovou kampaň, aby zabránilo masové invazi do Evropy. V zemích, jako je Uganda, Ghana, Somálsko a mnoho dalších, hnutí umístilo několik velkoformátových plakátů a vyslalo jasný signál proti rostoucí emigraci z Afriky do Evropy.

Zatímco vládní politici v současné době cestují po celém světě a zvou údajné kvalifikované pracovníky do Německa a Evropy, tato akce ukazuje, co by německá vláda skutečně měla dělat, aby zastavila invazi do Evropy. Kromě  účinné ochrany vnějších hranic je také zapotřebí preventivních opatření, která začínají lokálně v centrech odjezdu pro příliv migrantů.

Na jedné straně je důležité vzdělávat o iluzích a nebezpečích cestování do Evropy a zároveň povzbuzovat a podporovat místní pracovníky, aby si vybudovali ekonomické vyhlídky ve svých vlastních zemích.

Australská vláda již v roce 2013 ukázala, že takové osvětové kampaně jsou účinné. Během pouhých několika měsíců se tok migrantů do Austrálie snížil téměř na nulu. V té době Austrálie zahájila velkou kampaň v zemích jako Pákistán, Srí Lanka nebo Indonésie.

Německá vláda a EU mají také prostředky, logistiku a infrastrukturu k vedení velkých reklamních kampaní a vysílání místních průzkumných sil do výchozích center afrických a asijských migračních toků. Svou akcí identitáři ukazují v malém měřítku, co by vláda mohla a měla dělat ve velkém měřítku.

Lidé v Africe jsou evropskými politiky záměrně udržováni v nebezpečné iluzi prosperity. Musíme být konečně upřímní a neúnavně předkládat fakta. V Evropě není místo pro další migranty. Náš sociální kapitál, kulturní kapacita a infrastruktura jsou již přetíženy.

Konečně potřebujeme politiku zastavení přistěhovalectví. S poctivými osvětovými kampaněmi v Africe a Asii již můžeme začít s prevencí.
Udusit zločinecké pašování v zárodku.

Politici lákají migranty do Evropy prostřednictvím falešné motivační politiky. Obchodníci s lidmi proměňují tyto naděje v kriminální byznys. Evropská rozvojová politika orientovaná na zájmy musí masivně investovat do místních vzdělávacích iniciativ, aby bojovala proti pašování lidí, jakmile uspokojí poptávku.

Tři požadavky Identitářů:

1. Vytvoření zvláštních ekonomických zón pro místní pomoc při obnově. Progresivní migrační politika řeší základní příčiny migrace u zdroje.

2. Zakládání místních nadací a reklamních agentur, které mají cílený vliv na formování veřejného mínění v afrických společnostech a povzbuzují je, aby budovaly budoucnost ve své vlasti namísto emigrace do Evropy.

3. Politický závazek na založení mezinárodní policejní a vojenské pracovní skupiny pro boj proti strukturám převaděčů v Africe.

Tolik k aktuální činnosti německých Identitářů. Jak sami vidíte, tak jdou přesně opačným směrem než jejich vítačská vláda, ale především samotná EU, jejímž hlavním cílem je výměna obyvatel Evropy a likvidace národních států.

Cíle Identitářů a EU jsou tak logicky v absolutním rozporu, což je ovšem patrné na likvidaci těchto hnutí v některých zemích. Zdá se, že němečtí Identitáři se velmi brzy dočkají ze strany vlády stejné reakce jako dříve příliš aktivní francouzští či rakouští Identitáři…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.8]

One thought on “Němečtí Identitáři zahájili v Africe kampaň, aby zabránili další invazi do Evropy

  1. 9 let říkám, postavte velkou obrazovku tam, kde se ti lidé shromažďují, neb o v jejich zemích využít televize a ukázat těm lidem, že se mají stejně špatně v Evropě jako u nich doma. Proto je důležité, aby používali prezervativy a ukázat jim, že se to nedává na hlavu, ale ouplně jinam. A bude klid. Jinak v šechny vrac et, my to tady živit nebudem. Stačej ukačka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout